paraugstunda dziedāšanā
+4
Atrocity-Love Is Dead-
nu joptv, ku tik sķībi var raut :D
Nu bet neskatoties uz to, kaut kā tā dziesma tomēr aizķer..

www.youtube.com/watch?v=_lv8kYipQjM...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
A kas tur šķībs ?
+1
Ir ir biķinj šķībs, bet kopumā dziesma ok :)
0
man izklausās, ka pavisam šķībi.
+4
Skaņas un vokāla kvalitāte ir tāda, it kā spēlētu latvieši :D:D:D:D
0
ir ir pašķīb vietām :D
BET dziesma laba /// man patīk
0
Tāds kaks ka pasarg dies, un šķībs ar :)) Ja Tev vajag love is dead, uzliec Saturnus-Thou Art Free
+1
Matainākais vācu mitaļists; nieri varētu pārdot par tādu pačku! :( Bet šķībums gaumīgs, lai arī jāsaka - tālu gan tā Kristinka šo no ceļa novedusi.
0
^^^nah nieri atdot..nav vienkāršāk uzaudzēt?
0
Nu, piecus matus bizītē arī siet nav jēgas, ta jau lābāk mierināt sevi ar domu, ka Kerijs Kings arī forši savā ampluā izskatās.
0
Nū, ir dzirdēti arī krietni šķībāki. Dziesma gan mēsls pēdējais. Bet cik nu tur Krisķinka pie vainas, šitā tak no 1996. gada albuma; pēdējais albums (neskaitot Werk 80 II), Atlantis, jau bija kudi niknāks un tīri pat klausāms, tāds kā sympho/death/gothic metal. što ļi. A mati šim tagad vēl garāki. Vēders arī resnāks.
0
Nevarētu teikt, ka viņš dzied šķībi intonācijas ziņā, problēma ir tā, ka balss absolūti nekopta un netrenēta, tāpēc arī izklausās pēc kaut kādas ņaudēšanas.
Dziesma sūds.
+1
Toties modeles labas ...

Un klips klasika ...
-2
Laba i balss, i dziesma. Normāls darbaļaužu muzons, kādus jūs tur Farinelli Kastrātus sagribējušies.
0
Nu nav laba bals, katrs otrais komjaunietis labāk "uz elpas" varētu nodziedāt.
0
A katrs otrais desumetālists ?
0
Mani allaž sajūsminājuši cilvēki, kuri mūziku vērtē pēc "var nospēlēt/nodziedāt labāk". Vienkārši p***ec, cik adekvāts kritērijs.
0
nevis pēc VAR nodziedādt/nospēlēt, bet pēc tā kā NODZIED/NOSPĒLĒ. Ņemot par piemēru šo gabaliņu - man pohuj, ka Krulla kungs var to vai šito, bet tas, ko viņš ar draugiem demonstrē teitan, ir, kā jau minēju, sūds pēzdīgais.
0
Dziesma i totāls pa ūdensvirsu peldošs sūdgabals. Un, ja gabals i smirdošs sūds, tad tauta sāk piepisties arī pie izpildījuma. A čo, ba, tas kaut kas neredzēts?
0
love is dead
+1
klis jau sakarīgs plus vēl tas vou vouu, labio izklausaas:)
0
gribēja kā Pīters Stīls, sanāca kā sanāca
0
Ja pamainītu lirikas pret drusku jēdzīgākām, būtu vēl labāk par Stīlu.
0
dziesma - a total crap, imho. vokāls - gay.
0
Ir gan bik pabanāls teksts, bet man iepatikās...
0
liekas, it kā džeks būtu iedziedājis šito citai dziesmai, bet ne tam tur herņakam, kas tur apakšā skan.
0
kautkads HIM vien ir, bet dazviet man patik, kadi fragmentini.
0
Balss chalim ta laba. Reizeem gan ietraapa graavi, bet tas meldinjsh balsij ir sameeraa anaals.
Rezumee: Suudiiga dziesma, lai cik arii normaali nodziedaata, tik un taa paliek suudiiga.
0
šitas varētu močīt uz Eirovīziju.....teksts atbilstošs
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
ssstnotb (6 gadi)
Viskas