Vētra
0
Man Jūrmalā diezgan stihija trako, jūrā viļņi arī lieli. Kā citur?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Kāda vētra? ;)
Būs jāiet fakarā futeni lūrēt, tad jau iečekos pa ceļam, kas un kā.
0
Nezinu... Ja Ventspilī to var nosaukt par vētru, tad esmu balerīna! :D Kad beidzu darbu, pūta kā normālā, vējainā rudens dienā (OK, varbūt bik' stiprāk). Pa dienu gan lapas dzenāja pamatīgi, bet no biroja ārā nelīdu, tikai tik, cik pa logu redzēju.
0
Braucot pa kurzemes ceļiem, pusdienas laikā diezgan daudz malkas sakritis uz ceļiem, vāģi labi šūpoja.
+1
Rīgā kaut kāds vējelis un lietutiņš ir, bet par vētru to grūti nosaukt. Liepājnieki, visticamāk, par mums smietos.
0
Bolderājā pūš normāli - pietiekami, lai būtu slinkums pēc aliņa vandīties. Tikko ienācās ziņas, ka Ludzā sniegs, Rojā visi pie sveču gaismas un Ventspilī tiešām nekā ārkārtēja, varbūt naktī kas dullāks būs.
+1
man te Londonas centrā ne sūda nenotiek. +14, tīri patīkami
+1
Pēc alus jau var aizvandīties kautvai cunami ar orkānu un tornādo uzdarbotos. :))
+1
vai arī 21:55! :D
nu jā, bet ne sūda negribas kustēt, kaut arī kārtīgā matainā gadalaiks tak ir rudens!
0
Braucot mājās pēc darba, pateicoties jaukajam vējelim-pūtelim gandrīz peļķē iegāzos...
+9
0 balles (0,0-0,2 m/s) – bezvējš – Bērni spēlē lauka badmintonu, Liepājnieki organizējas grupās un pūš viens uz otru, lai būtu kāda vēsma.
1 balles (0,3-1,5 m/s) – vēsma – Pret vēsmu nevar papīpēt, Liepājnieki skrien pa apli, lai iegūtu vēsmu
2 balles (1,6 – 3,3m/s) – neliels vējš – Bērni beidz spēlēt badmintonu, Liepājnieki iegūst vēsmu spēlējot badmintonu
3 balles (3,4-5,4 m/s) – lēns vējš – Pludmalē plombīra saldējums arī kraukšķ, Liepājniekiem vairs nav jāskraida
4 balles (5,5 – 7,9 m/s) – mērens vējš – Nākas beigt spēlēt tenisu, Liepājnieki pludmalē mierīgi spēlē volejbolu un cep desiņas
5 balles (8,0-10,7 m/s) – mēreni stiprs vējš – Neviens vairs nestaigā svārkos un Zemene atsakās skriet uz laukumu, beidzot bez putekļiem var redzēt kā kāds piedalās rallijā Kurzeme
6 balles (10,8 –13,8 m/s) – stiprs vējš – Jorkšīras terjeri tiek paņemti rokās, Liepājā odi uzbrūk tikai pa vēja virzienam
7 balles (13,9 – 17,1 m/s) – ļoti stiprs vējš – Ventspils mēram aizliedz iziet uz ielas, Liepājā rit normāla dzīve
8 balles (17,2 –20,7 m/s) – vētrains vējš – Palielinās pieprasījums pēc kabatas lieluma ķieģeļiem, Liepājnieki pārceļas pie ezera un pikniks notiek tur
9 balles (20,8 –24,4 m/s) – vētra – Emsim dod nervu zāles, lai neatcerētos Malaiziju, Liepājnieki ķer lidojošās vardes
10 balles (24,5 –28,4 m/s) – stipra vētra – Repše beidzot spēj pacelties gaisā, Liepājas lidosta atgūst dzīvību pateicoties lidojošo plastmasas plēvju kursiem, tiek izkonkurēts Easyjet
11 balles (28,5 – 32,6 m/s) – auka – Latvijā pārvietoties spēj tikai tās trīs tanki, Liepājnieki ērti jūtas kabrioletos pie 50km/h ātruma
12 balles (32,7 –36,9 m/s) – orkāns – Ticīgie cer tikt uzpūsti “debesīs”, Liepājnieki baudkāri skatās kā aizplūst cigāru dūmi
13 balles+ (37,0 - ? m/s) – Diena pēc rītdienas – Lubāns un Rīgas sporta pils beidzot lido, Liepājnieki no ezera pārvietojas krogos un dzied: Jumtus plēš vējš, bet nenoplēš, pilsētā, kurā piedzimst vējš!
+1
^^^^vo vo, kamēr koki ar visām saknēm, jumti un mašīnas pa gaisu nelido, tikmēr es to par "vētru" nesaucu. nedaudz stiprāks vējelis
+2
Runājot par kokiem, braucot sabiedriskajā no skolas Valmierā uz mājām Cēsīs, smuki priekšā visam ceļam bija ar visām saknēm izgāzta diezgan prāva egle. Viena fūre laicīgi gan pavilka malā, tik kādas 10 minūtes dabūjām pastāvēt.
+2
Man priekšnieks stāstīja, ka tepat Rīgā kkur šodien braucis un konteineris aizlidojis gar mašīnas logu 0o
0
Pie manis koki lūzt.
+1
Riktīgs mataino laiks ārā. :D
+3
^uhu, es šodien uz darbu ejot gandrīz nožņaudzos savos matos :D
+1
Atbilstoši Windguru, tagad ir pareizais laiks uzsērfot - 15m/s, brāzmās - 22m/s. Liepājā pikniks.

No rīta uz darbu mīt nebija patīkami. Atpakaļ būtu zajebis, ja nelītu ...
0
Elektrība arī tikko visam rajonam uz minūtēm 40 bija pazudusi.
+4
aha, tās 40 min, kuras netiki trūmetālā ;P
0
^ Nuja. :D
0
Imantā nedaudz palocīja kokus, taga jau miers.
+1
Ventspilī miskastes pavirinājās, bet tas arī viss.
0
Es Saulkrastos vakarā vēl gāju pa kāpām pabizenēt, nekāda briesmu vētra nebij :) Pēc tam gan elektrību uz pāris stundām tāpat izblieza.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas