Metaalisti = alkohols
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Pagaani = alus
0
pagaani arii nedaudz, bet metaalisti gan. :(
0
Neba nu tikai metaalisti dzer. Dzer VISI, vispaar latviesu tauta nodzeraas.
0
jeeeee!
0
te nu es piekritu-dzer visi...bet liekas ka metalisti vismaz kad nodzeras neuzvedas tik stulbi ka urlas vai tamlidzigi radijumi
0
Metālisti jau vispār ir tā labākā sabiedrības daļa- vislabāko mūziciņu klausās, vissmukāk ģērbjas, utt. :)
0
Jā, un dzer tikai tās labākās dziras... >:)
0
taada glaimoshana sev..
0
Jaa taa ir probleema es to zinu,,,jo pats uz seviim esmu izjutis un laikam vel patlabam izjuutu,,,vai taa nav mauciiba???
0
Savu praatu aizmiglojot,
Spirta laaseem norasojot,
Elles daardiem ausiis skanot,
Galvu velna priekshaa klanot,
Zuudot dienaam, zuudot naktiim,
Zuudot muzikaalaam taktiim,
Pazuud dveesle, nodilst miesa-
Rauj uz elli pastartiesa!
0
goti +alus = muuzham
arii bekons + alus = muuzham
0
nu alus rulzz bez alus gruuti shnajbis gan man nepatiik tas raads austrumu lielaas tautas dzeeriens
0
alus 4ever
0
Mani priecē alus aptauja- Bauskas alutiņš līderis, >:)
0
metaalisti ir tieshi tas pats kas alkohols -tam es 100% piekriitu...
0
cunt vai tad tavupraat nav neviena metaalista taada kas nedzer piem kad tad tu bezprigjelu peedeejo reizi esi paarpaalii redzeejis ja nu vieniigi kaad pusgad atpakalj
atradies te mums skaidriibas dievs
0
Isteniba es esmu iznemums, jo nepipeju un dzeru praktiski tikai alu(citas dziras vienkarsi negarso).
0
jaa alus tas i labaakais bet nu dikti gribaas kaad pjank dziive saaka iet uz augshu paaris lietas jaanosvin bet naudas nav nekaa nav scheise
0
eu lusi es ar nepipeju un principa dzeru alu, reti vinu un viskiju! shnabi principa ne! un vispar dzewr visa tauta un tas ir normali! nevajag piedzerties vajag dzert ar meeru teiksim kulturali pasedet krogaa pie kausiem vai majas ar draugiem :) nu jaa...
0
Nu ja, tā jau tas alkoholisms sākas- ar kulturālu pasēdēšanu, ar kaut kādu svinēšanu(jo bez iemesla dzer tikai dzērāji), un tā pamazītēm cilvēks jau sāk meklēt iemeslu, lai dzertu... Tad jau labāk uzreiz atzīties sev un citiem alkoholismā un dzert taāpēc un tad kad gribās! >:)
0
he he! nuu es nemedzu vairs dzert tapataas(to dariju pirms 2gadiem) tagad es iedzeru labi ja 1x nedeljaa! neprasaas...
0
Es arī nedzeru tāpatās, man vienmēr ir iemesls- gribu alu! >:)
0
Laba daudz nevajag.es domaa
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
Viskas