Krekli.
0
Kur apdrukājat savus kreklus?
Cik maksā (no vienas puses, no abām?) un kāda apdruka (gludeklis + uzlīme?)?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
t-bode :)

ja vajag daudz eksemplārus, varu iedot numuriņu, diezgan lēti un ātri >:)
0
Cena jau nu tiešām super, paldies.
Bet kvalitāte kāda, nelobās pēc pirmās mazgāšanas nost?

Un es īsti nesapratu pēdējo rindiņu par eksemplāru daudzumu.
-1
Cik zinams caur oficialiem veikaliem bus dargak neka rupniecisku dabut caur interneta veikalu.
Atceros ka Leia teica ka savu kreklu pa 3 ls uztaisija tipografija protams tas bija pirms kadiem 2 gadiem.
0
T bode ir atstojs!

3 reizes izmagaa un vari mest araa kreklu...
ja gribi puslidz quality .. tad iesaku nevis ar lielu gludekli uzspiest ... bet gan ir tada stelle kaa ploterēšana!

+ t bodee ccota par pliku kreklu prasa 5us ls? pff pats krekls 2 ls maksaa reali...

homepage - www.9devini.lv
bet izskatas ka vini tjilee saitu tagad.. ta jau var googlee kaut kaa atast nr. un uzzvanit uzzinat kas un kaa :)

+2
aaa un vel te var paintereseeties

www.reklamas-apgerbi.lv/
+2
^^^ reāls kantoris, tikai nav izdevīgi pāris gabalos.
+2
www.uzvelckreklu.lv
0
tas džeks taisa pa pirmo, iet jau gadu maika, pa pirmo, krekliņu izvēle viņam ar baisi liela, tādas rociņas, tādi krādziņi. Veidi kā uzspiež attiecīgo bļembuku vai ko tur ar vairāki bija

ja nu sadomā, uzspied pa pogām :)

Ojārs 29335784
0
T-bode man nepatika. Vienreiz izmantoju šamo pakalpojumus un vairāk negribās. Un neteiktu, ka baigi lēti būtu. Priekš tās kvalitates pat nesamērīgi dārgi.
+1
Piezvanīju Ojāram, izklausās baigi labi.
Vienīgi darbnīca Saldū.
0
Bij T-Bodē pagāšvasar uztaisīju A4 atēlu uz maikas un nekas nenāk nost, mazgāts daudz... Viss turas. Kā jauna.
+2
kāda Ojāram balss?
+2
seksīga
0
T-bode un citi kantori, kas spiež virsū plēves, nekam neder. Tas var būt noderīgi tad, ja tev vajag apdruku kādam vienam pasākumam, taču savādāk ne.
Plēve nemīl ne krekla locīšanu, ne mazgāšanu, par gludināšanu pat nerunājot. Vārdsakot, ja kreklu nenēsāsi, tad risinājums ir ok (bet kurš gan tā dara?).
Pie tam izskatās arī ne diezko.
0
mēs no Ojāra ņēmām uz pasākumu kuplāku skaitu maiciņu un piegāde mājās, viss kā nākas, skatās, skatās kā sanāk >:)
+2
Karoč doma bija pirkt no reklāmas apģērbiem kreklu un tad dot Ojāram apdrukāt, bet paši reklāmas apģērbi kreklu no abām pusēm drukā PAR DIVIEM LATIEM.

Kvalitāte arī izskatījās laba, man iedeva paskatīties, ar nagu nevarēja nokasīt un arī pats pārdevējs staigāja aplīmētā džemperī, teica, ka jau kādu gadu turās.

Karoč www.reklamas-apgerbi.lv/ rullē. Krekls + apdruka par nepilniem 5ls.
0
nu ko, zajebis >:)
0
nu re Drako laimigs! :D

tur zajebis kvalitate tiem krekliem
... pec algas iessu sapirkties kačoku kreklus ... :D

japeker Shizz vel lidz !

Shizz ejam?

PS>>> ar minkam gultaa gāzties
0
Ja T-Bode ir actoys, tad, kur 2013.g Rīgā var izdrukāt labu bildi (teiksim ko labu no Iron Maiden repertuāra). Un, jā, kādas cenas?
0
Cena atkarīga no paredzēto mazgāšanas reižu skaita :D
0
Es jau pirktu kreklus no official merch store (bet to ko man vajag ir out of stock).
Būs vien jāmeklē citas iespējas kā tikt pie XXX krekliem.
0
Nesen reklāmas apģērbus atkal izmantoju. Longsleeve krekls ar pamatīgu apdruku kopā izmaksāja 7Ls.

Iepriekšējais krekls, ko pie viņiem drukāju, izturēja 3 gadus, ļoti regulāri (lasi: reizi nedēļā) mazgājot.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas