vakance
0
Muzikāli spēcīga apvienība aicina uz otra ģitārista vietu radošu personību, ar attīstītu kreisās rokas tehniku virs vidējā amatiera līmeņa un dzirksteli acīs. Esošā materiāla saknes meklējamas Sadist, Atheist, Pestilence, utml. grupu daiļradē.

kontakts: 26157588 (Artūrs)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+5
šitos samals :)
-8
Kada alga par darbu ?
0
Kurā vietā kāds ko minēja par darbu?
0
skatos tvnetā, bobsim šodien vārda diena...
0
Man ar vakance takā asocējas ar darbu, atalgotu, bet es nez kāds man izskaidro pilnu nozīmi tad vārdam vakance.
+1
manuprāt, autors to bija domājis kā brīvu vietu/posteni bez-atalgojuma apvienībā.
+1
bez peļņas organizācija?
+8
man ir atistita gan labas gan kreisas rokas tehnika, bet es domaju drocisanaa.
+9
nav jau liela atšķirība vai dročī krānu vai grifu :D
+12
Nu ja ka nav. Liela šķirba - onānists, vai ģitāronānists ... Abi zin kur rokas likt un iztiek bez citu palīdzības ;)
+5
man tā dzirkstele acīs baigi ieper: ķipa, ģitāronanēs, un laiku pa laikam tā noslēpumaini paskatīsies uz auditoriju, lai redz ka šim vēl kas padomā :)
0
abi pēdējie koment vispār labi:):)
-1
Shadowmaker sitajiem laikam nedabut :D
Vinam cik dzirdeju vajag algu :D
+1
^wtf?
0
^ Hm, wtf tu raksti wtf kad kāds mūs abus par krutiem džekiem nodēvē ? Jeb te pāris bibijkomentu ir starpā ?
0
Ā, toč bobijkoments.

Shadowmaker iekš Lazarus ņēmās.
-4
Ja ja taja grupa kur tagad Liega spele.
Tikai Lazarus izrunajot ka lacarus ta man vismaz teica :D
+6
kādreiz to izrunāja kā Lažarus, imho.
+3
un vēl: kāda dzirkstele acīs, ja tehniskie deteri pie mums parasti lūr uz ģitāras grifu, nevis uz publiku.
0
Tehniskiem deteriem jau principā ģitāras grifs ir svarīgs par jebkādu publiku.
+1
Īsteni tehniskajiem jau nav īpaši ko lūrēt. Kautgan arī metrs Šuldiners ar uz grifu mēdza aci uzmest.
0
un histēriski pļūtīt šeit bezjēgā nav onānisms?
+4
^^^ nē, tas nav onānisms, tā ir vienkārša pļūtīšana. a ko?
+1
LOL
0
njā... viens par otru te gudrāki un asprātīgāki. Būtu tik kāds labums no jums, mani mazie dročīšanas eksperti. LOL
-3
davai, slieciet mums mīnusus, un tādējādi stipriniet pašapziņu ;)
+6
''tehdet, šodien, plkst. 12:44 -2 [+] [–] [Profils] [Link]
un histēriski pļūtīt šeit bezjēgā nav onānisms?''

Nē. Tas ir trūmetālisms :D Flūdā un oftopikā ir spēks, brāl :D
+4
nav viņi vēl pieraduši pie tā. tic ilūzijām par true. :D
0
mostamies, mostamies, vīri ! Noteikti simtiem superīgu džeku mājās ģitāras spēlē, ka dzirksteles lec, IR LAIKS uzspēlēt kārtīgu DEZŅIKU !!!
0
vaig paprasīt tam Hermanim, kas ar to Vic Anslemo ņemās - tas savulaik bij diezgan tehnisks čalis, kad bija iekš NF
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas