tour de France
-5
kāds skatās? par ko fanojam?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Stulbie francūži...
+5
neskatos , nefanoju .

+11
Par Kraftwerk plati ir runa?
+8
labāk pašam izmest kādu viķeri ar ričuku.

vispār nesaprotu arī to Formulas fanus - kā neapnīk divas stundas skatīties, kā brauc pa vienu un to pašu apli?
+6
un kā var patikt skatīties pa TV golfu, biljardu vai t(p)enisu?
0
Man Lens patīk Kantadors līderis!
+2
nevarēju nociesties un jutu, ka ir jāpadalās!

www.efukt.com
0
tas links zināms :)
0
Visreālākā padarīšaa tomēr ir spīdvejs, žēl ka tik reti rāda.
esports.lv/motosports/video/05...
0
spīdveju esmu redzējis tikai LTV7.Pārāk lielu interesi neizsauc, bet ja nav ko skatīties....
0
es labak pastos youbuubaa kadu interesantu sacensibu kaa amerikanu alus vederi sacenssas uz atrumu alus tessanas saccos daudz interesantak.. nekaa skatities kaa mazi tievi gailiisi krukki pedallus!

un pec tam kad iestajas viniem 45 gadi sakas sirds mazspeja.. no parlieku lielas miissanas slodzes.. jaa lloti forss sporta veids..
vispar kas tas par KAIFU! :D miit pedallus uz distanci..
velosipeds ir reala bauda! kad tu to izmanto kruiza nolukiem,
eskelenta bauda gar juras malu braukt vejs matos pupu galus kutina viss notiek!

PS.
vel forsi ir vakaros ieslegt E-sportu un skatities fight club!
kaa visādi Kvibo Batutas un Le banneri skkaida viens otru! m/
+5
kabatas biljards ? mhm ? šeit kotējās ?
0
sseit nee!

te tik Barbicue ass kotejas!
+2
Profesionaalajaa sportaa jebkursh peec 45 gadiem muusu laikos ir invaliids, bez kkiimijas tagad nekur.
Bet ja nav meerkkis braukt Pro komandaas, bet uzlabot savu veseliibas staavokli, tad tieshi otraadi, endurance treninni ar velosipeedu ir boosts sirdij, redzes vai tas aatrdzershanas dzeks savos 60 vareetu nobraukt kaadu 60-80 km garu maratonu, mums tepat Latvijaa piedalaas MTB sacensiibaas daudzi viiri peec 40 gadiem, kuriem es pat klaat nevaru pagaidaam tikt, uzprasi, kaa shiem ir ar sirds mazspeejaam :))
-1
Death Angel -redzes vai tas aatrdzershanas dzeks savos 60 vareetu nobraukt kaadu 60-80 km garu maratonu...

Redzes kā tas riteņbraucējs savos 60 gados varetu iedzert kadus 3 bamplus no starta :D
+2
No pieredzes Tev varu pastaastiit, ka pirms starta kaadas 3 dienas noteikti nevajadzeetu neko lietot, jo nav speeks, principaa, tad taa kruizeeshana vien sanaaks, bet peec gonkas alinsh ir pats labaakais energgijas atguushanas ierocis, un kaa tas veel muskullu saaapes aatri nonnem:)), pats mieriigu 3 piebaldzniekus izrauju gandriiz uzreiz, ja protams nav baranka atpaklcellaa jaagroza.
-2
1 bamplis=2l alus plastamsas pudelee
3 bampli= 6l uff

njaa katam jau patik kaut kas savs... :)
+2
Kaada tam starpiiba, kaut vai galoni:)
+1
Gan jau ka tam dzekam svars arii buus ap 150, taa kaa vinnam droshi vien velo vietaa vajadzeetu kvadraciklu bez motora ar pedaalliem.
+3
Man pilnīgi pohuj, bet kam patīk, lai tak skatās un fano.
0
Cantadores vinēja....es biju par āRMSTRONGU....!
0
Pirž 8% kāpumu un tāpat vidējais 35km/h ... Pizģec.

Smukus dabas / arhitektūras skatus bieži var ievērtēt.
0
točna!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
Mustana (jauniņais)
TurboHobo (jauniņais)
Viskas