CD collection for sale
0
Tiek pardoti CD no privatas kolekcijas par civilizetam cenam.
Interesentus ludzu rakstit uz dunklesturm@tvnet.lv
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Man ar ir palikuši diski, no kuriem vēlētos tikt vaļā... Kādi 30 gab., pamatā death/black kulta grupas.
Rakstiet: humilis@navigator.lv
0
Nujaa, man arii shaadi taadi ir. Black/death gan nav daudz, bet viens otrs ir gan. Ir gan krievu licenceetie, gan aarzemju stuffs. Var veikt arii mainju...

wrongtale@gmail.com
0
PS. Sonnenmensch, esi tik jauks un uzraksti savu meila adresi pareizi, mm? dunkelsturm@tvnet.lv vai ne? A to man atsvieda atpakalj...
0
HM!
+1
es īsti nesaprotu tos cilvēkus, kuri vēlas atbrīvoties no saviem mūzikas ierakstiem.
saprotu, ka apnīk kāds konkrēts disks (galu galā viss ar laiku apnīk), bet nu kolekcija paliek kolekcija. manuprāt, tā ir tikai jāpapildina, nevis jāizpārdod. man, piemēram, būtu žēl pārdot disku, kaut tas sen jau piegriezies... paies laiks un atkal to gribēs paklausīties, bet tā vairs nebūs. tā lūk.
0
Tas, protams, taa ir. Bet ir gadiijies, iipashi jauniib's dienaas, noshaut galiigi greizi. Taa nu put man plauktaa un cer, ka atradiisies cilveeks, kuram, piem, Severnie Vrata "Otchizna" vai Count Nocte patiks un vinjsh buus ar mieru to ieguut par nieciigu samaksu :)
0
nu tas gan, iznāk jau nošaut greizi CD iegādē.. man ar tādi vairāki eksemplāri.., bet lai nu paliek.

Tāpēc tīri profilaktiski- pirms CD iegādes rūpīgi jāpārliecinās vai tev to vajag, vai tu klausīsis konkrēto ierakstu, vai tas tā arī stāvēs plauktā nevienam nevajadzīgs. Bet nu... nevienmēr tā sanāk.
0
Tas viss aiz bezdarbiibas, ka es jums saku. Pilniigi nekaadas kultuuras. Baigais slinkums rakstiit, bet es mekleeju sekojoshus diskus, ko ljoti veeleetos ieguut savaa iipashumaa:

Christ Agony "Moonlight: Act III"
Necromass "Abyss Calls Life"
Arckanum "Kostogher"
Arckanum "Fran Marder"

Bet tad jau es saprotu, ka juus tos diskus turat poroloonaa ietiitus, ja jau tirgojat, tad jau droshi vien nesaskraapeeti un labi saglabaajushies, ko?
0
Viss ir ljoti elementari - laiks iet un gaume mainas, un ja tev ir aptuveni 2000 CD, tad tu vari aptuveni iedomaties, cik vietas tas aiznjem, tapec ari gribas dazhreiz tikt valja "no apputejushiem istabas elementiem".
Kas saistas ar shiem ispardodamajiem CD, tad varu pateikt, tie bija un ir tie CD no kuriem gadus 10 atpakalj, ta saucamaja "Biržā", kas atradas Gailjezera mezha tika rakstitas kasetes.

PS =- kas attiecas uz meilu, noradits ir pareizais....
0
Citēju ar copy/paste:
Sonnenmensch, dunkelsturm@tvnet.lv
Tiek pardoti CD no privatas kolekcijas par civilizetam cenam.
Interesentus ludzu rakstit uz dunklesturm@tvnet.lv
=========
ar neapbruņotu aci redzams, ka meila adresē, kas iepretim nickam ir "dunkelsturm" un adresē, kas ir pašā postā, ir "dunklesturm". Samainījušies divi burti, nu...

PS. Mailu saņēmu, pašlaik pētu :)

0
Sorry, laikam bus iznakusi "opechatochka" :)
0
nekas nekas, Sonnesmensch, viens burts sajaukts jau nav nemaz tik traki, Wrong Tale pats ir vainiigs.

P.S. Nu ja 2 burti buutu, tad jau nu vajadzeetu saakt uztraukties!
0
man vajag:
Edge Of Sanity
-"Nothing but Death Remains"
-"Unorthodox"
-"Crimson",
bet faktiski, ja kādam ir orģināls CD nopirktu jebko no viņiem.
0
Visapr smiekligakais ir tas, ka sho pazinjojumu ieliku 2004. gada 16. februārī, un tikai tagad kads ir pieversisi uzmanibu...
0
HENKKA, ir shadi:
3 Ls - EDGE OF SANITY UNORTHODOX 92
3 Ls - EDGE OF SANITY INFERNAL 97
0
Man vajadzeetu:
Vintersorg - Till Fjalls
ensiferum-Ensiferum
ensiferum - Iron

trap@one.lv
0
Aijaijai, Edge Of Sanity nupat paardevu...
Bet vispaar, diskus paardod ne jau aiz bezdarbiibas; driizaak otraadi. Es, skat, taa straadaaju, ka smadzenes vairs metaalu vienkaarshi nenjem pretii :/ taa nu noleemu, ka paardoshu, un sapirkshos Niilu Jangu vai ko tamliidziigu vietaa... mazaak, bet labaak :)
Starp citu - mans disku saraksts ir atrodams Piparmeetras forumaa. Labpraat tos diskus samainiishu pret kaut ko, kas nav metaals!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas