flac kvalitates heavy metal?
-4
interesetu dabut flac formata slayer discogrofiju
nav kadam aizkerusies ?
varbut varat padalities ar vietam kuras dabujat sada formata muziku ja neskaita meklejot pa halavu google
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ja gribi visu uzreiz, tad tev būs jāmeklē kāds torrents.
Tā kā tie flaci kļūst arvien populārāki, tad varbūt ka arī atradīsi.
0
metal.iplay.ro/
te ir pilns ar Losslessiem, turklāt visu laiku tur bij tipa akcija, visi lossless formāta torenti pa velti, tobiš Zelts. nezinu vai tagad vēl ir, bet pagājušo nedēļu vēl bija
0
jaa ieksh RMT ir, 5.35 GB
tur visi torrenti kuru augshupielaadeeti saakot ar 15.11.2008 ir par briivu, tb neskaita downloadu. Vieniigi vinji jaasiido 72h, vai liidz ratio 1:1, ja nee - vaarns :)
0
chaos tu man invite vari atsutit ?
meils trejastis@gmail.com
vai ari varbut varam sarunat ka tu padalitos ar kontu ko tad ari caur draugiem.lv ja tur sedi izdaritu
0
Njaa, tikai kursh gribees dot ieluugumu bobijam :D
"Apply for an account on RMT
Sorry, Invite only."
0
thepiratebay.org/search/slayer%20fla...
Visa diskogrāfija nav, bet kaut kas ir.
0
Diskogrāfiju var elementāri iekš DC novilkt vai arī netā tāpat, vien FLAC nebūs.
Ja ir lielā vēlme novilkt kādu albumu netā, tad vislabāk vilkt no tiem blogeriem.
Piemēram raksti "Slayer discography blogspot" un tev google atradīs n-tos blogerus, kas iekš .blogspot.com sametuši mantas, ko var vilkt. Galvenais, neaizmirsti vārdiņu "blogspot". Un neraksti DOWNLOAD, atradīsi TOTALLY FREE maksas servisus.
0
man bobij invites nav, jo pirms kāda laika man uzlika warnu. dabūju paklausīgi sīdot, kamēr pats kaut ko varēju sākt vilkt. Invites man ir Zero. Bet ja arī man būtu ielūgums, sorry, bet es tev neuzticos
0
nu kapec lai nedotu man ir salidzinosi labi ratio piem rockbox ir attieciba 2.2 tapatas kada jega turet invite ja to nelietojat
vienkarsi ir doma tiklidz ka uzlabosu ratio tracker.deep.lv taa sakt likt metalu tur un no ta iegusit jus visi jo no Latvijas vietam var atrak neka no citu valstu novilkt

par dc ir ta ka neesmu vel apsviedies ka sataisit lai normala atruma iet pie tam man share ir pari pa 500 gigiem lidz ar to visi sak kautko vilkt no manis

un dl speed nav diezko vairak par 200 kb/s izvilkt kaut torentos ir gadijies dabut par pa 800
0
kas tas zero tads ??????
nu man var uzticeties es esmu samera zinams gan neta gan ari irl lidz ar to nav jasatraucas ka piecakeresu
0
zero - tas noziimee, ka vinjam nav ieluugumi
mans RB Ratio: 2,221.40 ^^
0
Bobij, ja tev tik liela šāre un citi velk, tad samazini to un neviens nevilks.
0
aa es domaju ka zero ir kads kruts imba uderground metala trakeris pilns ar pre scene relizem :D
0
0
-1
Diski ir jāpērk, maukas!
-2
nu pareizi, ka diski IR jaapeerk...lai tajos ieraxtiitu piraatisku muuziku ;)
vsp atslaabsti un paklausies nēģertīģerkliņģerus ˆˆ
electicall.googlepages.com/N_T_K.mp3
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas