MISERY INDEX / BEHEMOTH
-6
bļa,pēdējā laika trīs lietas,kas padara dienu gardāku:

MISERY INDEX - Traitors 2009
BEHEMOTH - Evangelion 2009
Youtube klipi ar Valdi Zatleru
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
behemoth jau izrunajam paris nedelas aptakall
Misery index pagarssossu,

vinu albis Retiliate man labi gaja iekšā it ipaši, kad panem viņu CD un gramatiņu rokās sāc lasit sociālas lirikas, loti loti specigi
+7
Bļin, P3LICAN, šitādus virsrakstus netaisi, citādāk apmēram 0.349 sek. pēc izlasīšanas no zemapziņas uzšāvās doma, ka šie būs LV :D
+5
P3LICAN, piereģistrē kaut kur savu blogu un katru dienu vari taisīt jaunus rakstus par to, kas tev patīk muzikālā ziņā un kas ne.
Nedomāju, ka šādi var labi reklamēt tevis pārdodamo produkciju.
+1
ninja - palaidu garām izrunāšanu par B., par lirikām - piekrīt,par Retilitate arī.

daemon - funny.M.I. un LV. double funny.

lash - ja katru dienu būtu kāda tēma, būtu arī blogs,visticamāk,ka sauktos prostatīts un kāda tēma būtu veltīta arī tev,visticamāk,tā sauktos - mans blogz.
M.I./B. ir pietiekami mazas grupas, izdotas un maziem leibliem,lai tās kāds tirgotu te šādā veidā.
+1
Njā, Behemoth noteikti ir maza grupa, kas ir izdota uz mazu mazā Nuclear Blast leibla. Kur nu vēl mazāk!

Pelikān, ja tu tēmā varētu kaut cik sakarīgu saturu ierakstīt, būtu superīgi.
+1
Interesanti - es no dažu Misery Index gabalu paklausīšanās pēkšņi atcerējos, ka es tak vēl to jauno Behomoth gabalu neesmu noklausījies, par ko ļaudis pirms ~4 nedēļām mēļoja. God=dog
Lūk, noklausījos. Kaut kā Slaves Shall Serve baigi atsita atmiņā; paklausījos arī to; nē nu nav jau gluži tas. Tomēr gribētos ticēt, ka tas nav no jaudīgākajiem gabaliem gaidāmajā ripiņā.
Tā sajūta, ka savu labāko albumu viņi jau ir izdevuši, nepamet, bet nu kas gan to var zināt...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas