Redneck Metal
+4
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
:D labs! īpaši Prīstu variants spārda :D
0
0
Pfff. Pirmie divi no tiem somu kaveriem pilnīgi garām - bildei ar skaņu nekāda sakara, īpaši jau tai Prīstu klipā - pilnīgi bez emocijām dziedāt sāk kādas 10 sekundes vēlāk... Paranoid vēl tā, un Enter Sandman vēl diezgan ok, bet kopumā švaki, ļoti.
+1
Starp citu, pirms 10 gadiem džeki WOA uzstājā. Mošs gan nebija tik liels kā šiten:

www.youtube.com/watch?v=UrvAUTsMd_s...
0
^^ tas jau no montētāja atkarīgs. Dziesmas jau reāli 2x īsāks par oriģināliem.
+1
bļe, nu huļi jūs visi tik daudz pa to jūtūbi ņematies, it kā pasaulē nekā cita nav...
+1
nah, nu, mēslaine, tu truemetālā cilvēkiem dirs virsū, it kā pasaulē nekā cita nav...
+1
pie tam ārā ir tik smuks laiks, lai aizdomātos ko citu otram pateikt... Stundiņu pasēdēt saulītē, parādīt tai vaidziņu, mhmhhmhmh... >:)
0
atvaino ! :(
+1
da labi, atver diskusiju - visur pa jūtūba linkam. Man domāt jums te krīze sāktos, ja jūtūbu kaut uz dienu aizvērtu. Vispār, vai tu te esi redzējis kaut vienu ne-bobija diskusiju, kur nav neviena jūtūba linka? Es jau neko, laikam tas tagad stilīgi skaitās visu pa viģikam iebāzt :) Lūk, BOD piemēru rāda un uzreiz pa četriem ieliek. Drīz neko citu vairs nevajadzēs kā tikai linkus.

Par smuko laiku: man visu gadu ir viens gadalaiks - tropisks cepetis (32-40 grādi), tā kā man tā saulīte jau līdz vienai vietai, ka 200m noej un svīsti uz nebēdu :)
0
p.s. Tas Redneck'u metāls ir stilīgs ja kas... ;)
+1
cik nu tur metāls..
0
man jūtūbs principā noder, lai paskatītos dzīvnieku video un kādus komediantu stand-up priekšnesumus.
0
Principā viena no krutākām tēmām, kādas jelkad Trūmetālā radušās; tā ka nevajag :)
Ek, ja Latvijas radio 2 repertuāru varētu nemanot nomainīt pret Eläkeläiset un Hayseed Dixie - moš latvietis beidzot pēc cilvēka sāktu izskatīties.
0
A ko tev, mazais, tie linki tā sastreso ? Ēst tak neprasa. Skatīties tos ar nevien nespiež.

Atrubī javascript galu galā.
+2
nu neesmu es jūtūba linku megapostotājs, pašam īpaši nepatīk, ka 3958876 linki vienā diskusijā, bet ar šo tiešām nespēju nepadalīties :)
0
no vienas puses kruķīt uz leju ritenīti uz peles, apstākļos kad tie jōtubi nebeidzas un nebeidzas, ir mazliet besīgi >:)
0
it sevišķi ņemot vērā to, ka darbā neiet yōtubs :D:D:D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
skru
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
TurboHobo (jauniņais)
Mustana (jauniņais)
Viskas