Dzeršana.
-1
Es domāt, ka vajadzētu aizliegt šeit postot cilvēkiem kuri ir iedzēruši.
Tā būtu pareizāk. Nu nevajag tak visu savu emociju tik atklāti izpaust.
Bļ tas pilzenes ir pretīgs...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Pilzenes ir pizģec, piekrītu.
Nu jā, vajag tādus elektroniskos promiļu vārtus izveidot.
Es no sākuma dzēru Cēsu light (fuikaka), tad Bauskas tumšo, tad es jau gāju uz mājām un bija Piebaldznieks rokā, kad satiku to onku, kuram kā jau nesmēķētājs, kas iedzēris, prasīju cigareti, bet viņš cienāja ne tikai ar cigareti, bet arī ar to šķidrumu, kas viņam bija pudelē, un tās nebija čuras, bet tas bija PIZĢEC ku stiprs, un zomg, mums mentu buss nobrauca garām, ak jā, un tad vēl man ceļā bija mašīna, bet man pārmaiņas pēc bija kerzi, un jā viņa man bija uz ejamās daļas tā, ka nevaru tikt garām, nu krc nepareizi novietousies, un es, tāpat kā pārkaptu bedrei, pārrāpos arī paaugtinājumam pāri, nu pāri kaputam, bet, nu jā, ar tiem kerziem biš sanāca palekties, un tad vēl parāva biš uz labo pusi, tur kur tie stikli n stuff, un tad es sapratu, ka labi, ka nebiju Hocico koncertā, tad es beidzot dzirdēju, kas ir īstā industrija...

nigga šmigga y0
0
Bļa atvēru pēdējo aliņu un nav vairs ar ko runāt.. johaidī. Trū metāls vienmēr uzklausa. lol
0
eu bet nefolk es atkal dabūju divsimtnieku, krc nepārmet, ka es tev nedodu naudu, bet zini, ka es hanteles ņemu apmaiņā pret grādiem, kaut gan tu jau minerass no tā sporta učuka pa brīvu dabūji
0
ko viņš uzklausa?
mani trū metāls vienmēr uzklausa. es vienmēr ierakstu tekstu, tad lieku 'pievienot' -> tad ieliekas, un man ir sajūta, ka esmu uzklausīts. pat neskatoties uz piekto stāvu un to, ka dzīvoju viens pats.
0
Pohuj man tagat ir Tērvetes. Izaugsme. Un johaidī šodien uzzināju ka netālu no manis var pat Užavas nopirkt... he he he
0
pašlaik
0
eu vecīt tagaD

nav tagat
tā raksta Bobijkungs :(
0
a užavas nav pat dārgāks nekā Tērvetes?
0
ok laikam jāiet gulēt, man rīt braukšanas eksāmens
saki, marle, man pirms ekša ieņemt biš jeb nē? nu tipa, pārliečibas sajūtai?
0
Tagat ir tagat, tā teikt šas. Es pirms braukšans nedzēru... ha un noliku.. im master. Sorē tu nenoliksi, izskaties nepārlicinošs... konduktors to jutīs.
0
labi es nedzeršu
es nezinu, man ar konduktoriem maz saskarsmes.
man patīk velo.
0
Man alus beidzās. Velo jaks baigā štelle, bet paradti, kad tagat pabraucos, pēcāk dirsa sāp, zin tāds ciets sēdeklis.
0
Beidzam dzert vienreiz. Suki!
0
pizģec, tā ir meitene!!! --- > www.youtube.com/watch?v=E8DXms1-8HE...

Ja mani tik ļoti nesaistītu ķīniešu izcelsmes sievietes, es dotots pie jamās :))
0
Es domāju tieši pretēji, ka vajadzētu šeit "aizliegt" postīt cilvēkiem, kas NAV... Tas, piemēram, atrisinātu samilzušo "bobijsxxx problēmu", jo viņš nedzer. Tikai kā to panākt, 1. jāpatentē caur USB portu darbināms alkometrs 2. jānodrošina attiecīgā, ar portālu savietojama programmatūra (tas varētu būt grūtāk, jo, kā, piemēram, noskaidrot, ka viltīgais portāla lietotājs nav palūdzis alkometrā iepūst savu piedzērušo vectētiņu vai jaunāko māsu, piemēram) 3. jānodrošina pastāvīgi pieejams tīrā alkohola tilpums rakstītspējošajiem portāla lietotājiem, kas varētu būt vēl grūtāk :(
p.s. alu dzert nevar, var tikai padzerties
0
Ba johaidī man tikko boss zvana un saka lai kratos uz darbu. Ba kas viņš nezin ka man ši nedēļa vēl brīva!!!
0
nav nevainas
0
Nav dzirdēts, ka braukšanas eskāmenā kāds liktu iepūst, tā kā idejiski nervu nomierināšanai biš var paņemt. Kamōn, pirms diezgan pulka gadiem viens čoms lika eksi pēc sūras uzdzīves iepriekšējā naktī (noteikti nebija šim mazāk par promili no rīta vēl asinīs), un vienīgais no visas autoskolas grupas nolika :D
0
Bet tak logi sāk svīst, neko neredzi un instruktors tak jūt. Noteikti srazu pasūtītu dēt.
0
Ja pats ir pohains, tad jau neko nejūt un logu svīšanu arī uz sevi noraksta ;)
0
nu taa kaa man ir instruktore, kura pati vienmeer staasta, kaa ieprieksheejaa vakaraa dzeerusi, piedzirdiijusi viiru un gaajusi pie miiljaakaa, tad jau vajadzeetu buut o.k. ...

...tikai diemzjeel es neliksu pie vinjas.
teorijas kaartoshanas apstaaklji man bija vienkaarshi gjeniaali, bet par to te labaak nestaastiishu.

piedoshanu par Bobijrakstu, seezhu darbaa pie kaut kaada pusantiikaa laptopa
0
Apostrofu jau visiem var iemaukt ...
0
kur ir pizģecā meitene? :o
0
ā tu nelic valsts... hujņā.. manējais instruktors, pat abi parasti bija dzēruši.
0
Ugga, viģikā Krisiun dziesmu un 7stīgu giču spēlē vecene!!! :))
0
p.s. Ugga, tev nav gadījumā bobijķeksis ielikts? bobijs tev veselu tēmu uzcepa ar lūgumu mani izbanot dēļ profila bildes
0
Ieliec ķeksi smukulim varētu būt truemetal sauklis! :D
0
Johaidī! man ir aliņi un nejau k-kādi, bet UŽAVAS!!! A es nafig galīgi piemirsu, toč nav labi...

Ok, šas.
0
Tikko sāku domāt par alu. Tātad Užavas maksā, teiksim 1.10Ls, ja. A Pilzenes, Aldarītis, 0,45Ls. Nu vo, nonākam pie secinājuma, nu nah man to vienu Užavas, labāk divus Pilzenes. Bet atkal jautājums, kādam mērķim tiek lietots, ārstnieciskam vai prosta reibuma iegūšanai. Es īsti nezinu kādam mērķim es TO lietoju sēžot viens pats mājās pie dievišķā datora, es toč nesaprotu, varbūt tu mans lasītāj zini? Johaidī, esmu apjucis.
Bet nu jā, jāsāk nauda taupīt, būs grūts gads. Tātad jātsakas no Užavas, Tērvetes un "Brūveris" Ingvera Alus 10 Gadu Jubilejas Alus. Esat šito Ingvera dzēruši? Johaidī, lieku roku uz sirds labākais alus kādu esmu dzēris. Tik žēl, ka reti kur dabonams. A tagat Užavas alu pat te pie manis var nopirkt, gosīgi sakot tas nav labi, jo uz viņu paskatoties tu tiec nohipnotizēts un tev nekas cits neatliek kā viņu nopirkt. Ha, un tava ekanomēšana vējā.
Vispār visu šito derētu papētīt tuvāk.
0
Es saku, ka čehu aliņi ir labāki!
0
Es tos čehu alus nez... k-kad bērnībā biju čehijā un k-kādus dzēru, bet tad es nesapratu kas ir alus. Kādus Latvijā var nopirkt? Bet enīvej no nopērkamajiem iekš mūsu zemes labākie ir tie kurus uzskaitīju + Piebalgas.
0
Latvijas veikalos ir dabūjams Krušovice, laikam šur tur arī Kozel, tad visādi Budvaizeri un Pilsener Urqueli... Taču jāsaka, ka Latvijā šie ali garšo savādāk (sliktāk) nekā pašā Čehijā.
0
Ok, trešo nekorķēšu vaļā, jo vairs nav ko darīt...
Tāks lielā Neste limonāde iztukšota. Tātad man ir pudele. Ko var darīt ar pudeli, tukšu.
Paliekam pie jautājuma ko man rīt, tas i šodien darīt ar to sasodīto pudeli? Jūsu ieteikumi?
0
Laimīgie cūkas :( es nedrīkstu dzert vispār līdz gada beigām.
0
Labie latviešu ali labāki par čehu izņemot Urķi, Krušovici, Staropramen un Krakanošu.

P.S. A kur ta Užavas par Ls1.15 ? Pie manām mājām 0.99, bet es bāzē pa 0.80 pērku ...
0
Var jau būt, ka Čehijā no mucas lejami tie garšo tiešām labi, taču tie brīnumi, ko pārdod pudelēs tepat, ne pēc kā diža negaršo. Nu prasts alus un dažs ir pat diezgan negaršīgs.

Užavas alus (pudelēs) arī ir negaršīgs. Vienreiz sanāca dzert izlejamo - tas gan bija garšīgs. Bet nu pudelēs - tad jau par to naudu labāk iegādāt 2 citus un lētākus.
0
kode_13, kāpēc?
es šodien dzeršu vīnu, alus pē
visi brūnie vispār... subjektīvi, protams
0
Tas gan, pudelē Užavas nav tik labs kā izlejamais. Pie mums tīri labus Čehu alus pudelēs pārdod.
0
Tāpēc kroplis ģimenes ārsts nepievērsa attiecīgo uzmanību temperatūrai ar kuru es staigāju pusgadu. Rezultātā izrādījās, ka pa mani plosījās slimība, kas izjāj aknas.
0
Tikko iekapāju Brenguli. Psc, man negaršoja, te nu bija izslavētais alus.
0
2litrīgie feinšmekeru čurūdeņi būs Teb garšas kārpiņas sačakarējuši
0
Es ar par brenguli neesmu sajūsmā (labs gan ir). Gaišais vispār tikai pēdējā laikā kļuvis dzerams. Tumšais tāds kvasiņš vien ir
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas