Whiplash - Thrashback
0
He he, vakar aiz gara laika, sāku pārlūkot savu disku kolekciju un atradu sen aizmirstu labu mantu Whiplash, biju jau piemirsis kas šamie tādi, kā uzliku tā klausos vēl tagad, iesaku paklausīties ja nu kāds šamos nav dzirdējis, īsts thrash visā noskaņā. Albūma 5 dziesma - King with the Axe un 11 dziesma - Nails in me deep it sevišķi iespārda!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
It kā 1998 gada albūms! Labākais tas, ka grupā trīs dalībnieki un visi trīs vārdā Tony!:)
0
Banda un albums labi, bet tīru Thrash manuprāt šie nekad nav spēlējuši. Spīdiņu un Poverīti (reizēm) jaukuši klāt, bet tā jau lirika.

A labu sen aizmirstu / mazpazīstamu Thrash bandu ir vesels vezums... Var rakt un rakt ;)
0
Šitas albums nav dzirdēts, bet no vecajiem pārītis ir. Namana, nekas ūber, bet sakarīgs trešiņš.
0
Pavisam noteikti vērtīgākais ieteikums, kāds jelkad šai forumā uzklausīts! You rock, dude!
P.S. Iespārda ne tikai tās 2 dziesmas - visas līdz pēdējai!
0
No 80-gadu retrotrešiem 90-os vēl akūni Razor - Decibels iespārda. Vot tas ir headbengs uz 45min \m/
0
Razor spārda viss, ko esmu dizrdējis (bet visus albumus neesmu). btw, Ulysses Siren ir nežēlīgi labs.
0
Yo, tas toč bija labinieks, paldies par ieteikumu (kautkur citur izteiktu).
0
Bļāāviens; nu jūs abi točno esat slimi - atrast kaut kādu grupu, kurai tik vien, kā pārizdoti 80-to demuči kontā... Bet klausāmi gan tie Ulysses Siren, tas gan. Razor arī rifiņi ar garšu; paldies, BladeOfDarkness, trāpīji desmitniekā!
Nē; tomēr, ja šiem diviem dotu apm. 7 un 8 punktus pēc Rihtera skalas, tad Whiplash tai stabili neietilpst; armagedons atnācis pār manu pakaļu, nah...
Ē-e; bet man jau gadiem stāv blociņā sarakstītas visas grupas no tēmas "Slānītājmetāls" - nu, šķiet, mēnešiem darbs...
0
Ulysses Siren varētu būt slavenākaā no thrash grupām, kam nav albuma :D Es diezgan sen par šiem biju dzirdējis, bet tikai vakar beidzot atcerējos novilkt.
0
Ble, man tak ir pārizdotais Power and Pain + Ticket to Mayhem iegādāts, bet neesmu vēl noklausījies. Būs šovakar ar steigu jāķeras klāt.
0
Thrashback ir labinieks, bet nu thrash tiešām diezgan nosacīti, drīzāk jau speed, tāds Motorheadisks.
0
Runājot par neizdotajiem materiāliem, baigi iespārda Norvēģu blice WitchHammer ( www.metal-archives.com/band.php?id=676... ). Tiem 2000.gadā izdeva 1991.gada demoierakstus ''The Lost Tapes'' saucās. Baigais spēks. Biju uz pakaļas. Pilnais 1990.gada CD nav tik labs (kaugan kāds šim 100% ielicis).

P.S. Ir tāda paša nosaukuma Brazīļu trešeri ( www.metal-archives.com/band.php?id=2330... ). Tiem ir ļoti labs un interesants albums Mirror, My Mirror (1990) - kārtīgs Thrash, bet ar sieviešu vokāliem, vijolēm (vai orķestri, neatceros), bet Skyclad un Believer nav īpaši līdzīgs. Debijnieks gan šiem ir sūds.
0
Tas norvēģu Witchhammer labs. Albums "1487" arī spārda, vokāls bišk Hansi Kürsch atgādina.
0
he he, tagad lejupielādēju Razor, būs jāpaklausās..>!
0
ja jau par thrashu iesāka runāt, tad man iepatikās AURA NOIR 2004 gada albums The Merciless. Diezgan īpatnējs skanējums - kaut kas starp Venom un Celtic Frost.
0
Pyracanda
Mandator
Mysto Dysto
Attacker - cik paklausiijos heavy ar baigi keercoso balsi
Ultimatium
Conquest

Nebija kur piefikseet, taapeec piefikseeju prieks sevis seit...!
0
visas sis bandas atgadina veco metallicu, bet forsi, kapa kartiigi.
0
nejau tas kuras graver ielika. :)
0
wichhammer iesparda.
0
No graver ieliktā nav Mysto Dysto un Ultimatium dzirdēti. Labas bandas ?

Attacker un Conquest spēlē Power Metal. Turklāt labu.
0
No Aura Noir bija klausīts sborņiks Increased Damnation, bija viai patīkams black/thrash.
0
Man jau pašam tīri labi patīk visas tās post-thrash /black blicītes, kā Bewitched , Gehennah(nejaukt ar Gehenna) un Aura Noir...
0
No tā saucamā black/thrash (ko pats gan vienkārši par thrash parasti saucu) vienīgie kas reāli patīk ir Witchery, sevišķi pēdējie albumi, bet tie jau ir par Daeth-Thrash / Melodic Death ptransformējušies.
0
man Witchery iepatikās Accept covers Fast as a shark...
profile.myspace.com/index.cfm?fuseactio...
0
Oi, Bewitched ir zaibis, nesen arī iegādājos šamējo Rise Of The Antichrist, mmmmm....
0
-Diabolical Desecration- un -Spiritual Warfare- esmu klausījies uz nahrenizējis ...
0
Šo varētu pārvērst par tādu kā "Slānītājmetāls 2" rekomendāciju tēmu tā izskatās :)

Drauģeļos man te ieteica tādus Spellbound iz Vācijas; ievērtēju šamo 2007. gada albumu Nemesis 2665, un vispār zajebis.
0
Es te vienbrīd saspringu (kādas Ankānu tēmas iespaidā) uzbliezt vēsturiski / muzikālu samurgojumu par labākajiem Thrash / Speed Metal albumiem. Moš pabeigt ?
0
Bļa, to Spellbound ar veseli 8 gabali ... (moš kāds ir iesprindzis un noskaidrojis, kāds ir populārākais Metālbandas nosaukums un kāds populārākais vārs (varētu būt Hate vai Dragon* :), kautkur tāda tēma laikam panesās). Fričiem iepriekšējo ripuli dzirdēju - iesūkāja, bet moš progresējuši, jāievērtē, a to davilkšu līdz Venom - Hell piektajai dziesmai un laikam piemērošu šiem Shift+Del ...
+1
Nu es tad ņēmu un mazliet iespringu (jā, jā, esmu stats freak :D), meklējot izplatītākos vārdus (vai vārdu daļas) grupu nosaukumos. No tiem, kas man ienāca prātā, pēc šābrīža metālarhīvu datiem Top 100 ir sekojošs:

dark - 939
black - 835
death - 829
war - 642
blood - 636
dead - 509
necro- - 498
hell - 463
soul - 406
etern- - 393
fall - 390
god - 376
lord - 323
angel - 321
hate - 321
night - 375 (t.sk. knight - 62)
metal - 286
kill - 271
moon - 270
fire - 266
mind - 265
light - 260
head - 259
-cide - 258
storm - 256
dawn - 245
demon - 240
shadow - 229
satan - 209
evil - 293 (t.sk. devil - 86)
human - 205
grave - 203
star - 197
sun - 195
christ - 195
anti- - 195
burn - 194
force - 192
rage - 191
eye - 186
goat - 170
throne - 167
stone - 166
cult - 166
torment - 157
corpse - 155
steel - 153
frost - 145
terror - 145
brain - 145
doom - 144
grim - 138
machine - 133
legion - 130
iron - 126
crypt- - 124
sky - 124
grind - 117
morbid - 117
forest - 113
sick - 112
reign - 111
raven - 128 (t.sk. graven - 18)
vomit - 109
abys- - 109
earth - 103
dying - 103
pest- 101
rise - 101
child - 100
curse - 98
anger - 98
mortal - 157 (t.sk. immortal - 60)
axe - 94
wing - 93
north - 93
cold - 93
plague - 87
dragon - 86
devil - 86
fuck - 86
tomb - 83
aggress- - 82
slaughter - 80
thrash - 78
blade - 75
torture - 75
world - 73
faith - 72
ancient - 71
flame - 71
hatred - 70
spell - 67
holocaust - 65
wood - 64
tyrant - 63
mystic - 63
never - 63
knight - 62
anal - 61



P.S. -tion neiekļāvu, jo tā tomēr ir tāda pārāk vispārīga izskaņa (ja kas, 1955 rezultāti ;)) Tāpat šmucīte ir ar "rain", jo tajā ietilpst visi brain, train, drain, strain utt. Tas pats ar "age", "sin", "rot", "ice" u.c. īsiem vārdiem. No šeit uzskaitītajiem 195 "sun" arī vismaz 20 jāatskaita nost, kam nav nekāda sakara ar sauli, bet pagrūti atfiltrēt.

Saraksts atjaunojams, ja kāds iedomāsies kādu izplatītu vārdu (par ko esmu drošs, ka tā notiks), kas vēl nav šajā sarakstā. Uzmanīgi ar īsajiem vārdiem.

P.P.S. Alcohol un beer ir katrs tikai 23 reižu :( :D
0
Un man vēl saka, ka man darbā nav ko darīt un es tikai fufeli dzenājot ... :D

A tīri kam visvairāk vienādu nosaukumu nepiefiksēji ?

P.S. A kā tu vispār meklēji ? ''Show all bands'' funkcijas šiem tak nav ...
0
Skaidrs, ja ielogojas, tad ir advancēts search pēc bandas, albuma utt.
0
Te gan kāda daļa jāskaita nost, jo atkārtojas, tāpēc ka tiek ieblieztas bandas, kurām citi nosaukumi saturējuši šo vārdu, t.i., ja Hate agrāk saucās Satan un pirms tam Devil, tad atradīs Hate, Satan un Devil. Hate atskaitīju nost 40 tādas bandas, sanāk ka ir tikai 281 *HATE*

P.S. Advanced search gļuko, nospiežot ''exact match''neko neparāda parasti.
0
master - 88
pagan - 78

Visai jautra nodarbe :D

35 search results for "pig"

1. A Day of Pigs
2. Abattoir Pigs
3. Blind Pig
4. Coine Alternate name/spelling(s): Pig Farm
5. Day of the Locust Alternate name/spelling(s): Pigrot
6. Die Pigeon Die
7. EndUpDead Alternate name/spelling(s): End Up Dead, Pig Killer
8. Evil Pigs
9. Golden Pig Electric Blues Band
10. Gravepig
11. Guinea Pig
12. Gwar Alternate name/spelling(s): Death Piggy, Rawg
13. Hells Pigeons Alternate name/spelling(s): Hell's Pigeons
14. Imoonterk Alternate name/spelling(s): Pig Friends
15. Long Pig
16. Maggot Pigs on Tuesday Alternate name/spelling(s): MPOT, M.P.O.T.
17. Maledictive Pigs
18. ManBearPig
19. Mizeria Alternate name/spelling(s): Inward Scream, Rebel Pigs, Abgrund
20. Orgy of Pigs
21. Pig Destroyer Alternate name/spelling(s): The Cop Destroyer, PxDx
22. Pig Iron
23. Pigmachine
24. Pigmy Love Circus
25. Pigskin
26. Pigspeed
27. Pigsty (Cze)
28. Pigsty (Mex)
29. Pigto
30. Pink Little Pig Alternate name/spelling(s): P.L.P., PLP
31. Repugnant Pigs
32. Righteous Pigs
33. Skin the Pig
34. Warpigs
35. White Pigs
0
''die'' ar iedeva 277 rezultātus, bet laikam puse jāņem nost, jo visādie Die Knochenbahn, Dieresis, Dies Irae, DisemboDIEd, solDIEr ...
0
"Te gan kāda daļa jāskaita nost, jo atkārtojas, tāpēc ka tiek ieblieztas bandas, kurām citi nosaukumi saturējuši šo vārdu[..]"

Ja ir runa tieši par nosaukumiem, tad jau pohuj.
0
Bet sanāk, ka viena banda tajā sarakstā ir 2-3 reizes.

dream - 226
life - 127

Bļin, jabliež bezmaz divas jaunas tēmas - ''Slānītājmetās'' un ''Bandu nosaukumi''
0
rose - 87
witch - 173

Toč jābliež jauna tēma, a to piesmaošu ... pastrādāt ar vajag ...
0
nu bet pohuj, ka banda sarakstā ir vairākas reizes, ja runa ir tieši par nosuakumiem, nevis bandām. Tāpat nevar visiem līdzi izsekot, kas nosaukumu ir mainījuši vairākkārt.
0
Ble, šitā tūlīt holokaustu no pirmā simtnieka izstums >:(
0
thorn - 130
0
tēmu par nosaukumiem lūdzams turpināt šeit: /forum/97314/
0
Gravepig, Golden Pig Electric Blues Band, Long Pig; vāāāks :D
Kā sacīt jāsaka - autori, rakstiet vēl! :D
0
Vedot tēmu atpakaļ īstajās sliedēs....

Nocturnal Breed - Fields of Rot (2007). ĀĀĀĀ, kāpēc es to tikai tagad novilku? Bļeģ, tas ir kaut kas eksplozīvs! Noteikti būtu manā pērnā gada Top 10. Bišķi tāds priblekovanijs, lielākoties vokāla ziņā (nu galu galā norvēģi tak), bet nu ahujēēķ. *headbanging like a madman*
0
Tas man patika, kā arī 1998. un 2000. Pārējie gan ne.
0
He he, pašam datorā 4 Razor alb'miņi mētājas biju jau piemirsis...! šamajiem Evil Invaders albūms ir okei...!

Jāievērtē Nocturnal Breed bš...!:)
+1
Whiplash ir atpakaļ!

WHIPLASH are in the final pre-production stages of recording their long anticipated CD, "UNBORN AGAIN" tentatively due in early 2009 followed by a summer tour.
0
Šitā ir viena laba ziņa, beidzot.
0
toc, laba ziņa, vēl varētu tūrē atbraukt..! he he
+1
No gaidāmā Whiplash albuma "Feeding Frenzy" tiešajā ēterā te: www.myspace.com/whiplashusa...
Par gaidāmo albumu sīkāk atkal te: www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/ne...

Attiecībā pret jauno dziesmu - sasodīti labs Thrashback tupinājums.
+1
Atļaušos piebilst, ka tai pašā maispeisā arī Fight or Flight ir no jaunā albuma. Tāds biš bezzobains gabaks, īpaši ja kontekstā ar nosaukumu skata. Bet oldskūls ir, to nu gan nekādi nevar šiem noliegt.
0
k=l
0
Cepuri nost visu oldskūlnieku priekšā, kas vēl nav sākuši spēlēt savus smukos oldskūlos rifus ar pretīgi modernu skanējumu, kā to mēģina darīt Destruction. Whiplash priecē sirdi un ausis.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas