Vēl viens lol, Vatikāns
+3
Vatikāns izdod kalendāru ar "glamūrīgiem" priesteriem

Jaunā gada priekšvakarā Vatikāns izdevis neparastu kalendāru. Tajā iekļautas divpadsmit melnbaltas jaunu katoļu garīdznieku ar modeļu ārieni fotogrāfijas, raksta Krievijas mediji. Daži no jaunajiem Dieva vārda sludinātājiem tērpti parastās melnās sutanās, bet citi - greznākajos dievkalpojumu tērpos. Vairums puišu fotografēti uz Vatikāna ainavu fona...

www.adme.ru/kalendar/2008/11/18...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
he he šis ir labais!
+6
Pirmajiem 1000 pasūtītājiem bonuss: speckalendārs, ar skaistuļiem bez sutanām ...
+3
tur daziem labiem seja ir rakstits: "man pec dievkalpojuma vai greksudzes patik nodrazties" nu neticu ka sie dzeki ir attteikusies no sexa.
true katolu macitaji u.t.t tacu nepisas?
vai es ko jaucu?
+1
true katoļu māc. nē
true itāļi gan :D
+1
baznīca = Biznes , nekas vairāk
+7
sitos kalendaarus vajadzeetu izsuutiit sievieshu klosteriem... tad muukjenes aatri vien skruuveetu divritenjiem nost seedekljus! :D
+1
Tas ir sātana pirksts!
+2
man patīk vārda mūķenes asociācijas ar vārdu mauķenes.
+1
(kaut gan tāda vārda tā līdz galam jau īsti nemaz nav)
+4
'' sitos kalendaarus vajadzeetu izsuutiit sievieshu klosteriem... tad muukjenes aatri vien skruuveetu divritenjiem nost seedekljus! :D ''

Drīzāk no sienām visi krucifiksi nozustu :D
0
0
O la lāa, sukubam pa nakti būs ko darīt ^-^
+1
utter gayness LOLOLOLOLOL
+3
Vatikānā ieperinājies Sātans:

www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/307...

"Amorts atzīst, ka reizēm viņam nepieciešami seši vai septiņi asistenti, lai savaldītu apsēstās personas, kuras bieži spalgi kliedz un spiedz, izspļauj naglas un stikla gabalus.

"No viņu mutes var nākt laukā jebkas - pirksta garuma dzelzs gabali, taču arī rožu ziedlapiņas," stāsta Vatikāna galvenais eksorcists."

ROFL :D

Ja jau šis ir pats galvenais eksorcists, tad ko ta nedzen laukā to vellu no Vatikāna?
+13
Moš gaida kad no apsēstajām personām nāks laukā arī zelta stieņi. :D
+3
džeks labas vielas lieto :D
+4
bļāviens, ja tā padomā - nez kā ir viņiem tur dzīvot savā nereālajā, mākslīgajā pasaulītē ar gariem, dēmoniem un sātaniskiem priesteriem? cilvēki tiešām nopietnas vielas grauž :)
+3
nez, tas dēmonu izdzinējs no ripu graušana zobus vēl nav izslīpējis sev no mutes ārā ? >:)
+1
zelta protēzes!
bet iedomājies, kā ir iet pa ielu, ka tev katrs trešais liekas sātana apsēsts, ar sarkanām acīm un nedabīgi disproporcionālu seju :D
0
Traki jau droši vien ir. Bet varbūt ar laiku pierod, tāpat kā Sahārā pie karstuma vai tundrā pie odu mākoņiem.
-1
Sātans ir pats pāvests...
0
Svilināt, svilināt!
www.mango.lv/zinas/nejedzibas/re...
Savā ziņā gan vecajam pirdakam var piekrist.
0
"Ja nav nekā laba, ko bērniem mācīt, tad nevajag bāzties virsū ar sliktām lietām," norādīja Pujats un uzsvēra, ka "visādu hariju poteru, pokemonu un vampīru slavinātājus vajadzētu sagrūst krāsnī un sadedzināt".

Un kur tad otra vaiga griezšana, piedošana, līdzcietība un pārējie kristietības selling points paliek? Biznesmeņi ibio un nekas vairāk.
+1
Mūslaikos jau kristietības selling points ir tieši visas inkvizīcijas, spīdzināšanas, dedzināšanas, vecajā derībā aprakstītie jaukumi u.tml. - citādi jau ar "visādu hariju poteru, pokemonu un vampīru slavinātājiem" grūti konkurēt.
+1
^ un laikam jau vienmēr tā ir bijis.
+1
^^^ Nu tam pedofilu organizācijas līderim es piekrītu tikai no vienas puses, jo TWILIGHT man ir sabojājis visu iespaidu par vampīriem. Atceros vēl šobaltdien, kā manējā pa visām varītēm aizveda mani uz to filmu. Tagad tatceroties tādus grāvējus, kā Intervija ar vampīru, bloodrayne vai queen of the damned, man vemt gribās ieraugot kautkādu pediņu, kas mirdz saules gaismā
+1
Es domāju, ka labāk būtu sīkajiem latviskas, nacionālas vērtības mācīt šādās nometnēs, nevis kaučkādu Holivudas huiņu.
+6
"... galvenā garu izdzinēja amatā nostrādājis 25 gadus un apgalvo, ka viņam bijusi darīšana ar 70 000 dēmonu iemiesošanās gadījumiem."

Cik daudz tas sanaak vienaa dienaa?

25 x 365 ir 9125

70 000 / 9125 ir 7,67

Traki. uz katru tik pa kaadai pusotrai stundai sanaak, jaagulj tak arii ir.
+2
werwolf, tik pat labi var teikt, ka bērniem ir labāk dzert burkānu sulu nevis kolu, tiesa, bet tas nenozīmē, ka uzņēmēji kas ražo kolu būtu krāsnīs jāmet. Izvēles brīvība principā nav slikta lieta, pat ja tiek piedāvāta šitāda huiņa.

Un ne jau kādās sūda nometnēs bērni par ne/veselīgiem sabiedrības locekļiem kļūst. Ko ģimenē un uz ielas ieliks tas arī iznāks no cilvēka.
+2
... un skolaa.
Skolas starp citu paliekot arvien suudainaakas un skoleeni arii. Taa saka gandriiz visi. Pats nevaru apstiprinaat, truukst faktu materiaala.
+3
Par skolām izklausās visai ticami. 1) Skolotāju atalgojums veicina to, ka tajos amatos strādā aizvien vairāk nekompetentu cilvēku, kā arī kompetentie ir stresaini un/vai pārstrādājušies; 2) sabiedrības noslāņošanās (komplektā ar mantrausības kultu) arī labu gaisotni neveicina.
+2
aha, un veel ir lasiits par to kaa riktiigi iet valjaa t.s. "mobings" amerikaanju filmu/seriaalu stilaa.
un tad visi tie varianti, kur meitenes negrib iet uz skolu, jo mamma nav nopirkusi pareizo acu eenu.
+3
man mamma uz šito pateica- vai tu gribi, lai tavā džemperī iemīlas? un ar to bija miers. nevarēju taču atzīt, ka tāds bija patiesais pareizā džempera mērķis :D
+2
par skolu, starp citu, kā skolnieks, varu pilnīgi apstiprināt. pizģets.
0
Es atkal kā reizi nupat izlasīju Andzej Sapkowski grāmatas Narrenturm nodaļu, kurā Šarlejs izdzina velnu, bija itin rēcīgi - tā kā bija vēl rēcīgāk palasīties, kā tas mūsdienās notiek
+2
''Schnizzel, šodien, plkst. 17:48

^^^ Nu tam pedofilu organizācijas līderim es piekrītu tikai no vienas puses, jo TWILIGHT man ir sabojājis visu iespaidu par vampīriem. Atceros vēl šobaltdien, kā manējā pa visām varītēm aizveda mani uz to filmu. Tagad tatceroties tādus grāvējus, kā Intervija ar vampīru, bloodrayne vai queen of the damned, man vemt gribās ieraugot kautkādu pediņu, kas mirdz saules gaismā''

Tu mani piemirsi: content20-foto.inbox.lv/albums124526736/bla... :D
0
Latvijas skolās es vienmēr pretēji tiem, kas ir priecīgi par katru iespēju kaut ko nedarīt, esmu juties nevajadzīgs, jo vienmēr esmu gribējis kaut cik lietderīgi izmantot to laiku, kas man tur formāli ir jāpavada, lai sevi visādā ziņā attīstītu un izdarīt kaut ko labu, bet pa lielam jau tā laika nosišana ir bijusi redzama ne tikai no skolnieku, bet arī no skolotāju puses. Turklāt trūkst arī organizētības un sapratnes.
0
Ko tad te tik skolas vainīgas? Vai ta vecākiem arī nava sava roka jāpieliek, lai no sīkā pintiķa izaudzinātu ko nebūt derīgu?
0
nu noskaties daybraker un apetīte uz vampīriem varbūt drusciņ atgriezīsies:)
+3
''The Vampire Diaries'' gan neiesaku skatīties - seriāls, kurš oficiāli, vai neoficiāli ir Twilight ripofs. Sižets - labis smukpuisis vampīrs atgriežas dzimtajā sādžā, kur ietusē ar smukmeitiņu. Bet apkārtnē sāk pazust divkājai nie uzkožamie - izrādās, atgriezies arī šā brālis sliktais smukpuisis, kurš ar būtu gatavs bez kādām precībām panašķēties ap smukmeitiņu. Lai dienas laikā varētu klenderēt apkārt, tiek valkāts advancēts gredzens. Kārtējā pedofīlu sāga (pēc ASV likumiem), jo džusei kādi 17, bet džekiņiem savi 147 ...

Get the story behind The CW's sexy new series, THE VAMPIRE DIARIES! :D :D :D
+1
+3
Njā, cilvēku debīlismam nav robežu. Ņemot vērā, ka Jēzus reālais portrets (ja nemaldos) netika uzzīmēts, tad Jēzu arī suņa dirsā var saskatīt - i11.photobucket.com/albums/a153/rudipro...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas