Wolok
-2
Ļoti labs, dīvains un citāds bleķis iz Francijas. Atgādina Horror filmu/videospēļu OST, kam klāt pievienots tīkami netīrs un šizīgi spēlēts, avangards bleķis vidēji ātrā izpildījumā.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Kur var novilkt?
0
0
citāds - tas ir ar ko salīdzinot? Sprancūzijā jau vispār tas bleks ir dikti plašs un dažāds.
-1
Salīdzinot ar ierastām bleķa izcelsmes vietām - Ziemeļvalstīm un placīšiem ap Baltiju.
0
Tu ZB to bleķi un doom bāzt visiem nāsīs!
0
Bleķim kā tādam nav ne vainas; tik tie avangardiskie 'ambientie' ir visai amorfi un garlaicīgi. Dajoš pagānus!...
NB: Forefather "Eostre", no pēdējā albuma "Steadfast" - iespējams, labākais skaņdarbs, ko līdz šim saražojušas bleķim kaut kādi piederīgas (šoreiz laikam gan visai nosacīti) grupas.
Melodiski, tehniski, vienkārši - skaisti. Un nevajag nekādu šizu...

Kāds varbūt var ieteikt ko līdzīgu?
Jāceļ vikingu tēma atkal augšā.
0
Raw alkoholik viking pagankore! jeb ģēniālie dzērāji no Urfaust ar citu bundzinieku. nav līdzīgs, bet imho standartviking metāls baigi sūkā. šitie un urfaust gan man ir dievu vietā.

www.megaupload.com/?d=UOKI2XYI...
0
Forefather pēdējais toč nav Bleķis. Vienīgais reālais līdzinieks manuprāt ir no siltās dienvidzemes Lietuvas - Obtest.
0
Tfu, šilo, milo, povidlo, otstoj.
Dzimtajā valodā par šitādiem mēsliem pietiekoši kretīniski izteikties trūkst mākas.
Nē, nu es jau saprotu, ka tās gaumes mēdz atšķirties, un tomēr - kurš pa grifu ar pimpi braukātājs šito par mūziku iedomājies nodēvēt?

Nē, nu King Crimson jau ir laba grupa, šiem smuki noformētas disonanses un kakofonijas reizēm mēdz būt vietā. Bet nu šeit, piedodiet, vairāk kā uz murgainu saundtreku videospēlei nevelk.
Izdzēst un aizmirst kā ļaunu sapni par izniekotajām dzīves minūtēm...
200 000 gadu homo sapiens evolūcijas - un kādam hujam...
0
To es par Wolok...

Bet Forefather - maķenīt "pieblekots" epic battle metal. Obtest kāreiz tās bleka atmosfēras nedaudz pietrūkst...
+1
Pizģec, Urfaust dievu vietā.... kuda mir kaķitsa? Lai nu kas, bet Urfaust stabili ir viena no lielākajām kakām ever, ko nācies dzirdēt. Ievērtēju tikai tādēļ, ka kāds to rekomendēja kā interesantu black metal ar tīro vokālu. Black tas laikam tiešām ir, turklāt izteikti no raw gala - skan kā no kaimiņu mājas pagraba, un tīrais vokāls arī ir - kurš acīmredzami nekad sevi dziedot nav dzirdējis, citādi to nedarītu. Ticu, ka viņi ir arī dzērāji, skaidrā jau tādu murgu grūti uztaisīt. Tfu.

Skatos gan arī M-A, ka cienītāji viņiem tomēr atrodas. Nu, lai jau, kamēr tā ir katra paša brīva izvēle...

Infestus, Kampfar tak droši vien zini?
0
Priblekovannijs epic battle metal - pirmais, kas nākā prātā ir Ancient Rites. (lai kas par izdzimumu arī neskaitītos battle metal)
0
Beidzot noklausījos to Forefather - nudien varen labs. Bet Ancient Rites gan nav līdzīgs, Obtestam bišķi varētu teikt.
+1
A es ko saku ... Mani jāklausa un viss būs štokos ;)
0
Ancient Rites allaž tēmā ;) Bet Kampfar... Oi, tur nu tēma jāceļ augšā...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
skru (9 gadi)
M (jauniņais)
Viskas