Code - Resplendent Grotesque
+2
bljin, nenotureejos.. nu ieper man shitaa banda ibio.

www.myspace.com/codeblackmetal...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
0
^tas ir oficiālais video, jeb fan made? jebkurā gadījumā, imho, code dzīvajā ir nebaudāms. ierakstā arī.
+1
Hmmmm.... ja godīgi es šamo bandu vispār biju palaidis garām, nezināju par tādas eksistenci, bet tagad ievērtējot 2009. gada albūmu esmu ļoti patīkami pārsteigts, man nebija ne nojausmas, ka vecie perdeļi no VED BUENS ENDE un DODHEIMSGARD ir vēl uz kautko spējīgi. Uzskatu ka šamā "kode" ir ideāls VED BUENS ENDE melnā avangardisma turpinājums.
0
pēc tās dziesmas, kas video, man galīgi nelikās, ka šim varētu būt kāds sakars ar Ved Buens Ende, bet tgd pilnīgi jānozog un jāpaklausās. 'Those Who Caress The Pale' bija ģeniāls albūms.
0
Nu es jau neteicu ka tas ir kā Ved Buens Ende - bet gan kā turpinājums, tam, kas bija pagātnē. Anyway - man tieši zacepīja.
0
jā, tas jaunais albis ir interesants klausāmais. Man vispār baigi piedur Vicotnika ģitārspēles piegājiens.
0
2005 gada albumaa laikam tik paari skluchi ok, (tas kas ieksh video tai skaitaa) 2009 jau nu zaibis zaibis........jaacer ka ar shito vien neapstaasies
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
ssstnotb (6 gadi)
Viskas