grupa kastete meklē vokālu
0
Latviešu hc grupa kastete (www.myspace.com/kastete) meklē vokālu.

Ja esi varenas rīkles īpašnieks/-ce, un vēlies darboties kastetes sastāvā, sūti meilu uz kasteteband@inbox.lv, vai sameklē kasteti dr.lv sadaļā.
Prasības: 18+, vēlama iepriekšēja pieredze vokalizācijā, ambīcijas un radošs gars!

p.s.
ja kas, jūties brīvi izpaust komentāris žulti par to, ka šis sludinājums neatbilst trū kanoniem. Tas mūs neuztrauc :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
Ar rīkli diemžēl neesmu apdāvināta, bet žūrijā pasēdēt un pavērot vokālistu atlasi gan varētu būt incanti,,, Latvian Idol :)
0
Es biju pirmais tenors korī "Fortius", māku arī dziedāt falsetā (nu tā kā tie power metaļoras), ja interesē tad padodiet ziņu, atlasē nomaukšu jums o sole mio.... :DDDD
+6
Es biju pirmais tenors korī "Fortius"
izlasījās biš savādāk - Es biju pirmais tenors korī "Fetus"
0
Grupa kasete :DD
+5
albums sauksies - Kasešu maģis :D
-7
ja nu vienigi kastesu magis....grupa ta saucas KASTETE - ta ka aukstais ierocis.
-7
Kastete nav aukstais ierocis, pajoli, vismaz cik man zināms līdz šim :D
0
Snizzel, ja tas nebutu aukstais ierocis tad visi staigatu ar kastetem apkart, ja pieker, ka Tev tads ir,dirsaa mati!
to pielidzina tam it kaa tu staigaatu ar pistoli apkārt, uz kuru nav atlaujas, reģistrācijas!
0
PS re ku Tev pilns info -
Kastete (franču: casse-tête burtiski "galvu lauzošs") ir aukstais ierocis, kas domāts tuvcīņai.

lv.wikipedia.org/wiki/Kastete...
+3
Es a' sākumā izlasīju "grupa kasete" :))
0
grupa kastē.
+2
Bet labs nosaukums - uzreiz var saprast, ka džekiem baigā dusma sirdīs.
0
Jū, man arī patīk nosaukums. Konkrēts. HC blicei pavisam noteikti der.
+1
Daži gabali visai jauki, man patiktos vēl vairāk, ja to dusmu gasītu ātrāk.
+1
Man arī tīri labi šitais patīk, bet vokālu tiešām tur vajag spēcīgāku. Pagaidām tāda puiciska pabļaustīšanās vien ir, bet derētu kāds drosmīgāks puika pie klausules. Ar šarmu, kā saka. A vot ej un tādu atrodi. Jo visi mēģina izklausīties kaut kā parasti, pierasti. Bet ja varētu uznākt viens traks džeks un iemaukt no sirds, ar "savu" manieri, tas būtu īstais "šits".
+4
Eu! paņemiet Zaķi no pirdienu vitamīniem! Dulls čalis i, tik iemāciet viņam bļaut! :D
+2
Zaķis ir pat pārāk traks šitam projektam :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
ssstnotb (6 gadi)
Viskas