Dobelim muti neaizbāzīs!
-4
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Jauks opis!
+4
Pavecs jaunums, jau te bija.
+4
Ļoti labprāt vēlētos video formātā redzēt kādu Best Of kompilāciju ar Dobeļa labākajiem uzbraucieniem kreisajiem politiskajiem spēkiem :D
+6
* No zāles dep. V.A.Krauklis: „Ilgāk, ilgāk!”
* Par - 27, pret - 55, atturas - 2. Priekšlikums nav atbalstīts. (No zāles dep. A.Bērziņš (LPP/LC): „Mazdūšīga rīcība!”)
* Vai atbildīgās komisijas vārdā kas piebilstams? Dz.Ābiķis [grasaas runaat]. (No zāles dep. J.Dobelis: „Tu vairs neesi Tautas partijā!”)
* K.Šadurskis: Kolēģi! (...) lūdzu, nedomājiet, ka es gribu vienā mirklī iztukšot valsts kasi! (Starpsaucieni no zāles: „Tā izskatās.”)
* J.Dukšinskis: Atceraties, cik pedagogi tagad saņem par likmi? 250 latus vai pat vēl mazāk. (No zāles dep. A.Bērziņš (LPP/LC): „Balti vārdi, melni darbi!”)
* J.Dukšinskis: Esošajā situācijā šādas sapulces notiek labi ja vienreiz gadā. Kāpēc? (No zāles dep. A.Bērziņš (LPP/LC): „Mazdūšīga rīcība!”) Grūti pateikt.
* No zāles dep. V.A.Krauklis: „Valsts kontrole visu atklās!”
* U.I.Grava: Iet runa (No zāles dep. J.Dobelis: „Runa neiet!”)
* U.I.Grava: Un mēs pārāk paļāvāmies uz… (No zāles dep. J.Dobelis: „Sēdes vadītāja, nu kas tas ir?!”)
* A.Rugāte: Es atvainojos Leiškalna kungam par to, ka viņam jāpārvietojas... (Dep. K.Leiškalns no zāles: „Nekas, nekas! Salauzta kāja nav iemesls, lai nekalpotu tautai.”)
0
Cirks ! Bet Šadurska asprātības man jādzird katru nedēļu, apmeklējot Varbūtību Teoriju RTU :D
0
Šams tur piestrādā, vai?
+2
^ tā ir viena no varbūtībām :D
0
Iekš RTU varbūtību teoriju esmu mācījies. Ak, kas tie bija par laikiem - permutācijas, variācijas un kombinācijas...
0
Es arī mācijos. Tāpēc ar azartspēlēm neaizraujos ...
+1
Tad jau taisni varētu. sarēķini, kādas kombenes piepildās kaut vai 51% gadījumu un dragā. Ir tak cilvēki, kas profesionāli ar to nodarbojas - iet katru dienu spēlēt, bet nekad neiekrīt azartā, un tā kaut pa maziem plusiem, tomēr kaut ko nopelna. Stāvus bagāts gan tā palikt nevar.
+2
Ruletē vienīgais ir studenta variants - liec vislaik uz melno vai sarkano, ja zaudē, dubulto likmi. iedejiski uz kādiem četriem laukiem liekot ar tā var darīt, tik var arī nepaveikties ...
+1
Likt uz melno vai sarkano - Tā laikam bija Mārtingeila sistēma :) ... bet vispār kazino jau ir uzkonstruēts tā, ka 51% no visiem gadījumiem ir viņu vinne. Tā kā vienīgais variants ir būt pusģēnijam un skaitīt punktus hi-lo sistēmā blekdžekā, bet ir arī sistēmas, kas atšifrē skaitītājus. Būtu dzīvojuši 70 Lasvegasā, tāds triks ietu cauri, cik lasīju par kaut kādas universitātes pasniedzējiem, kas izstrādāja augstākminēto sistēmu.
+4
Tagad jau kāršu skaitīšana skaitās nezkāda krāpšana un fiksi pienāk džekiņi un palūdz aizvākties. Ieraksta vēl melnajā sarakstā ar visu bildi un nevienā kazino vairs nelaiž iekšā ... Itkā tu būtu pimpja galā magnētu piekāris un ruletes bumbiņu bīdījis ...
-6
Gan jau visi dzirdējuši, bet nevarēju neielikt:

www.youtube.com/watch?v=u68xF_X7zm8...
-5
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas