katrā ļaunumā savs labums =p
+3
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
nja, agrāk šos mēģināja klapēt, lai brauc prom, tagad pašu vēders dara savu.
0
Ja jau 2003.gadā tikai 1% bija darbs ...
0
Es tikai baidos, ka vēl pēc kāda laiciņa daļai parasto mirstīgo iekš LV nenākas sekot čigānu paraugam =/ lūpu kaktiņi nolaižas līdz padusēm, domājot par lauku tantiņām un onklulīšiem, kas pārtiek no savas vienas goves devumiem =/
0
nu šitas tikai ļoti spēcīgi apliecina to, ka valsts ir pakaļā, varbūt mūsu gadījumā ne tik ļoti, taču ja piemēram no vācijas/francijas/beļģi... - sāktu izbraukt visi čurkas, tad tas pilnīgi noteikti liecinātu par valsts ekonomisko krīzi + nebūtu, kas strādā parasto darbu lol. (kafejuškās, veikalos utml.)
0
nu tas luupas jau vienmer var likt lietaa sekssa biznesaa :D

irony ko tu njemies re ku statistika apkopota, ka katru menesi kopš krizes sakuma no LV izbrauc 3000 iedzivotaju... ta parekini krize ir jau aptuveni gadu?
0
Labums jau nekāds dižais tur nesanāks - paliks te pro kabatas zagļi - tiem darbs būs.
0
Ja tikai būs ko zagt
+3
vajadzētu izprovocēt karu ar Zviedriju!
0
un viņu vietā pēc kāda laika būs pilns ar nigeriem
+2
Ooo ... pat kas pozitīvs tai ķibeles laikā notiek :)
0
o beidzot, sloka mazak dzauri dzivos, besi tie mazie jocigie pertikeni.
0
čigānu vietas nomainīs Spāņu Penutas! :D
un ielaas vares dzirdet tadus sauklus kā Chinga tu madre!
+2
Neesmu savā mūžā saticis nevienu čigānu, kas ar mani neprastu sarunāties skaidrā latviešu mēlē!
+7
G: gandža ?
Č: m-hm ?
G: cik ?
Č: m-hm
G: :)
Č: :)
0
nesmu saticis savaa muzzaa nevienu latvieti kurš mācētu runāt čigānu mēlē...!
0
^Nāni.
0
to decapitated
Da lab, man škiet ka tagad viņi ir tur vismaz uz pusi variāk nekā pirms kādiem 3-4 gadiem un dzīvo baigi labi. Braukājas apkārt ar 21. gadsimtā izlaistajiem meršiem un staigā tādos mēteļoas par kādiem blekeri varētu sapņot. Nekas neliecinātu, ka viņi varētu pamazām izmirt. Sūdīgi mums.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas