Jaunas Ear Rape dziesmas
+2
Esam pastrādājuši un nodevuši jūsu ausu bojāšanai trīs jauans dziesmas!

www.draugiem.lv/music/musician.php?...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
vareji jau iepriekseja tema so poustot, bet tas nekas. :)
ko lai sak, man si banda sak ar vien vairak patikt :)
-5
negribu but rupjs bet tad jus spelejat kautkadu muziku kur neattistijusies tini izlamajas izkliedzot savu sakamo mikrafona vai ko ?
vienkarsi neredzu jegu sadam projektam kur tiek tikai lamuvardi kultiveti
ko ar sadu muziku velaties pieradit visiem citiem ?

varbut varat iepostet ari so dziesmu liriku te
man grovls nekad nav bijis saprotams un it ipasi pec sadas kvalitates ieraksta.
0
"man grovls nekad nav bijis saprotams"

thumbsup!
0
Kaut gan ko nu man spriest. Man tak arī nepatīk Iron Maiden :(
+2
poh, ko vini spriez,sada muzika ir mazsvariga lirika, galvenais apdulinosa kačka
0
bobij, grindcore nav īstā vieta kur dziļu jēgu meklēt! :D
0
Nightwish ir daudz jaukāki. ;(
0
atradi ar salidzinajumu
0
:D
0
Diezgan pat neslikti. Bungu mašīna ir jūtama :)
0
tā pēdējā dziesma vispār ir psc! :D
0
"man grovls nekad nav bijis saprotams"

Man ar pārsvarā nē - tikai dažus growlerus var saprast ko viņi tur rūkuļo :)))
0
Nu desas growlerus jau plus mīnus var saprast, ja cītīgāk ieklausās, bet ar grinda rukšiem gan tā švakāk :D
0
tad kada jega dod dziesmai nosaukumu ja tapatas koncerta nevar saprast par ko vini gardz vai dves skanu ?
0
Nu, tāda ir tradīcija. Pat instrumentāliem gabaliem dod nosaukumus.
0
Dziesmas jau var atšķirt arī pēc citām pazīmēm, ne tikai pēc teksta...

Un nosaukums ir pat skaņdarbam, kur ne tikai teksta, bet arī mūzikas nav: en.wikipedia.org/wiki/4%2733...
0
tas, ko tu dzirdi šajā 4 minūšu 33 sekunžu laikā arī ir tā 'mūzika' >:)
0
"tad kada jega dod dziesmai nosaukumu ja tapatas koncerta nevar saprast par ko vini gardz vai dves skanu ?"

lol bibij, tu gribi teikt, ka ja es sarakstu tekstus un izdomāju dziesmu, kurai dodu arī nosaukumu, tad tas viss ir bijis pilnīgi bezjēdzīgi, ja koncerta laikā manus rūcienus visi līdz galam nesaprot? nu zajec, tam jau arī ir domāti teksti un nosaukumi - lai varētu saprast, kas tad tur īsti tiek rūkts, palasīties! mani ieinteresē kāda dziesma - paskatos par šamo netā informāciju.

dziesmām nosaukumus dod arī tādēļ, lai šīs dziesmas interesenti varētu sameklēt, zaķīt! ;)
0
RuncisRenars, šodien, plkst. 16:24
tas, ko tu dzirdi šajā 4 minūšu 33 sekunžu laikā arī ir tā 'mūzika' >:)

----------------

Laikam vajadzēja teikt - nav mūzikas tradicionālajā izpratnē. Lasīt jau es tomēr mazliet protu ;)
0
nu labi bet ja tekstu nevar saprast tad kapec iztelot to ka tekstam ir nozime kaut ari reali lielaka dala nesaprot par ko ta dziesma ir.

atgadina kautkadus remiksus no tuciniekiem kur katrs dj grib itka kautkadu dizo domu pateikt bet izpildijuma nekas nesanak.

bet to nosledz cilveki kas luk pasaka dj darbs ir kruta lieta.
tagad naciet rijiet ripas klausieties un jus busiet scene ppl
+1
"
Laikam vajadzēja teikt - nav mūzikas tradicionālajā izpratnē. Lasīt jau es tomēr mazliet protu ;)"

no offense, es vienkārši mēdzu rakstīt pašsaprotamas lietas + lasīt jau daudzi māk, bet cilvēki diezgan slinki uz to lasīšanu
0
"nu labi bet ja tekstu nevar saprast tad kapec iztelot to ka tekstam ir nozime kaut ari reali lielaka dala nesaprot par ko ta dziesma ir."

wtf
ko nozīmē - iztēlot, ka tekstam ir nozīme.
ja tekstam ir nozīme, tad tekstam ir nozīme. ja tevi interesē teksts, bet savas vainas vai arī nesaprotamā rūcēja vainas dēļ to nespēj uztvert, tad ieej darklyrics.com un izlasi, ko vēlies, lasi, ko izvēlējies lol
0
labi tad savadak kapec saceret tekstu ja izpildot netiek piestradats pie ta lai to ari saprastu cilveki ?
kapec radit dizu nosaukumu ja tapatas nav paredzets lai cilveki saprastu par ko iet runa ?
kapec uzstaties ja tu nevari normali sevi pasniegt un izpildit visu ta lai cilveki to saprot ?
-1
runci tas tu
www.draugiem.lv/friend/?1307152...
vienkarsi meklejot pec epasta to izmeta :D
0
Nu tad klausies savu Britniju un priecājies par viņas izpildījumu ,un to ,ka saproti par ko viņa dzied! :D
0
Britniju nekad cik atceros neesmu klausijies.
esmu caurmera true jo pirma grupa kas piesaistija mani muzikai bija Skyforger. tapec nav man bijusi nekadi korna periodi vai avrilas. im tru kvlt :D
0
truais bobijs...
0
zajevis bliezz dzeki... cerams, ka buus arii kada labaak pieejama ieraksta kvalitāte ar laiku čaļiem, nu tas, ka bungmašīna ir tas gan tā so so, bet zinot to, ka Latvijā ir kādi 5i sakarīgi bundzinieki, kuri spēlē katrs 3ās grupās un kādā sideprojektā lūdzu Tev ari matemātika 5 reiz 3 = 15 grupas metāla skatuvē :D

0
re ku shai cūku-fermai ar ir bungmašina, bet tiri neko ir labs

Clitoridus Invaginatus - 2008 - Putrid Pussy Warehouse

grupaa divi dzeki stiigo basso un vokalizee ...
cik noprotu ta Earrape ir tapat! :D
0
Katru rezi, kad joka pēc temporāri noņemu bobijķeksi, palasos un secinu, ka bobija daunisms aug tikai lielumā.
Jāskatās tik, ka ar ķeksīti pietiktos, lai arī nākotnē no tāda daunisma varētu izvairīties!

A blicei ir potenciāls. Lai jau čaļiem projekts aug un veidojas - sākums ir iepriecinošs. Tik sūdīgi, ka ar buņģieriem vāji mūsdienās - tās datorbungas brīžam sit pa nervu.
+1
Eu Shizz paldies par Windows parinstelēšanu... es tik laimīga dargumiņ :* :D
tik offisus un tildi šovakar uzinstelēšu un ta bus laikam līdz Faunam jāaizklīst jāatnem Q3 instalācija :D
0
Uh, nekas šitik labs kopš Tabestic Enteron laikiem nebij' dzirdēts. Labais, veči, tā turēt!
+1
bobij, bobij, bobij. kā tev liekas, kāpēc klasiskajai mūzikai liek nosaukumus? Turku maršs? WTF??? tur tak nekādu turku nav :O

un tu, āksts, tāds, ir atšķirība starp kkādiem kalbasņikiem un normāliem dīdžejiem, un tu vispār zini, kas ir scene people? :D
+1
bobijs no scēnas neko nesaprot - viņš jau mums tikai uzmanības mauka :D
0
Nindzjainj69 draudzinj - vienmēr laipni :*
-1
Kristap tev joprojam patik spelet izvirtusas spelites un raut kulaka uz ielas ka tu to dariji agrak ? :D
-1
Starpcitu Jus ar vitaliju esat izligusi ?
Varbut man jaludz palidziba vinam ?
0
izskatās, ka es nenākšu viens... :)
0
te kāds vispār kaut ko saprot no SCĒNAS, nah?
0
bet kveikā taču nogalina cilvēkus :(

es spēlēšu Alisi Brīnumzemē ^^
0
(nu labi, viņa arī nogalina)
0
Atgriežoties pie sākotnējās tēmas, piekritīšu, ka potenciāls ir. Jādragā tik tālāk.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas