runājot par Eirovīziju...
+1
...kurā tomēr piedalīšoties :D

ja nu kāds vēl nav dzirdējis: skotu pirātmetaļugas Alestorm uztaisījuši kaverversiju Latvijas pērngada Eirovīzijas gabalam Wolves of the Sea.

www.youtube.com/watch?v=LbRHTmVr9bQ...

Tas viss tāpēc, ka es vakar "uzkāpu" uz Running Wild :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
normaals dzeeriishmetaals :D kaa parasti, kovers labaaks par originaalu :D
0
njaa, nez ko par to teiktu lv muuzikas dizgars Roberto :D ka tik piraatiem nesanaak tiesu darbi!
bet dzeki normaali kapaa pa pasauli apkaart, konchu liste pliist vai pushu... jaacer, ka kaadtreiz uzspeelees arii Somaalijaa, kur piraatisms ir normaals biznesa veids ;)
0
a ko tur Roberto - tas tak kaut kādu zviedru komponistu gabals :)

Nē, nu - normāls kavers, nav ne vainas. ij nepateiksi, ka euro tuc-tuc oriģinālā :)
0
Eu šitas gabals man patīk. Pirmo reizi dzirdu par tādu grupu, būs jāpaklausas.
+1
Nepatika oriģināls, nepatīk arī kaveris. Tāds prasts šlāgerītis bišķi niknākās skaņās. Būtu mazliet lēnāks, varētu iedot vecmāmuļai paklausīties.
+1
Īpašu atšķirību no orģināla nesaklausu... nah šito.
+2
nez, oriģināls man likās vismaz smieklīgāks.
0
nu ti - pirates of the sea (roflmao) versija
+1
nu ti - pirates of the sea (roflmao) versija
0
nepatīk ne tas ne arī šitais, bet nu koveris > original viennozīmīgi.
+1
abi sūdi
+1
Kaut kur pavisam nesen šitais bija te uzpeldējis, laikam tēmā par Ragnarok festu. Attiecībā uz dziesmu - kā saka, you can't polish a turd...
0
Jā jā, bija pie Ragnarok festa, es to uzpeldināju :D
Dziesma tāda nekāda, salkana.
+1
nu... dziesma man vispār kā tāda nepatīk, bet šajā versijā vismaz klausīties var! :D
-1
Ir interesanti!:)
0
labāks kā oriģināls :D
0
ok, klausos jau 3. reizi. Kur var nolādēt? :D
0
...jau kačāju gan albūmu gan EP... :D bļe, paldies ka parādīji, ceru ka pārējās dziesmas arī būs labas
-1
tas džeks kreisajā malā stroķi tur kā gangsta-nēģeris :D
-1
turklāt stroķis izskatās pēc plastmasas gabala:D
+1
Pasaule kā vienmēr, neapturami turpina iet uz galu. Bet ja nopietni, par šitādiem sūdiem pat smiekli nenāk. Nožēlojami, lai neteiktu vairāk.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
Viskas