Veci/damas iesakiet.
+1
es te nolemu sakartot sodien desktopu un vispar ieviest ieksa kompi kartibu, nemot vera, ka lauka fors laicins u.t.t, saule muguru kutina, kas mudina kautko darit..
karoc, ka jus kartojat savas muzikas mapes, kas ir datora. nekadi nevaru atrast forsako variantu ka sakartot savu muzonu, meginaju pec alfabet, bet parak liels cakars, meginaju pec stiliem, bet nesmu tik liels pedants. ka butu viss labak un ertak to steliti sakrtot?
davaij, davaij sarosas, varbut kadam ir unikala sistema, kuru varetu parmantot ari es.
ok, es tagad skrienu uz veikalu pakal cisinjiem.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Aptuveni grupēju pēc stiliem, īpaši necenšoties izdalīt visādus atzarojumus - black, death, grind, un ar to pietiek, sīkāk nevar, citādi jāsajūk prātā. Tad iekšā grupaspēc alfabēta, katrai mapei vēderā diskogrāfija pēc gaduskaitļiem. Čakars, bet citādi jau nav dzīvošana, pats nevar neko atrast.
0
Man tā pati problēma. Baigi pretīgi.
+1
Kārtoju alfabētiski pa grupām. Stili seko pēc albuma nosaukuma. Viena grupa var vairākos stilos tak spēlēt.

Piem.

F:Mp3GGreen Carnation [Progressive Metal]
Green Carnation-2000-Journey to the End of the Night - Psychedelic Doom Metal
Green Carnation-2001-Light of Day, Day of Darkness - Progressive Metal
Green Carnation-2003-A Blessing in Disguise - Progressive Metal
Green Carnation-2004-Live and well... In Krakow [DVD bonus audio tracks] - Acoustic
Green Carnation-2005-The Burden is Mine... Alone [EP acoustic} - Acoustic
Green Carnation-2005-The Quiet Offspring - Progressive Metal
Green Carnation-2006-The Acoustic Verses - Acoustic

Kolekciju ar šito progu mac.sourceforge.net/ apkopoju un iemaucu Access datubāzā. Tagus/failu nosaukumus ar TagScanner taisu: www.xdlab.ru/en/ . Gadu gaitā atzītas par vislabākajām.
0
kādreiz lietoju winampa media libery, mazliet atviegloja problēmu :]
0
Teiksim šādi:
D:MUSICMETALSymphonic, Melodic Black MetalCatamenia [Finland][1997] - Halls Of Frozen North

Pa stiliem:
[Black Metal]
[Death Metal]
[Doom Metal]
[Gothic Metal
[Grindcore, Goregrind]
[Heavy Metal]
[Industrial Metal]
[Melodic Death Metal]
[Metalcore]
[Power Metal]
[Progressive Metal]
[Symphonic, Melodic Black Metal]
[Symphonic, Melodic, Operatic Metal]
[Trash Metal]
[Viking, Pagan, Folk Metal]

Šitas ir pats labākais variants.
0
BOD - great thanks par progām. Baigi kļovās.
0
hmm, a ka tie tagi strada?

0
paga... bišķ nesapratu. tas, ka var faila nosaukumu smuki nomainīt, tas strādā. bet kā lai izdara tā, ka, lai piem ar kkādu tur pleijeri atverot artist un tittle un šitie tirliņi būtu atbilstoši?
0
es lieku vienk pēc alfabēta katram burtam savu mapīti + mapi, kurā ir kkādi ķeizīgi nosaukumi, kas sākas vai satur skaitļus un kkādus ķeburus. Bija doma kārtot pēc stiliem, bet kompī sagāsts pārāk daudzviedīgs muzons, visu pat neesmu noklausījusies, kur nu vēl to salikt pa stiliem, jo tie grupām daiļrades sākumā un beigās var atšķirties.
0
^^ īsti nesapratu, ko tu gribi. Ja nav tagu, tad tos var no faila nosaukuma uzbliezt, vai no cddb paņemt un automātā satagot. Tas kā tev pleijeris rādīs jau atkarīgs no pleijera iestatījumiem, ķip šitā: content9-foto.inbox.lv/albums97551114/blad...
0
man ir 4 lielās mapes Rock, Ambient, Metal, Other Music. un tad tālāk ir tieši tāpat, kā Liegai, katram burtam sava mape.
0
agrāk arī kārtoju mapes pēc stiliem, un tālāk grupas pēc alfabēta.
Bet vairs tā nedaru, jo izbesīja, ka regulāri jāštuko kur iebāzt piemēram Tiamat, Sentenced utt. pirmos albumus iekš death metal, pārējos pie gothic vai kā? :D
Tagad lietoju MediaMonkey pleijeri, kurš smuki sazortē visu pēc alfabēta(var ari pēc stiliem utt., nu kā jau parasti) + viņam iekšā baigi feins tag editors, tākā nav jačakarējas ar atsevišķu softu. vissvienā tā sacīt.
www.mediamonkey.com/
0
+ ar viņu var arī scroblēt :)
0
Ko tur daudz, My music un tālāk katrai grupai sava mapīte kurā iekšā albūmi. vienmēr nočekoju vai katram songam propertijos ir ierakstīts izpildītājs un albūms. tālāk visu lieku iekšā i tunes. taisi pēc tam tik progu vaļā un liec ko gribi. viss.
+1
Man ir tā: stils -> grupa -> gads - albuma nosaukums

Bet.

Tas ir not cool, jo, piemēram, daudzas grupas gasī dažādos stilos - viens albis tāds, cits šitāds. Tad vēl ko darīt ar tādiem black death, doom death, utt mikšļiem? Ko darīt ar splitiem? Karoč ababababdbhebidh

Reāli ir jāmeklē kāds softs, kas to dara, teiksim, iespēja satagot katru albūmu, katru dziesmu.

Ja tagad būtu jāsāk kārtot, tad tā darītu. Bet nu pārkārtot gan vairs nav lustes.
-11
Cik tad jums ir terabaitu muzikas katram ? :))))
Pats kartoju pec ta vai grupa spele latviski.
Tad atseviski salieku dvd.
Tad vel metals gothic folk un industrial.
Sikak nav diezko dalit jo nav man tik milziga ta kolekcija kopa ar visiem dvd varetu but uz maksimums 300 gb!!!!
+7
es vispaar kasetes klausos.
+1
black
death
doom 3
hip hop
jauns
modīgie
progress
trakie onkuļi
trešs
varonīgi
vieglāks
0
^ un pizdatās kasetes!
+3
F / Mūzika / Total Chaos / Visa mūzika
0
x> Muuzika> novirziens(Metal, classic, utt.) > subzhanrs(Dm, Thrash, utt.) > Grupas nosaukums > albuumi ar gadaskaitljiem priekshaa, tipa [2001] Anata - Dreams Of Death And Dismay

Ir, protams, probleemas, ja chalji maina stilu, bet nu es parasti ielieku un atstaaju blici tajaa subzhanraa, kursh man liekas piemeerotaakais un/vai vislabaak raksturo grupu.
0
Agrāk bija: stils -> grupas alfabētiskā secībā -> albumi ar gadaskaitli pa priekšu.

Tagad gan pavisam vienkārši: grupa -> gads -> albuma nosaukums. Kamēr vēl alcheimers nav piezadzies, kas katrs pa stilu vēl varu atminēties, un nekādus nenormālus apjomus ar neturu.
0
Mūzikas mapē Katrai grupai sava mape. Dziesmas vai nu visas, kas ir - iekšā, vai pa albūmiem mapēs. i vsjo.
+1
Un tās dziesmas, kuras 'ne pa ķeksi' izrautas no kautkādām grupām sadalu mapēs 1; 2; 3 un so on. Piem, uz desktopa stāv mape 8, kurā, ka gadās dabūt no kādas grupas atsevišķu dziesmu (kāds atsūta or smth) iemetu iekšā. kad mapē jau kādas 30 dziesmas, metu attiecīgo mapi iekšā lielajā Mūzikas mapē.
+1
Alafabētiskā secībā vienā folderī pa grupām, zem katras grupas to albumi, īpaši nav ko iespringt sīkākos sadalījumos. Tāka kādus divus gadus noklausītos grupas/albumus laukā nedzēšu, bet metu tik tur zem 'muzīk' foldera, aptuveni par pusi vairs nav ne jausmas kādu sūdu tās spēlē, pat ar neinteresē, bet lai stāv.
0
Portatīvajam šajā ziņā labi - cietnis pietiekami labs, lai nepiedrazotu ar visādiem sūdiem.
0
pietiekami mazs, bļin, tb
0
E:<grupas nosaukums>gads - albums

Pa burtiem kārtot būtu tik lieki klikšķi, nav jau tik milzonīga tā kolekcija, tik ap 800 grupu + Various Artists folderis, kur samests viss, kas nav pilnajos albumos, izlases utt. Un pa žanriem vispār vāks, ja ir grupas kā Ulver, kam ir gan raw black metal, gan electronic un ambient albumi :P

Toties katram žanram man ir .m3u playliste, kur alfabētiskā secībā ir viss, kas man no tā ir, un regulāri atjaunoju.
0
Man ir:

stils (vispārējs, īpaši sīkāk nedalot. 10 stili sanāca, vairāk nevajag)

-> grupas alfabētiskā secībā

-> grupas nosaukums - gada skaitlis - albuma nosaukums.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas