Tēma:
kk:(
, 2009. gada 4. februārī, plkst. 13:19
+1

www.youtube.com/watch?v=adukrwHY09s...

Ne visi gadījumi ir ļoti uzkrītoši, bet daži gan griežas ausīs.
Sukas tie Maideni, sukas!!! Kāpēc viņiem tā bija jāpievāc Samson gabals?!
, 2009. gada 4. februārī, plkst. 13:20
0

tur vesels saraksts ir ar šiem video, daudzas daļas. Skatieties tik pie "related videos".
maukasrokas
, 2009. gada 4. februārī, plkst. 13:48
0

ehhh... taapat neko originaalu nekad neatradiisi - neviens tak muuziku nerada kopsh beerniibas iesleedzies pagrabaa (varbuut vieniigi blekmetal fanaati), tak dzird, kas skan apkaart, un tas gribot negribot ietekmee arii jaunu skanjdarbu radiishanu. Kur ir robezha starp influenci un plagiaatu?
Chaos
, 2009. gada 4. februārī, plkst. 13:56
+2

Carcass-Heartwork- un Kreator-People Of The Lie-, piedziedājumi šausmīgi līdzīgi. nav jau viens pret vienu nošpikots, bet līdzīgi ir. a poh-abi divi labi skan
BladeOfDarkness
, 2009. gada 4. februārī, plkst. 14:17
0

Man tik Megadeth / Nelson un Saxon / Sweet Savage likās līdzīgi. Pārējie jau savā būtībā ir pārāk vispārīgi un tādēļ izklausās līdzīgi.
Plague
, 2009. gada 4. februārī, plkst. 16:17
+2

taksh katram, kursh nodarbojas ar muuziku, arii man ir gadiijies uzcept kaadu rifu, kas ir kam liidziigs
BladeOfDarkness
, 2009. gada 4. februārī, plkst. 17:41
0

Galvenais lai soliņi un meldiņi nav līdzīgi ...
, 2009. gada 4. februārī, plkst. 17:49
0

Blade
Paskaties pārējās daļas. Šo to interesantu var uzzināt. Ir jau tur vietas, kas ir pat ļoti aiz matiem pievilktas, vai arī vienkārši kaut kādi jau pilnīgi folklorizējušies ritmi, kuros katrs ieliek savas notis, bet vienalga skan līdzīgi. Bet nu daži momenti... liek bezmaz nokaunēties to grupu vietā.
Es to video ieliku ar tādu domu - lai cilvēki paskatās un kļūst izvēlīgāki, gan muzikanti gan klausītāji. Ja tu redzi, ka 20 gadus vecā dziesmā jau ir rifi, kas izklausās baisi līdzīgi citai 30 gadus vecai dziesmai, nu neiesi taču tādu spēlēt vēlreiz.
Tāpēc man jaunos albūmus klasiskā heavy metal stilā visbiežāk ir kaut kā grūti klausīties. Kārtīgs power/progressive (nevis flower metal) tomēr labāks, jo tur ir vairāk melodiju, līdz ar to vairāk iespēju izspiest kaut kādas klausīšanās vērtas, nebijušas lietas, nevis tikai mētāt klasisko čuga-čuga, kas jau 1980. gadā nebija gluži svaigs.
, 2009. gada 4. februārī, plkst. 17:53
0

Plague
Nevar jau visu tur novelt uz "gadījumu". Daži ir tik uzkrītoši vienādi visās notīs, līdz niansēm burtiski.
infestus
, 2009. gada 4. februārī, plkst. 22:15
0

Led Zeppelin staigāja pie The Who uz mēģimājumiem, un zaga no tiem idejas - lūk, tas bija skarbi. Un Džimijs Peidžs pat saplēsās ar Džefu beku uz mūžu averversijas "You Shook Me" dēļ, ko šie izlaida vienlaicīgi, un vienādā apdarē... Bet tagad jau uz plaģiātu veselas karjeras rokā tiek būvētas, sk. kaut vai Airbourne attiecībā pret AC/DC; par metālu, kur katrs otrais tur par goda lietu nokopēt Burzum, labāk nerunāsim.
roof
, 2009. gada 4. februārī, plkst. 22:20
0

Plaģiāts ir Silencer pret Bethlehem
punx04
, 2009. gada 4. februārī, plkst. 22:43
0

Tā pārskatot tos n-tos youtube plaģiātisma izlaidumus viens no lielākajiem grēkāžiem šķita Dave Mustaine.
, 2009. gada 5. februārī, plkst. 00:06
0

punx 04
Sakarā ar Deivu gan runa parasti ir par rifiem, kurus viņš uztaisīja vēl spēlēdams Metallica un kas palika Metallica dziesmās pēc viņa aiziešanas. Dažus no tiem viņš vēlāk izmantoja iekš Megadeth. piem. dziesmas The four horsemen un Mechanix jau tas pats vien ir, abām galvenais autors Masteins.

infestus
Led Zeppelin ir apsūdzēti plaģiātismā no teju vai katras tajā laikā nozīmīgas grupas, bet par the Who gan ne reizi neesmu lasījis/dzirdējis.
Intars
, 2009. gada 5. februārī, plkst. 00:32
0

Nu pag, The 4 Horsemen un Mechanix jau gan nav labs piemērs. Te jau nav runa par rifiem, tā bija Musteina dziesma, kuru viņš izmantoja arī iekš Megadeth, tikai mazliet citā aranžējumā un ar citu tekstu.

Nu a par to, ka Metallica spērusi rifus pa labi pa kreisi, jau pārmetumi tiiiik daudz dzirdēti... Kazi, kādu jau moš nospēra ar. Holocaust gan arī bija pieminēts Garage Inc. bukletiņā, kā ietekme, tad jau nav brīnums, ka līdzīgs rifs sanācis.
Chaos
, 2009. gada 5. februārī, plkst. 08:45
0

man liekas, ka tā Nelson līdzība ar Hangar 18 ir tīrā nejaušība.
nu kaut kā neiet kopā šitie Nelson zēni un Megadeth klausīšanās :D
www.youtube.com/watch?v=u9vc_c0cHYg...
infestus
, 2009. gada 5. februārī, plkst. 21:57
0

KK,
Led Zep no Who spēra gan, tik, kā teikts, ne gatavo materiālu, bet idejas mēģos - kāds no Who reiz intervijā sūdzējās. Pat LZ nosaukums - galu galā, Kīts Mūns bij tas, kas šādi viņus apsauca kādā reizē; plus, kā smejies, pati grupas koncepcija, ar visu blondo siržu lauzēju priekšgalā :)
NorvēģuPāķis
, 2009. gada 5. februārī, plkst. 22:32
0

ka teica Robs Zombijs,VISU jau Black Sabbath izspeleja,parejais METALA ir taspatas uz atpakalju,atraks/lenaks u.t.t,u.t.j...
un man pajaat ka tip ledi kautko iz speerushi,tas man tagad netrauces vinjus klausities talak
XD
decapitated
, 2009. gada 6. februārī, plkst. 19:20
+1

ko lai saka, notis pieder visiem
chrislMl
, 2009. gada 6. februārī, plkst. 20:07
0

Lamb Of God - Laid To Rest = Testament - Into The Pit

www.youtube.com/watch?v=GJWxWtjqx40...
, 2009. gada 10. februārī, plkst. 21:01
0

"ka teica Robs Zombijs,VISU jau Black Sabbath izspeleja,parejais METALA ir taspatas uz atpakalju,atraks/lenaks u.t.t,u.t.j..."

Buļļa sūds. pilnīgs buļļa sūds. Neticu ne Tev ne tam Zombijam. Tādas runas piedienas Godmaņ-veidīgiem onkuļiem, kuri pār hārdroku sauca arī Rolling Stones. A Tu vēl jauns, tā ka - možu garu!
Bibo
, 2013. gada 21. jūnijā, plkst. 15:34
+2

te Metaļika paņemta priekšā: www.youtube.com/watch?feature=playe...
Fauns
, 2013. gada 22. jūnijā, plkst. 12:07
+1

Es pat neskatīšos neko no tā visa, un nelasīšu, un nekad neesmu viņus klausījies, jo jau no paša sākta gala bija sajūta, ka viņi ir pidarasi. :D

:D

>:D
kurrrat
, 2013. gada 23. jūnijā, plkst. 11:24
+3

Ja jau līdz tādam absurdam aiziet, tad jau var saklausīt arī šajā Iron Maiden dziesmas fragmentā 1:18 - 1:27 motīvu no Imanta Kalniņa - "Pūt Vējiņi" skaņdarba;)

www.youtube.com/watch?v=AEOmJ_OeVhU...

www.youtube.com/watch?v=lwdemZB73vY...
Fauns
, 23. martā, plkst. 21:09
+2

Es zināju, tikko kā ieraudzīju tos mazos, melni nokrāsotos nadziņus, ka šitais ir pidaru kantoris!

Children Of Bodom "Red Light In My Eyes Pt.1"
www.youtube.com/watch?v=WCKGIu1J-ow...

uz 3:10 - Dissection

www.youtube.com/watch?v=H1UtUMv-VJM...

uuuuun.. uzreiz pēc tā Pyogenesis

www.youtube.com/watch?v=Fqp0HVP3NhM...
Dethecrator
, 12. novembrī, plkst. 19:30
0

Muse video tematika aizdomiigi liidzinaas Perturbatora vienam garadarbam... tik nevis 8 bitu video, a HD

news.liga.net/culture/video/kulto...
Intars
, 14. novembrī, plkst. 14:04
+1

Dethecrator
, 4. decembrī, plkst. 12:02
0

OK, nebūs gluži plaģiāts, bet vienas un tās pašas vizuālās tēmas izmantošana: ieročiem pilns klips, dragāšana ar aizdomīgu vāģi un mukšana no mentiem no Ļivoberežnas un Darnicjas pār Patona tiltu uz Pečerskas pusi. Šis uzņemts pirms gada...

www.youtube.com/watch?v=y5ImePXiWW8...

un te identiskas darbības šogad uz tā paša tilta, tikai ieroči un plikumi redzami vēl biežāk:

www.youtube.com/watch?v=A9hcJgtnm6Q...
Fauns
, 6. decembrī, plkst. 04:49
0

BLOODBATH: Mental Abortion
www.youtube.com/watch?v=UaIkzHC6nrc...

AUTOPSY: Twisted Mass Of Burnt Decay
www.youtube.com/watch?v=HwcKkBe7ck8...
BladeOfDarkness
, 6. decembrī, plkst. 10:02
0

^ man gan šķiet, ka tas ''uhh!'' un pancīgais rifs vēl kādām 50 bandām ir dzirdēts :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji, tapēc ielogojies vai reģistrējies!