Kreator/Eluveitie u.c. Rīgā
0
Lūk šeit uzskrēju tādai interesantai informācijai: www.metalstorm.ee/events/event.php?ev...
...
20.02.2009 - LTU, Vilnius
21.02.2009 - LAT, Riga
22.02.2009 - EST, Tallinn
...

tīri jauki, ne?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
zuppā
0
Kreator un Caliban jau redžeti pa pāris reizēm, a vot Eluveite gan gribētos redzēt...
0
Gan Kreators, gan šveiciešu kolhozs dzīvajā ir nežēlīgi labi \m/
0
Eluveitie ^_^
0
aaaa ... Kreator ... mmmmm \m/
Piedraazt Caliban'niju blje

a Eluveitie nezinu :/
0
Ideāli |m|
0
Bāc, ja būs Eluveitie, es tur - 200 procenti!!!!!!!!
0
Cerams Kreator praktiski visu no Enemy Of God. Tie Eluveitie ar nav zemē metami.
0
O, Kreators! ar vienu kāju jau esmu koncī!
0
I neceri, marle. Cik atceros, tikai ''Impossible Brutality'' un laikam ''Enemy of God'' tik spēlēja.
0
fuj tas Eluveitie man atsit kaut kādu In Flames ar dūdām. lai gan viena dziesma, kurai klips bija forša - Inis Mona-

par Kreator komentāri lieki
0
Ko visi iekš Eluveitie atraduši? Shits vien ir...un es viņiem joprojām nespēju piedot nožēlojamo Vanadis coveri (oriģinālā Falkenbach).
0
Drēsēts mērkaķis ar ānusu varētu labāku growlu dabūt ārā nekā Eluveitie vokālists iekš Vanadis.

Eh, jums to nesaprast, taču mans naids pret šo grupu kopš TĀ BRĪŽA (kad iepriekšminēto marazmu 1. reizi dzirdēju) ir tikai audzis.
Nu kā var tik skaistu dziesmu sadirst? Nu kā? :(
0
Marle gan jocīgs. Labāk iemācies arī dziesmas no Violent Revolution, tās tak tādā pašā stilā ir, un jaunais albums ar uz to laiku jau būs ārā, gan jau ka diži neatšķirsies.

Vispār gan dzīvajā Kreatoram nemaz īpaši neatšķiras jaunāko gabalu skanējums no vecākajiem, lai cik atšķirīgs arī nebūtu ierakstā.

Bet nu jā, šogad WOA Kreator nomočīja iznīcinoši, stabili viens no visjaudīgākajiem šoviem.
0
Cik atceros, Falkenbach traibjutā (laikam 2CD) arī lielāku sūdu bija gana.
0
Nu tak beidzot!!! Ak tad izdomāja KREATOR arī līdz šejienei atvilkties - citādi jau šķita, ka tā riebīgā Eiropa mūs tikai savākt var, aptīrīt, un nekā pretī nedot! Nu labi, labi! Protams, ka jāievērtē ar gardu ausi!
0
tas Kaļibans tur gaisu tikai maisa. bet ja jau paņemts, tad būs vien jāpārcieš.
0
Nu, vajag ta kādu, ko pēc aliņiem un meitenēm aizsūtīt ...
0
Destruction vēl varētu atbraukt, a to pilnībā šos tā arī nav sanācis ievērtēt ...
0
Uz Destruction Rīgā bija jāiet 2001. gadā... Un tu ne mazāk kā divos festos esi bijis, kur šamie spēlēja. Bet nu jā, līdzīgi gandrīz visiem trešeriem ar stāžu, dzīvajā viņi nozvetē pamatīgi.
0
Bet ja par fričiem, tad Tankard būtu ugārs :)
0
Nu ļoti iepriecinoši ka Kreator beidzot!
0
Tankard būtu zvērs \m/

Vai tad Destruction bija Rīgā ? Metalmānijā 3dziesmas noskatījos, WOA ar tik pāris.
0
Bija, 2001. gadā, kopā ar Dimmu Borgir un Susperia.
0
Nu ja, jau pamanīju. Toreiz man šie pie kājas bija, jo vienīgais dzirdētais bija 1988., kas nepatika.
0
Tas Violent Revolution albūms man nevisai.

Par Tankard jau tik sapņot. Space Beer!
0
tur kā suports ir pieminēti tādi EMERGENCY GATE:

profile.myspace.com/index.cfm?fuseactio...

Paklausījos to vienu songu - nu... aptuveni pieciešams, lai gan nekas īpašs nav.
0
Ā! Eluveitie! Ķeltu mūzika :) Mīlu vairāk par pašu nelabo
0
nu jā... dēļ caliban varētu aizvilkties. savādāk būtu pilnīgs mēsls.
0
Savu bildi ar gudru ziņu neesi ielicis :D
0
šaubu nav.
0
Kāda rutka pēc Emergency Gate skaitās ''mmelodic power metal''?
Izklausās tikpat šausmīgi kā Caliban. Tas pats kors vien ir.
0
Laikam iepriekšējos albumos bez tā bļāvēja iztika ...
0
Btw, biļetes vēl joprojām maksā tikai 17 Ls.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas