Back 2 the 90's
0
kāds 90-ajos nefanoja par Ace Of Base, Dr.Alban un 2Unlimited?:D

www.arenariga.com/show/15354/...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
tas nav priekš manis
0
Mjā... muzons no manas 8-10 klases diskotekām... 1993-1995 gadā...
0
Man kompī pāris gabali stāv, kad sesija norauj jumtu, tad arī tiek ietresīts pie tādiem gabaliem :D
0
ak dievs
0
par smagu prieksh manis :D
0
?????
0
Dajoš ABBA, bļaaa !!!
0
A kur Morethan Fucking?!!!
0
... un Bad Gays Blue ?
0
nu tie jau no 80-ajiem. mošk vēl gribējāt Village People ar visu YMCA un KC&The Sunshine Band?:D
0
Army of Lovers arī :D
0
Oi, un kur tad vēl Erasure...
0
ABBA, btw ir ļoti laba grupa. Kā popsa praktiski nekas nav labāks par šiem.

Protams, tas, ka tos gāž visās malās pa radio, diez vai palīdz...
0
vispār atbalss sērija ar vecajiem hītiem manā mājā bija iemīļotas kasetes, man vecais disko un tā laika pops joprojām patīk >:)
0
... Goombay Dance Band, C.C.Cesh, Bannannannnarammmma, Boņi eM, Dura Dura ... eh, i zāle bija zaļāka, i alus lētāks ... Un Britu Spira uz Sabrinas un Samantas Fox fona tāda mauka-iesācēja vien ir ...
0
oldskuulais popsu fanaats :D
0
omfg, Haddaway.
0
Laivā nevar bīdīt sēdekli...
0
Prodigy? :D
0
Scatman Joe \m/ tidrim tidridridrim \m/
0
Kriss Kross-jump- :D
0
coolio ir labais...!
0
coolio tikai viens normāls songs Gangstas paradise...

0
Hyperstārs jau bija tas mudaka paskata tipāžs ar vārdu BLACK... :D Dažā dziesmā viņām pat viegli fūzētas ģitāras ieskanējās, un tad lauku diseņu ērgļi pilnā balsī auroja, lai vāc to metālu nost, bet uzzinājuši, kas ir izpildītājs tā arī palika neizpratnē - kā tāds Wonderfullaifa izpildītājs varot "tādu metālu" graizīt. Tā laikam arī bija vienīgā reize, kad es uz kaur kādu lauku diseni aizgāju - darīt tur nebija ko ar ko runāt tāpat. Varēju tikai vērot kā vietejie ērgļi kruti mīcās pa placi mūzikas pavadībā...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas