degradācija
-13
Eu! Es te biš šodien iekapāju brūno un padomāju. Jūs te 99% neesat sūdumutes gadījienā nolasījušies?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+9
Saimnieks ir ieradies, skarbais džeks :P
+5
pirmdienas naktī kapāt brūno..
+5
Vispār sava taisnība ir, varētu visas tās n-tās youtube tēmas sabāzt vienā kakainā diskusijā, nevis katram video pa tēmai cept. Savādāk jau piegriežās ar nedaudz.
+3
Hurr hurr i post whiel drunk
+2
nu ja, inčīgāk ir nodirst bobiju, ne?
-13
Taisnibu sakot es temu kura iesakta ar utube nemaz nelasu jau piegriezies ka vienigie trumetalisti argumenti sak balstities uz youtube resursiem tas jau paliek truli.
+3
Parādi, kurā tēmā kāds youtubes klips ir izmantots kā arguments.
+6
Parādi kaut vienu savu tēmu, kas nav palikusi trula, bob.
+5

Kretīnu bars!
+1
Nē, jūs nesapratāt mani pareizi. Pēc šiem pāris gadiem džeks beidzot pamodās un iedomājās: "hmmm...", a jūs uzreiz sevi ieskaitat tajos 99% un uztverat to kā apvainojumu, lai gan neviens neliedza pieskaitīt sevi pie tā 1% un sajusties pa pirmo.
+1
Domāt vajag! Domāt!
+5
nu tas ir pizģec šitā pateikt, domā tiem pārējiem 99% nav jūtu ?
+4
es arī gribu viskiju!
+4
kapāju brūno, sūdmutes...
laba vārdu izvēle :DD
+3
Padomāsim nedaudz: Te simts cilvēku laikam pat nesalasītos. Pieņemsim, ka mūs ir tieši 50. 99% ir sūdumutes. Cik nav sūdamutes? - Tieši pus-cilvēks.

Pusīte no manis tagad varētu sajusties 'pa pirmo' :)
+3
pienemsim ja seit ir 100 cilveki, 99% ir sudu mutes, un fauns mums saka,ka mes esam, znacit vins uzkata sevi vienigo pa pirmo :D
+3
decipatated: "Jūs te 99% neesat sūdumutes gadījienā nolasījušies?" - 'jūs' ir attiecināms uz visiem izņemot sevi pašu.
+2
"Jūs" ir attiecināms uz visiem, bet "sūdumutes" ir zem jautājuma zīmes un tiek attiecināts uz 99%. Pieņemsim, pieņemsim... ko pieņemsim? Apskaties, cik cilvēku ir, piemēram, nobalsojuši par avatariem, sākuma lapā. 132. Nu ko vēl pieņemsim? Tajā brīdī, kad tu izlasi pirmo tekstu augšpusē, nekādi aprēķini netiek veikti, un katram ir iespēja tajā brīdī sevi iekļaut pie 1% superīgajiem, kuri, redz, nav sūdumutes. Un vienalga, tas nenozīmē, ka ja viņi nav sūdumutes, tad viņi automātā nav piem. pīzdu lelles vai krāni, ha ha ha. Un vispār, tas bija jautājums, uz kuru var atbildēt "NĒ" un viss un tas nav pat jādara skaļi. Cilvēks pie sevis var uzdot jautājumu: "Vai es esmu sūdumute?" un uzreiz atbildēt: "Nē, es neesmu sūdumute". Kā tev šķiet, pēc kā, interesanti zināt, var noteikt vai cilvēks ir sūdumute vai nav. Kas vispār ir sūdumute, tavuprāt? Tur jau tā lieta, ka visi grib ahūna gudrus mētāt. "Brīvus", asprātīgus, gudrus, pareizus utt. Es vismaz neko neapgalvoju, un nevienu beztolkā neapsaukāju. Vispār, lieciet man mieru. Tišš! Tišš! Fu!
0
:D
+3
īstenībā, manuprāt, visiem ir vienalga, kas te ir sūdu mutes un nav, bet paldies par tēmu,- šeit sāk atkal palikt interesanti. Aizstāvības runu labāk atstāj treknākiem laikiem, nekad nevar zināt, kad noderēs...
+2
Vienkārši analizējot vārdu sūdumutes, būtu jāpieņem, ka aprakstītais objekts vienkārši ir sūdi, kuriem ir vairākas mutes.
+1
Un vispār - shit adds up at the bottom - NOPIETNI SAKU.
+3
Pilnmēness jeb Mēnesis pillā
0
Sākas epidēmija, visiem ātri jāiet potēties.
+2
Mans nebūt sūdu mute, mans šodien klausijās The Smashing Pumpkins, kas automātiski izslēdz suxorz iespējamibu. :)
0
Varbūt vēl kāds vēlas pataisnoties?

starp citu, nobalsojuši ta nobalsojuši, bet cik tiešām forumā regulāri figurē un kaut ko ieraksta? Nez vai vairāk par 50 būs.
+3
"Mans nebūt sūdu mute, mans šodien klausijās The Smashing Pumpkins, kas automātiski izslēdz suxorz iespējamibu. :)"

vecīt, es katru dienu klausos The Smashing Pumpkins, es vispār nekad mūžā vairs nevarēšu būt sūdamute :D
+2
despite all my rage i am stiilll just a rat in a cage
+2
www.youtube.com/watch?v=dxNX_PRqhCQ...

a vinji ir zajebis, ja kas. :(
0
sorry for off topic and GTFO!
+2
Labs brūnais bijis ja četros naktī vēl duha iekšā
+1
0
Ne-a, bez Aihas un Auf Der Maur tie vairs nav ķirbīši, tas drīzāk ir Korgans solo. Kaut gan kurš teicis, ka tas būtu slikti?

P.S. Ja nu kāds gadījienā palaidis garām: www.rspaa.org/rspaa/
0
Nav jau lielas atšķirības. Cik zinu, Korgans bija vienīgais songwriters un pat studijā mēdza visus instrumentus, izņemot bungas, ierakstīt pats. Tāpēc pārējie grupā pildija ,vairāk vai mazāk, live mūziķu funkciju.

p.s. man D'arcy patika labāk par Auf Der Maur un jauno basisti :/
0
bekvokāliste arī smuka :)
0
(kaut gan viņas vokāls vispār tur nav dzirdams, vismaz manām ausīm nē)
0
Šitas topiks toč ir nereāli degradējies :(
0
Auf Der Maur reāli iespārdīja. Šogad jābūt otrajam albumam.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
TurboHobo (jauniņais)
Mustana (jauniņais)
Viskas