Sevared Records
+1
Forumaa pamaz teemu par "teemu":D
Taatad sevared.com atradu pasen,daudz garshiigas un brutaalas desas,fanaatiem patiks.
Tie kas zin - iemetat kaadu postu par leiblu kaa taadu un grupaam kuras leibls izdod...
Man patiik shiigada Gortuary ripulis,Putrid Pile jaunais veikums un peedeejais ko novilku - Meathook-Infernal Torture.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Btw,tikko pamaniiju ka viena no BDM klishejaam - Intro no oldschool horrormuuvijiem njemtie intro Gortuary un Meathook sakriit,attieciigi dziesmaas Mutilation By Double Peneteration un Bound Gagged And Raped With A Knife

Siikums,bet patiikami..
+1
Miljono reizi varu tikai ieteikt www.razorbackrecords.com/

tur var pazust uz ilgu laiku...
0
Va vells..
0
eu, paldies par labajiem resursiem
0
Razorback's taču ir Amerikāņu...

haha - tur ir Bloodthirst - Let Him Die albūms. To sūda ierakstu ir grūti klausīties pēc viņu koņča Rīgā. Lūk arī atbraucām!~@@@$@^&*
0
bāaāāā... tas ir jādzird!! :

GRIND BUTO
"Welcome to Annihilation" CD
16 songs of ultra-brutal Asian grindcore! Released by Bloodbath Records in Japan in 2003. Import
0
ja es kaut reizi mūžā ieraudzīšu šķībacainos dziedot `kwī kwī`... uhhh, tas viņiem ir tik netipiski :)))
+1
Da ti što, Japāna tak ir grinda lielvalsts.
0
tas viens, un kas vainas, ja Razorback ir amerikāņu? Vai ta no amīšiem tev nepietiekami laba manta ir nākusi? Vai arī es neiebraucu.
0
ja no razora var pasutit ari uz Latviju, tad kada vaina ka tas ir amerikanu?
+1
bla, kas te ko lieki gruzī ?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas