The Devil's Blood
+1
Varbūt tā arī ir tikai viena no miljons grupām, ko mīlu, bet tā pavisam noteikti skan lieliski un svaigi mūsu sūrajās nebeidzamas atgremošanas mūsdienās. Var jau teikt, ka viņi arī atgremo, bet dara to tik lieliski, ka pat savos sapņu laikos būtu nevis vienkārši līdzskrējēji, bet gan vieni no barvežiem.
Kā paši saka, spēlē old-school occult rock, ne tur ko pielikt, ne atņemt, mana bezgalīga mīlestība. Mana favorītdziesmiņa - the graveyard shuffle no viņu demo.

iepazīšanās:
www.myspace.com/thedevilsblood...

Un re, kas te:
angrychairs.blogspot.com/2009/01/devils-bloo...

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nu tāds stipri viduvējs dekadentisks stounerroks. Ir dzirdēts labāks. Vienīgais, kas šeit varētu noraut jumtu, ir tā okultā māžošanās, taču kopumā - ņezačods.
+1
Lūgšu nevadīties tikai pēc myspace pieejamā materiāla, dziesmu kvalitāte tur ir ne pārāk laba, lai neteiktu vairāk.

tas tā, lai šī grupa netiek netīši novērtēta par zemu.
-3
Tu bļed iesmērēje te kautkādu sūda lapu, kura man uzkāra visu kompi.Gribēji jau kautkādu triperi mums te pielipinat no savas lūžņu kastes.
0
Nu tad ok, savilks to tur no tā bloga... Kaut gan joprojām šķiet, ka nekas vairāk ar manierīgu retro tur nesagaida, pašlaik klausos pirmo Motorhead (1977), tas šķiet lustīgāks.
0
Luste ir viena lieta, cita - tā gaisotne, kā velns tepat mežā sēž un gaida upurus >:)
+1
man tā vien liekas, ka raimonda problēma slēpjas starp klaviatūru un krēslu
0
^ pipelē ?
-2
hippijisks sūds. pēdējā laikā nācās dažus šādi ievirzītus muzikālus projektus klausīties - veltīgi izmests laiks un sabojāts garīgais. piem., tāds prodžekts kā Blood Ceremony. brrr...
-1
Luste ir viena lieta, cita - tā gaisotne, kā velns tepat mežā sēž un gaida upurus >:)

^sisīšu velns?
0
+1
(nekāda sakara)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas