Labais! :D
+5
Nu sorry par spamu, bet nevarēju noturēties! :D:D:D
www.mango.lv/zinas/divainibas/pa...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
:D :D :D bļāviens, kā norēcos. Žēl ka zvēriņam nesanāca aizmukt ar :(
+2
Jā, jenotu patiešām žēl... :(
+1
"nolēmu izmantot šo izdevību"
HUJEJU
+6
Bail pat iedomāties ar ko Sibīrijas mednieki nodarbojas, nedēļām mīcoties pa taigu lāču medībās ... pēc brokatīm jenotu, pudienlaikā lapsu, bet pirms miega kādu stirniņu ...
+7
Nu jā - piesmiet lāci varētu būt pagrūti... :D
0
Jā, jenota žēl, veltīgi dzīvnieks tika uzšķersts. :/
Toties tas cirvis saņēma labu mācību uz visu atlikušo mūžu.
+7
Tam vecim toč galva jāarstē. Plēsīgam savvaļas dzīvniekam līko ģīmī stumt? Nākamais variants varētu būt mēģināt iedot kobrai pasūkāt.
+6
Kobras uzmava - ērti un labi :D
+2
^nākamajā Erotā tādas varēsim aplūkot un iegādāties ;)
+1
Mani visvairāk šitas piedur: "Dažādībai mēs šo dzīvnieciņu, kas izlīda no krūmiem, noķērām. Mans draugs paskaidroja, ka tas ir jenots. Tā kā mūsu kompānijā nebija sieviešu, nolēmu izmantot šo izdevību," :D:D:D
+3
Vēl jau bija tāds gadijums pirms dažiem gadiem asv, kad vienu dzīvnieku mīlētāju līdz nāvei dirsā paņēma zirgs:

en.wikipedia.org/wiki/Kenneth_Pinyan...

video internetā arī kaut kur ir atrodams
0
During a July 2005 sex act, which was being videotaped by a friend of his... :D:D:D:D:D
+4
Iebāza līdz kuņģim. Pizģec.
+4
atteikshos no video mekleeshanas :]
+4
Re, kas vēl atklājas:
photofile.ru/photo/fishki_net/36...
+1
:D :D :D
-7
eu, werwolf, klau, tu varētu visus mango.lv linkus tomēr likt vienā diskusijā.
+1
Redzi, šito es atradu, kad pirmo biju ielicis. Tā lūk.
-7
vēl piecus atradīsi, piecas diskusijas uzcepsi trūmetālam par godu? :)
+2
A huļi ne ?
+1
Jā - a huļi ne?
+2
ko piepisies cilvekam mazais2?
+3
Bet kad piepišas bobim, tad viss štokos...
+2
Šitāda kropļa dēļ vajadzēja iet bojā dzīvnieciņam...:(
+1
izskatās, ka Krievijā dzīvniektiesības vispār nav aktuālas. Džeki tik paņirdza, ka dzīvnieciņš šo apskādējis, bet reālu sodu aizkostais pimpis par zvēra mocīšanu nesaņems
+2
nu bobis ir ipass :D
+4
Manuprāt, aizkosts pimpis jau ir pietiekams sods. :)
+2
Ir redzēts video, kur džeks iesēdina savu daiktu kaut kāda čūskai rīklē :D :D Vispār pretīgi. Vomit.
+3
Galvenais, ja indīga čūska iekož galā, atrast kādu, kas indi izsūks no ievainojuma! :D
+2
Sasapņojies te. Mazāk Comedy Club skaties :D
0
Es šito ankdoti jau pamatskolā zināju.
+4
+4
Nu tā ir, ka ēzelī jāsprauž, ka meiteni vēl nav redzējis. Kaut gan izklausās, ka tas džeks diršs. A einu sazini. Ir dzirdēti visādi stāsti no krievu armijas laikiem, ka tur gruzīni bijuši baigie dirsā drāzēji.
+3
Reiz, aiz gara laika bezmiega naktī čekojot sadaļu ar populārākajiem video draugos, gadījās, ka uzspiedu vienu gluži atklātu un naturālistisku video, kur šitāds pat kaukāza dēls dziedot kopojās ar ēzelīti. Gulēt likties tonakt bij bail...
+1
A kā nez tur ir, nu teiksim, kad tas zirgs, tur to vienu trako līdz nāve izdrāza? Tam zirgam baigais kaifs cilvēku drāzt? vai tad viņam ķēve labāk nepatiktu?
+3
Tas zirgs laikam arī "zoofils" :D
+3
Ui ui ui. Labāk būtu koka dobumā pie pūcēm sprauduši, nekā tos ēzeļus dupsējuši.
+10
- Name?
- Abdu Al Rhazhib
- Sex?
- 4 times a week. Sometimes 5
- No, no. Male or female?
- Male, female. Sometimes camel!
- Holy cow!!!
- Yeah, cows, sheeps, pigs. Almost all animal .
- Oh, dear!
- No deer runs too fast!
+4
0
Brīdinājums: Cilvēkiem ar vājiem nerviem nav ieteicams skatīties.

www.2guys1horse.com/

zirgs beidza. značit bija kaifs :0

+2
Piiizģēēc! Ble, izturīgs čalis, ja viņam tas ērzelis uz muguras turējās, par āna izmēriem nemaz nerunāsim... :D
0
Brīdinājums: Cilvēkiem ar vājiem nerviem nav ieteicams skatīties.

www.efukt.com/2339_1_Guy_1_Cup.ht...
0
Joptvai, ble, es ēdu.... :@
0
nezināju, ka man ir vāji nervi, bet laikam jau ir. fuj bļin.
+7
Starpcitu, biedri werwolf, tu pats pēdējā laikā kautkā ar zirgiem esi aizrāvies. Ļaudis var nesaprast ...
+4
par vēlu >:)
-1
Biedri Blade, es ar pliku dirsu vai izvilktu vafeli pie zirgiem neeju! :))
+2
Moš pamēģini. Ja nu iepatīkas. You never know. Mirsi varoņa nāvē - no orgazma :D
0
uztaisi tik pēctam interviju ar review, kā tas kazaku džeks, bus fun!
+4
Fu bļe, skatos diskusija ar nosaukumu "Labais! :D" krietni anālāka palikusi... :D neredzot video, cilvēki parasti nemaz līdz tādām lietām īsti neaizdomājas. Man prasījās apakšā uzrakstu - nekad to nemēģiniet mājās/ stallī pohuj kur, jo to izpilda trennēti pidarasi.
+1
Tfu, bļe, tas video ar to zirgu ir vienkārši ārprāts. :D johaidī...
+1
Blade, Tu domā, ka var sasniegt orgasmu, ja ērzelis pakaļā iebāž savu bomi? Šaubos... :D
+8
ir tikai viens veids, kaa to noskaidrot :DD
0
man nokārās, kāds var pateikt, kas notika beigās?
+1
^ labāk nevajag. :D
+2
chris, vēlies pārbaudīt? es tevi varu ar vienu ērzeli iepzīstināt, varbūt tu šamam iepatiksies? :D
0
Nah, nah... Lai gan neskatījos, jādomā, ka par šo vairāk jau tur neviens neizblamējās :D
www.prankboards.com/horse.html...
0
Bļļāāāāāā....
0
man tak sirds neceljas tev ko taadu njemt nost :))
0
^ "sirds neceļas" - neesmu dzirdējis, ka sirds varētu sacelties...
+1
Nu, ja jau var mīlēt no visa sirds dibena, tad sirds stojaks ar nav liels brīnums :D
0
tak nav jau viss tieshaa noziimee jaauztver ;]
+1
Nu te jau graindkōrs panesās... :D
+1
Ko nozīmē "panesās"? Vai tad jau ar pašu pirmo ierakstu nebija pilnīgs graindkōrs?
+1
Pilnīgs vēl nē - nebija anālās štellītes pieminētas :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas