cik daudzi no jums ir dupiniecis
0
kuriem no jum ir dumpinieka gars.
kuri ir dzimussi lai protesteetu pret to kas nepatik un ko nicinaat. ja juuus esat dumpiniki tad naakiet un runaajat par ko vaijag proteteet un apsveer iespeejas un dzirseet citu buutnnu uzskatus
.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
dzirdeesiet citnu buutnnu uzskatus par to visu
0
pa mojemu es tipa esmu dumpinieks un protesteet vajag pret visu pret ko nav slinkums :P
0
Tas izklausaas apmeeram - ejam sadot pa purnu. A kam un par ko nav skaidrs. Tas nav dumpiniecisms, tas saucas citaa vaardaa.
0
A nafig? Protestēt vajag pret to, kas skar tevi tieši un sagādā neērtības...
Kāpēc lai es ietu protestēt pret kaut ko, kas ir no manis tālu? Var jau teikt, ka ne mana cūka, ne mana druva ij ar tādu attieksmi tālu netikt, bet es nezinu nevienu iemeslu, kāpēc būtu jāšūmējas par kaut kādām teiksim, homo precībām, vai suņu tiesību apspiešanu:)
Vai arī protestēt pret sabiedrības uzspiestajām normām...Vajag just dzīvot un neņem to vērā, nevis taurēt kā buldozeriem riesta laikā, no darbības, lai arī neuzkrītošas, vairāk jēgas nekā to taurēšanas...

A pret ko var protestēt šādā tēmā - man vispār nav skaidrs...
0
es protesteeju pasiivi :)...
0
Pēc tēmas aizsācēja valodas kvalitātes jāsecina, ka latviešu skolās tagad vairs nemāca ne tikai Latvijas vēsturi, bet arī latviešu valodas gramatika ir izsvītrota no stundu sarakstiem.
0
Aga, atpazīstu savu rakstīšanu pirms gadiem dažiem, kad latviski mācēju knapi pateikt, kā mani sauc:) i to ne visi saprata:))))
0
Melnā: domā latv.val. Rebel'am ir svešvaloda?
0
Kāpēc protestēt? chill out 8)
0
He, Juod, pilniigu Tev pievienojos par teemas aizsaaceeja zinaamajaam gramatikas probleemaam. Taa vien shkiet, ka shis jaunietis ir gatavs protesteet par pilniigi vienalga ko, mjaa, bez komentaariem...
0
Protams protests, jeb izteiktais viedoklis, kas atskiras no citu uzskatiem ir laba lieta un censos to vienmeer noveerteet, bet man kretinee tie cilveeki, kas protestee, chiikst ka viniem nav labi, nepiedaavaajot labaaku variantu. (diemzeel taa notiek 70% gadiijumu). Taakaa tomer pirms blaujam padomaajam..
0
domaajam un nepalaizzam brriidi garaam kad protesteet un parko. Un es piekriitu ka tas kaa chiikst par dziives skarbiibu un nepiedaavaajot savu varijaantu . un arii pirms protestee jaauzin vis liidz peedeeujam par to ko protesteee.
Jo ja cilveeks nesaprot visu no saakuma liidz beigaam tad vinnss arii nezin kapeec taa ir un ko piedaavaat pretiim
0
Juods- aga, un ponimalka ar tāda...švaka. Īpaši man patīk šis citāts "domaajam un nepalaizzam brriidi garaam kad protesteet un parko"......
Nu, tauta, ejam piketēt?
0
Es protesteeju pret krievu skolnieku protestu pret reformu!

Veel pret kristietiibas ieveshanu pirmajaas klasees kaa obligaatu priekshmeu!!!!!!!!!!!

Aaa un veel pret to ka par maz kultuuras, folkloras ir latvijaa, un lidzarto krievvalodiigiem buutu gruuti iemaaciities latvijas kulturu ja ari vinji to gribeetu.

Aaaa, un veel pret tiem policistiem, kas baidaas no krieviem un ljauj pa pilseetu staigaat ar CCCP karogu arojot naavi latvieshiem, un dzerot shnjabi...(njemot veeraa ka mums par mazo 0.5l alinju jau protokolu staada)
0
Es protesteeju, dariishana buus kad liktens buus leemis. Nevar taa vienkaarshi panjemt un izdariit! Tas ir ilgs process un tas viss notiek pakaapeniski...
0
hmm, tas par tiem "CCCP" krekliniem un "naavi Latviesiem" man ir jaunums, tiesaam neesmu taadus redzeejis, jo parasti jau nepatiksanas sanaak ar "zoliidajiem" urlaam.
0
es protesteju pret stulbiem pardevejiem gramatu veikalos!!!
0
Es esmu laikam redzeejis dzekinnus triiss laikam ar ""CCCP"" maikkaam un par kristiibas ievieshanu pirmajaas klaasees tas ir sviests siikie tad vel 1 klasees liks staigaat samta uzvalcinnos gaissi zilos..
0
mhm daudzaas valstiis CCCP simbolika ir kljuvisu par taadu kaa stila ziimi, vienkarshi apgjeerba uzdruku bez kaadas noziimes. tirgu tak var nopirkt taadus....
0
un vispar... visi shie protesti ir taadi visai uzpuusti un tukshi!!!
0
Nu nesen Gardu atsita, un mashiinu aizdedzinaaja... Es gan neteiktu ka tukshi...
0
Nejau visi ir tukshi...
0
ne vienmer protests ir ar kadu jeegu, parasti tas vienkarshi ir negativo emociju dusmu un speeka izlaadeeshana. un protests darbojas kaa attaisnojums... man taa liekas
0
Nu var jau buut, runaajot par tiem samta uzvalciniem variet doties ekskursija uz Riigas Franchu liceju un apluukot kaa siikie, laikam liidz 4 klasei neesaajas taados, diezgan aizraujos skats, tas ir kaa skatiities dokumentaalu filmu par komunismu :]
0
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa lidz kam ir nonaakusi Latvija Un tas nav lativiski un cilveeciigi taa darot bret maziem beerniem ...( MAmi sviests galvaa ), (tapeec nennemiet mani galvaa).
0
Nu no ziliem uzvalcinjiem neviens nomiris nav, un pantinjus par "dedushku lenina" arii daudzi ir skaitiijushi. Neieshu slaveet sho pieeju, bet nu senchiem tagad ir izveele, kuraa skolaa tad to beernu lai laizh. Pieljauju domu, ka ir diezgan praatiigi beernu pie discipliinas pieradinaat, jo tad, kad saaksies pubertaate, no zilajiem uzvalcinjiem un audzinaashanas jeegas vairs nebuus.
0
SVIESTS.
0
domaaju ka taas formas ir laba lieta liidz 4 klasei jo tad visi ir vienaadi un beermam ir svariigi skolas saakumaa nedabuut kompleksus tikai parto ka viens ir bagaataaks unstaigaa moderni bet otrs nee un no taa saakas apcelshana un indiviidu izstumshana no apkaarteejo vidus tikai sociaalo slaanju deelj
luuk taa es domaaju
0
bet tik un ta, tagad sikajiem jau ir mobilie no 1.kl un visadi citi prichedalji, kas jau ari liek izcelties citu vidu..
0
bet Dubli, kad fizkultuuras gjeerbtuvee novelk formu, zem taas atrodas vislabaakais soc. staavoklja apliecinaajums- velja.
0
Peec pieredziites?
0
kaads sakar veljai ar sociaalo staavokli??? :D vai tas bija joks ko nesapratu..
0
Kaads Taadaa gadiijumaa ir sociaalais staavoklis cilveekam kursh velju nelieto?
0
droshi ka skumjsh
0
:D
0
bez veljas tu vairs neskaities, tevis nav, no tevis noveershas, un veejsh svilpo...
0
Bet ir tachu jauki ka svilpo :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas