Normals adas apgerbs. meteli, uc
0
es domaaju ka kaadam buus interesanti uzzinaat un pastaastiit citiem kur dabuut normaalus aadas meetellus, jakas, bikses. Var arii ieteikt kaadu meistaru kurss taisa peec pasuutiijuma. Nekluseejiet. Nevar taccu staigaat neilona kurtkaas un kedaam kaajaas!!!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
l
0
Bomberii vareeja uzshuut uz pasuutijumu.Bet ceniks diezgan konkreets.
0
Pats baigi ilgi mekleeju b/u "kasuhu".Baigi smagi-visaam rokas par iisu.Tagad mokos ar aadas bikshu mekleeshanu.Veel smagaak.Ja kaads var liidzeet dodiet zinju.
0
Laba ada leti nemaksa tas sakaidrs. Piem es kad man bija metala kulminacija uztaisiju pie shuveja individuali "Kasuhu"+ liku vel lai uz muguras shuvejs uzshuj Obituary uzrakstu no sarkanas adas, sanaca vinajm ta neko, tikai maza nelaime, izaugu un nacas jaku pardot ... pardevu pa tadu pashu cenu kadu uztaisija jaunu:))Tas gan bija talaja 1994 gada ... hmm:))
0
vietējais SCA (Society for Creative Anachronism), kuŗā piederu, arī cīkstoņiem (fighters) notur kursus tērpa, bruņu, ieroču gatavošanā. thx par ātro ieskatu - atgriezīšos vēlāk.
0
Uz matiisa ielas gandriiz pretim Beernu Pasaulei koka maajaa ir Lietotu aadas apgeerbu veikals ar kasuhaam gan pashvaki, bet meeteliishus un biksinjas var nopirkt un nemaz nav tik daargi, pati sev aizvakar nopirku meeteli par 25 Ls :))
0
ar jakaam gan tur baisi svaki... visi kaukaadi mazie izmeeri, pat videeja izmeera taa gruuti atrast
0
hmm, buus laikam jaapiestaigaa uz to veici bixas iepeetiit...
0
Chaka 99...laika, ir shuveeja... shuvu bikses, baigi ok :) ta i nedaargi ariidzan.
0
chaka ielaa i taads veikalinjsh ar nosaukumu Sofija. aadas tur daudz, lietotas gan, bet.. izveele arii ir!
0
nez kuraa chaka ielas galaa taa zofija iraid?
0
veikals metro terbatas ielaa.
ir ādas jakas par ļoti pieņemamām cenām, tagad pat atlaides.
bikses ar var nopirkt, pat uz 1,98m tur pat.
0
bet kur zābakus nopirkt????
bomber variants neiet cauri.
0
"Patriots" arii neiet cauri?
0
nē, "patrioti" arī neiet cauri šajā gad,.
0
thetrve: gandriiz liidz ziedonjdaarzam, tb 2/3 no matiisa liidz artileerijas

kaukur tur. bi 1x iegaajis, nekas incants. tas gan bi pirms divaam vasaraam :)

arx: kaapee? nju ta es nezi. tirguu var pamekleet kaukaadu omon, bet baigie meesli. aagenskalnaa seetaa vienaa bodee ar ir maniiti - tiesa gan visi mazi.
0
Taas pashas mantas, kas ir Metro, shkjiet var dabuut arii Cartini veikalos, Origo, Barona centrs (varbuut ar nelielaam variaacijaam).
0
ne patrioti, ne bombers nepiedavā augstus snjorzābakus. tādus kā mūsu mentiem a negribas īsti pirkt.
0
Jaa, bet citās LV pilsētās(ne Rīgā) kaut ko atrast...bezcers
0
Tallinas 94 (ja pareizi atceros) var dabuut dazhnedazhaadus zviedru armijas zaabakus.
0
Zaabiishus pretii baroncentram bodee var dabuut, un pie rozmarijas, uz marijas ielas, ariidzan bode iraid kur var dabuut augstus shnjorzaabakus.
0
aadas bikses es tiiri sakariigi dabuuju Metro
Ja nemaldos ta bija Teerbatas 53 ?
0
preti BEERNU PASAULEI tai veikalaa nekaa sakariiga nav. Es tur piestaigaaju jau vairaakus meenessus, bet nekaa normaala priekss manis liidz ssim tur nav bijis, un nekaada anomaalija es neesmu.
0
oki, pasakiet konkreetaakas adreses, tad vareetu iechekot, jo vienu dienu Riigaa pavandiijos un neko praatiigu neatradu ;[
0
Es ar aizgaaju uz METRO un arii pajeemu bikses.36,70 Ls - tiiri cilveeciigi.
0
neilona kurtkas,kedas???nozeelojam... pilnweertiigs etalons true blekeru stilam,es pat saaku domaat un nesaprotu,no kurienes man tas wiss,laikam jau kop$ beernudaarza laikiem,iisti neatceros...
0
Man palaimējās garos šņorzābakus atrast pa 12ls tirgū(tur vienā paviljonā ir tāda bode"Kristīne"laikam),maz... gan,bet ir OK.Tur ir vēl,bet tie ir drusku sliktākā stāvoklī.
0
Bet vai kaads no jums ir padomaajis cik dziivnieku ir nogalinaats deel shiem aadas apgeerbiem,ko?
0
tb cūkas un govis, kas tādēļ tiek arī audzēti?
0
Nu jaa, vareja jau labaak kaadus stulbus cilvjus nogaleet un jacinjas uztaisiit, buutu smukas taadas, ar tetoveejumiem >:DD
0
Tauta,ir veelme nopirkt lietotas motociklistu aadas bikses.Kur to var izdariit(adreses)un kaadas cenas?
0
Savu ādas mēteli nopirku Litotu ādas apģērbu veikalā pretīm Bērnu pasaulei pa 35Ls... Tur ir tīri normāli! Kad dabūšu 12Ls, piešūšu savam dārgumam garo apakšu līdz potītēm! To arī var izdarīt turpat, kur pirku!
0
Var pieshuut turpat? Labais! a paarshuut arii var?
0
Jap! Var arī pāršūt! Man paziņa no 2 jakām pāršuva bikses.....
0
Nja, a Jelgavā ar keriņiem problēmu nav, ir veicis, kur regulāri dodās zviedru armijnieki ap 10-15 ls, gan lietoti. Un ādu veikals arī ir, TONUSā, 2-jā stāvā, tur šis tas dodās:)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas