Rock'N'Riga vasaras nobeigums Jūrmalā
0
R'n'R savu skatuvi atkal dalīs divās daļās.
Jūrmalā, Majoros R'n'R ārpilsētas rezidencē "Marienbade", kur notiks pasākums "Sommer Kaput", jeb ardievas vasarai.
Uzstāsies ska apvienība "Mango", smagākus toņus sniegs "The Blackout" un hard rock jaunradi rādīs "Monkeyrocks". Sākam ne agrāk kā 12:00 un beidzam, kad ienāk prātā, bet tā lai paspētu atpakaļ uz sadraudzības koncertu!!!

Iekš kasnotiek gan minētas, ka "Monkeyrocks" vietā spēlēs "XXX", tad jau manīs.
www.kasnotiek.lv/event/3795/portala-...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
12.00 pa dienu? Baigi agri sākt metināt. :D Kāds vispār dosies uz turieni? Ja kāda kompānija būtu, varētu aizšaut palūrēt, kas tur notiek, man nav dikti tālu jābrauc. :)
+1
Skaidrs - nevienam tas fests nepiš. :)
+2
ļoti alternativas un smagas grupas uzstasties!

skiet ka tagad pie grupas Mango agresivās mūzikas jāgriež pačka :D
+1
nu jā itin īpaši spriežot pēc ieliktā laika... daļa cilvēku labākajā gadījumā būs pamodusies 12os no rīta sestdienā.
0
No divpadsmitiem verās vaļā iestādījums/bārs, sāks kaut ko grabināt ap trijiem.
+2
herna paliek hernna!
es ap 12 pamodos, pakasu kuli, uzedu brokastis, aizeju uz rimi, noperku alu un diena ir izdevusies! 8)
nevajag nekadu juurmalu un Mango Fail pasaakumu!
+2
Gluži manas domas. Jāmauc pēc aluskastes.
0
Mājās beidzēji :D
0
Es jau teicu - tā kā dzīvoju Jūrmalā, ja kāda pazīstamu alkānu kompānija tur būtu, tīri aiz garlaicības varētu aizvilkties.
0
A es biju :P

(kaut ar uz ~15 minūtēm, tomēr)
+1
^ Malacis. Es tomēr nevienu nepielauzu, mūžīgās atrunas par naudas trūkumu. Nē, nu jā, laikam jau foršāk mājās 0.7 iztriekt, kādas jau kuram tās tieksmes...
btw
Pagājušajā weekendā tur "Rūsa" mocījās...
www.kasnotiek.lv/media/photo/570/a4f...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas