TURISAS (SOMIJA)
0
Shii grupa no Somijas speelees shii gada Baltijas Saulee 11. septembrii. Man ir vinu pirmo un pagaidaam vieniigo Century Media izdoto albumu "Battle metal", jaasaka ka loti sakariigs pagan metal albums. Liidzinieki - Moonsorrow, Fintroll utt. Domaju, ka dziivajaa bus labs! Siikaama infa par bandu - www.turisas.com
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Kolosāla banda, patīkās Kaujas metāls, labs, jauks uzmundrinoš spēka metāls, tā turēt večiem. Fintroll gan nedaudz tādas vairāk pārdomu, filozofiju un atsevišķas dziesmas dzērājmīļu dziesmas, bet nu līdzīgi jau nedaudz i.
0
Nu, pagaidīsim, kad šos Krievijā izdos - tad arī novērtēsim :)
0
mafig krievijaa?? Vinji tak uz century media izdodas. Imho vislabaakaa ierakstu kompaanija! Neko labaaku ari nevajag
0
Vī, gudrinieks... Uzreiz redzams, ka diskus nepērk, bet mūziku sūknē no Interneta...
0
=]]]]
a kas labaak dzirdeet to muuziku un vinju atbalstiit vinju vismaz moraali, un uz pasakumiem staigaajot, vai tureet maajaas kaadus diskus 5-8. Vinji tak 11-12 ls maksaa!
0
Nu nesaprotu kapeec krievijaa jaaizdod...
0
Runaajot par sho albumiem, man ienaacaas veelviens 2001 gada EP ar triis dziesmaam.
0
2 UNicorns:

DURRRRR! nu taapeec, ka Krievijaa izdotie licenzeetie diski pie mums maksaa 4-5 Ls.
0
Unicorns, sirsnīgi iesaku ieskatīties šeit:
www.rockmarket.ru
0
Turisas, baltijas saulee bija vienkaarsi speeks.
0
Ljoti jau man tas iepatikaas buus jaapameklee kauc kas vairaak :0
0
Turisas bija labs. Vai kāds var iedot albūmiņu paklausīties?
0
Tik daudz labu vaardu & ne 1as kritikas. Runaaajot par Baltijas Sauli, vai tad ne 1 no klaatesoshajiem nepamaniija, ka Turisas ~1/2 speeleeja zem fonogrammas? Priexaa tas bij labi juutams. Un veel tie neveixmiigie meeginaajumi to nosleept. Skanja vinjiem nemaz nebija tik tuvu ok cik Debesu Kaleejiem. Bet tas taa.
0
A man nepatika.... :/
0
Man gan Turisas patika. Parunājot ar dažiem cilvēkiem, izsecinājām, ka vajag dabūt viņu albumu.
0
Nu re: "Fono ltd." izdevuši Turisas albumu "Battle Metal"!!
0
kads zin kas bus nakoshaja Baltijas saule ?
0
nu jau nujau runas jau liidz shi gada baltijas saulei aiziet veel aksh priekshaa ir citi festi
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas