Man nav ko dariit, taadeelj...
0
es uztaisiiju sho teemu, vai nav forshi ko? :)

Tagd luudzu visi mani apdirshiet par to, staatstiet, ka dzeerushiem cilveekiem te nevajadzeetu taisiit jaunas teemas, utt

Bet labaak veelaak kaads izdzeeshat sho teemu, jo man buus kauns :(

Tapee jau es ar nerakstu ar iisto niku ^_^
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Oj nee, labaak dzeeshat fiksaak aaraa, shitaa teema ir bezjeedziiga!!! :'(
0
dzeerushiem cilveekiem te nevajadzeetu taisiit jaunas teemas.
0
nu kursh gan to buutu teicis....
0
Es netaisu jaunas teemas
0
"Es netaisu jaunas teemas" teica Bekons un aizgaaja uztaisīt veel vienu jaunu teemu ;P)
0
meegjinu sadzerties antidepresantus un atrast nodarboshanos
0
Galiigi nav smiekliigi. Iisteniibaa pilniigi bezgaumiigs joks - kaukaads bullshits, nu kas i a teviim. itkaa liela kundziite, bet.......
0
varits burkanu sautejums ar shpeku sacepumu, parliets ar marinetiem sipoliem krejuma meercee...
tas vis, ko vareju izteikt par so teemu...
0
Es domaaju vajag peldeet, jo citādāk saule var r't spīdētņo otras puses
0
bekonu ir pagruuti saprast!
0
bekonu nevajag saprast Bekonu vajag sajust :)
0
Vajag sajust, jo ne velti kalnu upju straumes met liikumus tieshi dienviduu. To vajag iipashi ieveerot briizjos, kad shkiet ka tava laika izjuuta meegjina paleekties un elpot laimiigaak.
0
laika izjuuta zuud. man vairs nav darba nav skolas un bridii kad vairs nesaista pienaakumi laiks izzuud. laimes formula....
0
Laimes formula manupraat ir jaameklee bezgaliigajaa dzimumaktaa.
0
nu jaa bet jebkura gadijumaa tas ir saistits ar laika izjuutas zudumu :)
0
Nez vai taa buutu laime ja dzimumakts buutu bezgaliigs.. Kaadreiz gibas tachu arii beigt!
0
mh nu protams ka gribas beigt...nu labi dzimumakts ir iesaakta un pabeigta darbiiba. bezgaliiga miileeshanaas...tas ir labaks formulejums! nebeidzams maigums.
0
Skjiet, ka kaadam ir traapiits pa juutiigo vietu... Ceptu olu saldeejums ir tik satraucies, ka kaads iebilst par nejeedeziigajaam teemaam. Taa vismaz skjiet... Nez kaapeec?
0
Jaa jaa bezgaliiga kniebshanaas ar visu "beigshanu" ik palaikam.
0
Sapnjotaaji
0
jap crazysowild un lai vel kads pasaka ka muusdienu jaunieshi nav romantiski un maigas dabas :P
0
Varbuut negluzji romantiski, bet vienkaarshi jee
0
bekon,kam tu to domaaji?
0
Teema saakaas - man nav ko dariit, taadeelj...
Teema turpinaas - ar sarunaam par seksu.
Rezumee - Man nav, ko dariit, taadeelj... es eju nokniebties!
0
bekoon kameer tava kundziite pa ameriku tusee tikmeer tu te nogribeejies un sapsisies ar praatu kaukaa nevari skaidri izteikties
0
:D
0
mAD Tas jau naf pac sliktaakais ko dariit kad nav ko dariit
0
Taadeell es eju svistaa,,,un esmu jau sagaajis...
0
crazysowild - es to zinu... var iet sanarkoties... piekosties... varbuut veel kaadu slepkaviibinju uztaisiit... saliidzinaajumaa ar to shis tieshaam nav tas sliktaakais! =)
0
oi-polloi suukaa dirsu, bet tiiri virspusi, jo dziljaak nespeej iedziljinaaties ieksheejo un aareejo kropliibu deelj

apolarina. Atkaarto jautaajumu, bet saprotamaak
0
par to muzhigo kniebshanos! ja nemalos tad tantrai bija kautkas taads, ka njemaas bet nebeidz! nu tur japalasa :)
0
mAD uz ko tu tur teemee? Vai es sapotu taa kaa es saprou vai es kaut ko nesaprotu? Vai es tevi paziistu? Vai tikai tu mani?
0
savu spēju apshaubiishana : vai es tevi paziistu? (sk. augstaak) >;D
0
Ne jau manu, bet ban vinja, vai vinjas :)
0
es taa biku divdomiigaak teemeeju ;DDDDD
0
es tokš sapratu Irēn!
0
ku tu rupja, peee.
0
Bekons, PKBekons@netscape.net, šodien, plkst. 15:15
oi-polloi suukaa dirsu, bet tiiri virspusi, jo dziljaak nespeej iedziljinaaties ieksheejo un aareejo kropliibu deelj

tu kljuudies man nau probleemas vismaz ar gariigo attiistiibu tu tak neesi par dirsu vel talaak ticis kaa saaki beerniibaa aiztikt taa shodien vel nebeidzi.
0
aaa benon nu tef tachu tak ir DREDI drsaa pac vel raadiji un jautaaji mamai mamm maaaammmmmm uu ko taas kakas nekriit podaaahaaaaaa.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas