NEUROSIS Rīgā!!!
+1
27.jūnijā “Grīvas mēbelēs” ar vienīgo, ekskluzīvu koncertu Baltijas valstīs viesosies leģendārais smagās mūzikas sekstets no Sanfrancisko – “Neurosis”...

www.tvnet.lv/muzika/news/article...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+4
O, šo gan vaajadzētu apmeklēt. A kādā sakarā "Grīvas mēbelēs"? :D
+4
^^^ domājams ka "private party", droši ka kādam no mēbelēm viņi patīk un līdz ar to sev sarīkojis nelielu presentu...
+5
ej tu dirst es Slesera laika apar sito uzzinaaju, EJ TU NOST ES KLIEDZU PA VISU AREENU AAAAAA

SIATIS IR OBLIGAAT APMEKLEEJUMS
es esmu piniigaa pipielee, puiedodiet man
+4
neesmu īpaši klausījies, bet skaitās jau baigās leģendas. Bet cik dzirdēts, tad tāds nudnijs muzons
0
wow! kruti, tieši nesen par viņiem iefanojos.
+2
ir biļetes kabatā - 10 Ls par šiem jau nu... nu tagad vairs nevar teikt smieklu nauda, bet tomēr... viņi varētu atļauties prasīt krietni dārgāk >:)
0
btw ja grib tur tikt, tad jāpērk biļetes, jo tur diezgan ierobežoti var sanākt
kmonn. NEUROSIIIIS!!!!!!!!!!1111
+1
Kur atrodas "Grīvas mēbeles"?
0
Pārdaugavā, Daugavgrīvas ielā
0
Cik sapratu, tad bijušās Lauksaimniecības mašīnbūves rūpnīcas teritorijā.
+1
Jā, tur arī tas sanāk. Tas ir tipa pretī Ķīpsalai, otrā Zunda kanāla pusē, ja no centra puses skatās, tad pa labi iekšā uzreiz aiz tās autobusa pieturas, kas ir tur pie tās regulējamās gājēju pārejas.
0
khm, tuvojas >:)
0
biksiņas slapjas
-1
4 albumus paklausījos, ne ar ko neienteresēja. Mudra nudnijs muzons.
0
bliljete kabataa .... tik kaa lai liidz taam griivas mebeleem tiek ? kaadi transporti ?

tas nav gadijumaa kkur uzreiz pie zundas meebeleem ?
0
trešais (laikam arī trīsdesmitais) autobuss līdz pieturai 'Lauksaimniecības maš. rūpnīca'
0
13. autobuss točna un laikam arī 3.
+2
mellie cilvēki laikam tur nebij īpaši daudz, nu ko var teikt, sūdīgi pašiem, jo šajā koncertā varēja dzirdēt to, kas ir tiešām smaga mūzika lieliskā izpildījumā
+1
patiesībā patīkami metālkoncī neredzēt visas ierastās sejas
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas