Čats.
0
Skatos 15 cilvēki ir onlainā. 15 cilvēki! Prasās pēc Čata aplikācijas, savādāk sazināšanās caur komentāriem ir so so.

Tas arī veicinātu bulšita plūsmu vienā bezgalīgā čatiņā, ne tik daudz n-tajos tematos. Jautājums par bobijķeksi čatam paliek aktuāls.

Demokrātija. Es teikšu tā - davai visi vienreiz nobalsojam, - kas vēlas čatu, kas nē un varbūt mums arī parādīsies iespēja viņu saņemt un nākamajiem svētkiem, lai kas tie arī nebūtu!!!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Bij' tak savulaik (ir vel tagad?) #metal un #metal.lv IRC kanāli (delfos un IRCnetā attiecīgi).
+2
es bij domājis trūmetāla čatu, ar čubariem, kas te atrodas nevis kaut kādā ircā.
+1
Es par čatu tieši šeit, šajā forumā.
+1
A starpība kur?
0
Ieejot IRCā tu kļūsi nereālāks?
0
A vispār, bij' tak savulaik metalliste. Nomirusi?
+1
nekad neesu lietojis nekādus IRCUS un i netaisos...
ja kaut kas tāds būs te, tad tikai apsveicami!
0
Nu IRCam var piejūgt klāt webchatu, neviens pat neko nejustu.
0
Metal liste darbojas pilnā sparā, spams nāk griezdamies. Man kaut kā nav izdevies atrakstīes no viņas, mēģināju tā un šitā bet nekā. Moš kāds atceras, kā bij jādara?

A tas čats... nu nez, pārāk bieži jau te nav tāds lērums lietotāju.
0
A moš jēdzīgi būtu uztaisīt kaut kādu metāllistes reinkarnāciju iekš Google Groups?
+4
jums par maz ņemšanās šeit? es nesaprotu... man pat ar trūmetālu pietiek, kur nu vel kautkādi čati, darīt nav ko ?
0
Ir, ir, ko darīt, man jau nu toč, tici man.
+3
IKP jāvairo, nevis čatā jādirš ! A pēc darba labāk pie alus kausa pavāvuļot, nekā veselību pie datora bojāt.
+1
ar alu var sapist veselibu tiesi taada pasa mera, ka sezot pie datora bez alus kausa :)
+1
1-2 kausi pie vakariņām jau neko diži neskādē, pēc alus ražotāju lobētajiem "zinātniskajiem pētījumiem" pat otrādi.

Ir jau vēl hārdkōr variants - strēbt alu pie datora...
0
Es par!
+2
Es par alus strēbšanu pie datora!
+3
Tad jau katru diena ap pusdienlaiku būšu pillā ...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas