Iron Maiden: Flight 666 arī Rīgā!
+6
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
tas youtube klipiņš jau ahujennais :o
0
Filma bija kruta!
0
jā bija cool. Labi, ka mēs neesam pasaules pakaļā kā Portoriko :D
0
jagaida kad bus nokopejams netaa
0
Man gan šķiet, ka tas bija nevis Puertoriko (kas būtībā ir tāda kā ASV kolonija), bet gan Kostarikā. :)
+1
Vienīgi, ka tieši pie mums jau arī meideni vel tā arī nav atbraukuši.
0
NU jā, kaut kāda centrālamerikas valsts bija, neatceros...
0
+2
Rekur tas fragments par Kostariku:

www.youtube.com/watch?v=010j2ojwuo0...
-13
Tikai nesakiet ka neviens nepakera videokameru uz filmu un nenofilmeja.
Vai vismaz skanu neierakstija.
+2
^^^kāda jēga no ta? nesaprotu tos, kuri velk un skatās kaut kādus Camripus.
+2
^ neviens jau neprasa, lai Tu saprastu >:)
+1
dažreiz tik kaut ko gribaš tik ļoti, ka nav iekšā gaidīt kvalitāti :)
+2
NOST ar camripiem !!! Balsoju par kvalitāti.
+2
Kad tante Maņa, kaimiņš Petjka un Ilzīte no paralēlās aizgūtnēm apspriež Betmena jaunos stringus - dažiem ar sagribās paspīdēt ar erudīciju ...
0
Ko Jūs te varat dirst par kaut kādiem camripiem? Vakar bija filma, vaidzēja tad iet un skatīties atplēstām acīm. Mēs ar Neonz apspriedām vienu konkrētu frāzi no filmas, frāzi, ko varēja dzirdēt šitajā fragmentiņā. Nesaprotu, ko te tauta sāka muldēt par to, kas kur ko meklē un kapēc.
+2
Priekš manis filma bija cepums. Pat mazliet atsita atmiņas, sajūtas no vasaras, kad skatīju monstrus dzīvajā. Daži koncertierakstu fragmenti bija pat tādi, ka tirpas skrēja...
0
Vispar nesaprotu foruma marketinga darbonus kapec sada filma jaliek tik maza kino tikai ar 185 vietam.
Tas tak bija skaidrs ka biletes atri izpirks.
0
Viesuli es jau butu gajis bet gribeju pirkt bileti pasakuma diena nebiju iedomajies ka tur bus tik maz sedvietas.
+8
"dažreiz tik kaut ko gribaš tik ļoti, ka nav iekšā gaidīt kvalitāti :)"

tas tipa tā - baigi šodien gribās seksu - rītā beidzot draudzene būs klāt! Bet gribās jau šodien, dikti dikti, vells jāiet būs ciemos pie kaimiņu omes..:D
0
"Vispar nesaprotu foruma marketinga darbonus kapec sada filma jaliek tik maza kino tikai ar 185 vietam."

Atkal jau bobis māca biznesa stratēģijas. Ja tu biji uz to filmu, tad varbūt pamanīji, ka zālē bija brīvas vietas.
-3
Man jau žēl kādam ūberkrutam blokbāsteram tos Ls5 iztērēt, kur nu vēl dokumentālai filmai par grupu. Tā ka daudzi droši vien domā līdzīgi, tad 185 vietu zēle ir vairāk kā pietiekama.
0
Es gan brīvas vietas nepiefiksēju. Biļetes kasēs nebija pieejamas jau vismaz dienu iepriekš.
0
Bet šī filma IMHO noteikti bija labāka par 90% to visu kruto "blokbāsteru".
0
Vismaz līdz brīdim kamēr nodzisa gaisma, nākamajā rindā aiz manis bija divas brīvas vietas, un citur zālē vēl dažas. Var būt ka kāds viņas aizņēma, kad filma jau bija sākusies. Pēc tam jau apkārt negrozījos.
0
Sēdēju ejas galā, filmas laikā tiešām cilvēki staigāja. Arī ar nokavēšanos bija kas ieradās.
0
Droši vien, ka staigāja - hevī mettal un āls tak iet roku rokā :D
+1
Ja nu kas, ir iznācis arī beidzot DVD un Blu-Ray. Tāpat arīdzan CD soundtreks iraid pieejams.

www.ironmaiden.com/666formats.htm...
0
Paldies! Jāpasūta no Amazon, citādi tie 14 gb līdz rudenim vilksies.
+1
Tev iezvanpieeja vai GPRS kaut kāds?
0
Nē, bet normālos trekeros kam tādam žēl reitinga, bet iekš Pirate Bay ātrums lieliem failiem svārstās ap 10-20 kbps.
0
Figzin, tik lielus nevelku, bet tikko paskatījos, ka 14 GB ir man aptuvenais upload apjoms pa 24h (uz pirātu līci, jo citur būtībā neesmu). Ātrums jau nav atkarīgs no failu lieluma, bet no sīdotāju skaita.
0
Nezinu - ja vilcēju apmēram tikpat, cik devēju (un tā tas ir vairumā gadījumu tik milzīgiem failiem), tad parasti ir čābīgi. Man te aizgāja bojā Black Sabbath diskogrāfija, bet diskus ripot slinkums - velku par jaunu jau nedēļu. 150 sīdi, un ātrums 3-20 kbps...
0
tā jau ir ar tiem publiskajiem trakeriem
+3
0
imho, diezgan pašvaks gabals. Nu, drusku uzprišināta parasta tour diary, ko liek kā bonusu klāt (un kuru es gandrīz nekad neskatos vienalga). Turklāt vēl fragmenti no koncerta, kuru gan labāk skatīties pilnajā versija otrajā diskā.
Koncis gan jauks. Kārtējo reizi apstiprinās tas, ka pulveris sauss.
0
Es ar aizvakar DVD noskatījos. Tik kategorisks kā WrongTale nebūšu, bet nekā diža ar tur nav - labas kvalitātes (adiovizuāli) tūres atskats, kādus parasti liek bonusos (tur gan ne ilgāk par stundu tie iet). Visai klišejiski pasniegts - lidmašīna lido, fani bļauj, džeki kautko pamuld, nedaudz aizkuluses, konča fragments, nedaudz iespaidi par konci un tā vislaik uz riņķi. Maz tādu interesantu backstage lietu, kuras parasti piesaista šādām filmām. Varēja kautvai pastāstīt, pēc kāda principa izvēlējās koncertvietas.

Dzīvais vēl nav skatīts, bet slikts jau nevar būt.
0
Varēja kautvai pastāstīt, pēc kāda principa izvēlējās koncertvietas.
========
to tak teica :) Dikinsons klāstīja, ka, sapratuši, ka varēs viena ļotene fiziski pavilkt visu kravu, šamie nolēmuši, ka jāapciemo vietas, kuras grāmatveži agrāk nav ļāvuši, jo par dārgu esot pa zemi nokļūt tur.

OK, tā ļotene bija interesanti, nenoliedzami. kadri no Indijas, Kostarikas, etc., stipri atsita atmiņā pēc-padomju sajūtas, kad par vienu fukeno Tušino, vienu fakeno Sepulturu runāja un atcerējās gadiem.

bet par to maksāt lielu piķi? nnuuuu, nē.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas