Slayer: jauna dziesma
+1
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-2
nevisai.
+1
dziesmai nav nevainas, bet pietrūkst rozīnes
0
Tāds visai okej - īss, ātrs blieziens, un vis. Bet nu šķiet, ka vismaz labāks par visu, kas nāca no Christ Illusion.
-1
Ļoti viduvēji.
-1
Nu jā, nav pārāk inčīgi.
-1
nu tā, so so. nekas atmiņā paliekošs
+1
Yeah, back to Divine Intervention. Man patīk - vienkārši, ātri un nikni.
-1
Tieši šis kakualbums pirmais ienāca prātā - ātri, primitīvi un garlaicīgi.
+1
ljoti labi. verry naais
0
tā jau ok, bet man kautkas vokāla nepatika, nez tāds pavājš un neaizraujošs palicis liekas.
+1
Divine Intervention nav ne vainas, sen gan nav klausīts, bet cik atceros, nebūt jau tik ātrs nebija. Vokāls gan jau diezgan pasen ir tāds, kāds ir - ar pirmajiem ~4 grūti salīdzināt.
0
Uuu, man gan riktiigi iepeera. Un es tikai tagad sapratu ka Araijas vokaals patiesiibaa ir baigi labais. Ja vinjsh taads nebuutu, tad buutu baigi garlaiciigi.
+1
Tiešām uz Intervention pusi velk; vai pat ko vecāku - ievada rifs tāds āķīgs... Nezinu, kā šis izklausītos normālākā kvalitātē, tomēr šķiet, ka pārmērīgā vokāla apstrāde pazudusi, un arī ģitāru skanējums tāds oldskūlīgāks... Tendence apsveicama; jāgaida albums, lai varētu pārliecināties par pieņēmumu pareizību.
0
Divine Intervention - otrā kasete, ko savu laiku iegādājos iz smagās mūzikas lauciņā, tā kā priekš manis labākais albis for ever (tīri nostaļģisku bērnīabs atmiņu iespaidā).
Kaut gan Slayer jau to trešiņu piedāvā diezgan plašā spektrā, tā kā dalīt labāks vai sliktāks albūms nav īpaši svarīgi, katrs kādā albī atradīs kaut ko priekš sevis :):)
0
jaa vokaals pavaajsh peedeejos albomos bet nu kamoon vinjiem ir jau ap 50!
+2
Un atkal jauna Hate Worldwide iz Slayer daiļrades: www.shockhound.com/features/667-exclus...

Man patīk.
-2
Un atkal nazing spešjal
0
Nu cik nu nazing spešjal, uz pēdējo divu albuma fona teiktu pat vairāk nekā zolīdi, labāks par iepriekšējo singlu ar. Klausoties nu jau pat kādu 10to vai tur kuro reizi, vēl joprojām neapnīk un spārda pēc velna, atšķirībā no pāris pēdējiem Slajerveikumiem.
0
Labāks par Psychopathy Red ir, tas tiesa. Nekas izcils gan akurāt nav. Domāju, ka albums būs apmēram Christ Illusion līmenī.
0
tiešām nekā tāda, kas dzirdot liktu spalvām uz pakaļas skrullēties, taču, jā, labāks par psihopātiski sarkano ir, viennozīmīgi!
+2
Reign in blooood, nu ko ta vēl vairs? Nu ko ta vairāk var izdomāt?
0
Nu, Hell Awaits jau nav sliktāks ;)
0
Irgan! :)

Nū, bet labāk teikt, ka blood ir LABĀKS :))
0
Jauns Slayer gabals When The Stillness Comes. Nevarētu teikt, ka baisi labs, nevar teikt arī, ka sūds.

www.youtube.com/watch?v=iP2njx-0mY0...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas