Sony Walkman MP3 Player NW-E00
0
Pārdodu Sony Walkman NW-E002(512mb) par 20Ls

www.sonystyle.ca/common/images/produ...

tel. 29730338
e-pasts:nokken@inbox.lv

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
cik GB?
0
Gribu I-Pod jo tur var skroblerēt!!
0
0,5 GB :P 512mb, tač rakstīts.
0
toc, nepamaniju. baigi pamaz
0
tādus pa 2 Ls vajadzētu tirgot :))
btw, vai iPod nav vienīgie, kam baterija par 4h ilgāk velk?
0
a kā tad tajā ipodā var skroblēt? tur kaut kāds wifi iekšā?
0
nja, es pirms kādiem četriem gadiem pirku savu Philips 256MB ar atlaidi pa 70 Ls:D tā jau smuks un skaņa baigi labā, bet tā ietilpība..
0
ā jā, vienīgais ipods, kam ir wifi ir Ipod Touch, 8GB pa apmēram 190Ls. smuks jau pēc vella
www.salidzini.lv/search.php?q=IPOD+T...
0
Man ap to pašu laiku, un apm. par to pašu cenu, kas Chaos, arī gadījās līdzīgu, tikai firmas Thomson pleijerīti pirkt :)
Vajag no e-bay tādas mantas pasūtīt, tur ķīnieši tos, izskatās, uz svaru tirgo:
cgi.ebay.com/BLUE-1GB-Metal-mini...
0
ipods scrobleejaas briidii kad tiek piesleegts pie pc. vinjsh visu atceraas cyka
0
Apmēram k-kā šitā no tā iPodu var skroblerēt, tas i iekačā k-kādu prog or k-ko: www.lastpod.org/
0
Huiņa... nopērc Sony Ericsson Walkman un atmiņas karti vēl. Būs tev i muzons, i varēsi kleberēt īsziņas un tupēt draugos caur wap. :)
0
Vo-Vo, man ir Sony Ericsson k810i ar 2GB karti - pietiek pilnigi visam :)
0
Bet labāk atsevišķu ierīci priekš mūzikas, lai nesanāk tā ka pēkšņi beidzas bača un iznāk baigā dirsā.
0
cik tad ilgi nonstopā ar to telefonu var muzičku paklausīties, kamēr baterija dzīva?
0
Man ir Creative Zen - 4GB, rukā 24h, tagad pa Ls60 var dabūt. Navigācija un funkcijas zajibis, ekrāns gan pēc kritiena ( uz paklāja no 50cm augstuma) atrubījās :D
0
Creative Zen i' monstrs. Labāk pastāsti, cik seksīgs tas ekrāns bij' pirms atmira pret paklāju. tādas krāsas par tādu cenu citur nedabūt :)

a bet vsp jau pats lietoju pavecu, bet ellīgi mīļu nokia 6680 ar 2 gigiem vēderā. Baterija, aktīvi klausoties, spēj vēl joprojām izturēt ap kādām 12 h. No nakts līdz naktij pilnīgi pietiek.
0
Tās krāsas man pohuj, viģikus uz viņa neskatījos. Navigācija gan bija ļoti ērta (uzreiz kādas 6 rindas varēja redzēt). Tagad uz kompja uzmaucu pleijlisti un pēc atmiņas palaižu. Reizēm gan paliek baigi interesanti, kas gan man tur īsti tāds labs spēlē ... :D
0
Ahaa, man ar ir Creative Zen 8gb. Atmiņas pilnībā pietiekoši. Pilnu nemaz neesmu vēl piebāzis. Un displejam tādas krāsas,mmm. Tiesa, video sanāk reti skatīties. Mūziku var klausīties apmēram 12h. Video 5h.

Bet par tēmu: bet tas taču ir Sony Walkman. 20ls vēl nav dārgi priekš tāda. Ja man vajadzētu mp3 pleijeri, šitais būtu tieši laikā.
0
Pats nēsājies ar 8gb un citiem saki ka ar 512mb būs baigi kruta. :D
0
Tur jau tik kādi 5 albumi saiet ... Katru dienu pa jaunam jālādē iekšā.
0
kaadus 5 gadus atpakalj, kad tikai tikko saaka paraadiities flash atminjas playeri tad nopirku sev 128mb pa 60ls :D
tagat vazaajos ar shitaadu, 8Gb ir vairaak nekaa vajag
www.amazon.co.uk/Sony-Walkman-NW-A12...
0
8gb ņēmu, jo domāju, ka skatīšos klipus un filmas. Izrādās, ka nevajadzēja.

Pirmais bija Philips gogear ar 256mb. Tīri labi izdzīvoju :P :P
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas