OV HELL - new chapter in Norwegian black metal history
+3
OV HELL studio lineup:

* Shagrath (DIMMU BORGIR, CHROME DIVISION) - Vocals
* King (GOD SEED, GORGOROTH, JOTUNSPOR, I, SAHG, AUDREY HORNE) - Bass
* Ice Dale (ENSLAVED, I, AUDREY HORNE, TRINACRIA, DEMONAZ) - Guitar
* Frost (SATYRICON, 1349) - Drums
* Teloch (NIDINGR, GOD SEED, 1349, UMORAL) – Guitar

Out of Norway's biggest and darkest metal bands rises OV HELL. This group of Satan's all-stars has been sharpening their teeth in some of black metal's most influential bands for many years. Known as key figures in bands such as DIMMU BORGIR and GORGOROTH, Shagrath and King have come together to bring forward a new chapter in Norwegian black metal history. OV HELL will carry on in the same tradition for which King and Shagrath are known, but the collaboration between the two will mark a new era for them both.

Frost, Ice Dale and Teloch have been recruited for the first full-length release. The album, whcih is due in early 2010 via Indie Recordings, will contain all of the power and blast beats worthy of their evil pedigrees. Expect an assault on all false gods and hypocrisy that is of this world today.

"The first OV HELL release will contain music I've worked on in my GORGOROTH and GOD SEED years," says King. "It's been a little hell to actually see this music form into a band, so the name of the band is quite suitable. Through the first song I got from Shagrath, I knew that he would be the perfect man to join forces with. He has strong individual qualities and a strong will to power. I am very positive that when we finish up this album it will be an album that won't sound like anything we have done before, and with a quality that won't stand back from anything presented in black metal earlier!"

"With both of our demanding music careers and other projects, timing was not on our side," adds Shagrath. "After last year's Inferno festival, King and I yet again joined forces to brainstorm our need to collaborate our passion for dark art. Over the course of the past year, King sent me demo ideas that were so inspiring it made me put my skeptic feelings aside. I wasn't sure if I wanted to have another black metal project but my unquenchable thirst to explore my darkest beast launched the birth OV HELL. The majestic OV HELL has become a band that reflects our roots, raw, ugly, arrogantly blasphemous with uncompromising truth from two influential Norwegian musicians needing to express our primitive side, straight out OV HELL."

Two new tracks, "Devil's Harlot" and "Ghosting", from the yet-untitled upcoming album, has been uploaded to the band's MySpace page.

www.myspace.com/ovhell

Nu skan tas viss ļoti smuki! Bet tas "new chapter in Norwegian black metal history" gan ir pārāk skaļi teikts
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Kings, izlidojis no Gorgoroth, aatri sabiidiijis zvaigzhnju komandu?
0
Ha, mazliet smieklīgi. Ne jau viņi novērtēs to, cik kvalitatīvs un nekad vēl nedzirdēts būs pilnais albums. Bet ambīcijas ir, un varbūt tieši tas arī palīdzēs radīt kaut ko interesantu un nebijušu.
+3
Ja viņi spēlēs black metal, tad ļoti šaubos, ka tur kas svaigs un nedzirdēts varētu sanākt. Drīzāk, ja pievērstos kādam citam žanram.
0
viņi jau spēlē black metal, maispeisā ir divas dziesmas
+2
kļūs par hip-hoperiem korpspeintos.
0
^^^re kur jau ir kaut kas tāds www.last.fm/tag/horrorcore/arti...

Bet muzons tiem Ov Hell baigi sakarīgais, var just, ka zinoši čaļi pie lietas ķeras, bet var dzirdēt arī, ka King pie stūres. Skan pēc pēdējo gadu Gorgoroth, tikai bez Gaahl.
0
bla varēja vel Ihsahnu iefīrēt, būtu galīgs drīmtīm :D
0
Otrā supergroup kopš Den Saakaldte..? hehehe...
0
Par laimi, man tie vārdi neko neizsaka ...
-3
Kurš man te b*e mīnusu ielika???? >:(

www.youtube.com/watch?v=12gC-W_RzDc...

Sykelig - Guitars (Gorgoroth, Naer Mataron, Paradigma (Nor))
Niklas "Kvarforth" Olsson - Vocals (Diabolicum, Funeral Dirge (Swe), Ondskapt, Skitliv, Bethlehem (Ger), Shining (Swe))
Tor Risdal "Seidemann" Stavenes - Bass (1349, Koldbrann, Nidingr, Pantheon I, Slavia, Vidsyn, Tyrann)
Jormungand - Keyboards, Effects (Dødheimsgard)
Jarle "Uruz" Byberg - Drums (2008-) (Shining (Swe), Urgehal, Vulture Lord, Voluspaa, Esgaroth (Nor), In Lingua Mortua, Crest of Darkness)
+9
Idiotisms. Ja viņi tur visi tik kruti džeki ir, tad vajadzēja jau nu saprast, ka būs stulbi skanēt pēc Gorgoroth atraugas. Baigais biznesa plāns, psc... Pat nosaukumu nav varējuši izdomāt. Ov Hell. Nē, nu psc. Pat tas uzreiz asociējās ar "Legionz Ov Hell". Un tas stulbais Burgers pie klausules... fak. Kā var izklausīties tik ļoti neieinteresēts tajā ko pats dzied. Izklausās, ka džeks drīzāk varētu būt ļoti iesprindzis par to, kā viņš izskatās brīdī, kad dzied, vai arī par to, lai pamainītu kaut ko, tīri tā lai tas viss darbotos arī radio un mtv, kā saka, lai masas saprot, nevis mēģinātu patiešām "izlaist caur sevi" kaut vienu tekstu. Ja masas ir idiņi, kas neko nerubī, un kam viss pohuj, tad atliek tikai paķēmoties automātā un viss čiki? Vai arī to tagad sauc par tādu stilu? ķipa vienkārši ieķer vienu vecas tantiņas manieri un mauc uķi ķuķi, vē bē.. Zaebiss, tu skani pēc tantiņas, super! Vienkārši turpini. Burgers: "bet...", Iekšējais biznesmenis: "aha, jā...turpini vienkārši".

Ja viņi tiešām gribētu noraut jumtu, tad varu viņiem pačukstēt pa vējam, ka Hellhammer manierē ieturēta blekuha ar nosaukumu SATAN FUCK būu daudz nopietnāks biznesa plāns. Karoč, purni ir, muzona nav. Es rubīju atpakaļ detuhu, paldies par jautrību.
0
100% piekrītu Faunam. man pat nav, ko papildināt. "heavy" music for the brainless masses - blakk metal.
0
Kāds uz sitiena var nosaukt kādas super dūper all star bandas, kuras patiesi iespārdīja (projekti ar čupu gestu, ķip Ayreon, neskaitās). Voodoocult bij tīri labs pirmais albums. Storm ar spārdīja. Hm, nekas vairs neataust atmiņā ...
+3
Bloodbath - Resurrection Through Carnage?
-1
Lol, skatos m-a.com, un izrādās ka jami pirms gada izlaiduši jaunu elbi (The Fathomless Mastery)... Ar akerkrkrkrfieldu. Fixi jāvelk...
0
"Kāds uz sitiena var nosaukt kādas super dūper all star bandas, kuras patiesi iespārdīja (projekti ar čupu gestu, ķip Ayreon, neskaitās). Voodoocult bij tīri labs pirmais albums. Storm ar spārdīja. Hm, nekas vairs neataust atmiņā ..."

Diabolical Masquerade FTW
0
Dimmu Borgir - haha!
0
Nu jā, par Bloodbath piemirsu. Vēl viena desas blice ar bija, tik uz sitiena neatceros.

Par DM it kā pareizi, bet vai divu čaļu projektu īsti par superbandu var saukt ? HVZ

P.S. Ā, tak Demiurg un Ribspreader, kautgan tos tikpat labi par EOS blakusprojektiem var uzskatīt ...
0
Nu, šiem jau arī viesvokālisti 'n shit ir piespēlējuši. Manuprāt, kategorijā der.

The Phantom Lodge
Guest Musicians on this album:
Sean C. Bates: drums, percussion
Tina Sahlstedt: flutes
Marie Gaard Engberg: flutes
Igmar Dohn: bass solo on track 5
Dan Swano: vocals on track 7
Roger Oberg: vocals on track 1

Nightwork
Guest musicians:
Ingmar Döhn : Cello, additional bass lines
Marie Gaard Engberg : Flute

Death's Design
Blakkheim - Rhythm/Lead/Acoustic/Midi Guitars, Ambiences, Vocals
Sean C. Bates - Drums and Percussion
Dan Swanö - Keyboards, Ambiences and lead guitar solo on "Keeping Faith,"
keyboard solo on "A Hurricane Of Rotten Air"
Ingmar Döhn - Bass Guitar
Aag - lead guitar solos on "Possession Of The Voodoo Party", "Frenzy Moods And
Other Oddities", "They Come, You Go", "Still Part Of The Design - The Hunt (Part
III)" and "The Defiled Feeds"
Patrik Selsfors - jazz guitar solos on "Overlooked Parts" and "Mastering The
Clock"

The Maalten Quartet, Estonia:

Artieer Garsnek - Violin #1
Jaak Gunst - Violin #2
Heiki Schmolski - Violin #3
Elmo Meltz - Viola
Konstantin Uweholst - Cello
Jaari Fleger - Grand Piano
0
Bloodbath tiešām ir pirmais, kas ienāk prātā. Bet tur jau arī moments, ka nebūt visi tur ir deseri - bezmaz vai kā Katatonijas sānuprojekts (Ākerfelds arī ar Renkse baigie čomi). Tāpēc jau arī teicu - all-star lainapiem ir jāspēlē kaut kas cits nekā ikdienā, kas viņiem pa lielai daļai tāpat jau sēž.

Vo, vēl par piemēru- brīnums, ka neviens to neatcerējās, ja tur puse no šitiem pašiem čubrikiem, par ko tēma: I - Between Two Worlds.

Paklausījos tagad ar to muzonu tiem Ov Hell - nu tā jau ir: it kā kvalitatīvi, bet garlaicīgi.
0
I man vairāk ar Immortal blakusprojektu asociējas ...
0
Par spīti tam, ka tur spēlē šagrats, kas man personīgi izraisa , ieslēdzu Ghosting un WTF..Jau pats sākums baigi atgādināja I. Kāds te ņū čapters ? Iedomīgais šagrats baigo sapni iedomājies laikam.
Bildīte maispeisā arī baigi uzmontēta, kā viss, kur tik pamani šagratu... Pē.
0
horrorkoristiem nav raksturiigi korpspeinti, tie chalji ar facepeintiem ir psychopatic records. viņus ne horrorkoristi, ne paši sevi par horrorkoru nesauc. teksti gan iipashi no desas vai blekja neastshkjiras.
0
Es baigi gaidīju jau izsenis EIBON albumu, un tā arī par diviem gabaliem viņi laikam tālāk netika...

www.myspace.com/eibon666
0
Dooh, BigUgga, diskusija par 'Fathomeless mastery' bija laikam 2009 gadu labākajos albūmos, ja nemaldos. Tas nudien nav nekas jauns.
0
Six Feet Under taču normāla stāru komanda. Bet arī ne tas labākais.
0
PROBOT, man vairāk vai mazāk patika
0
Bija labs. Pērsteidzoši labs,
0
Probot jau arī neskaitās - viens Dave Grohl un čupa viesu.

Atcerējos - Lock Up ( metal-archives.com/band.php?id=2756... ) vēl bija visai labs.
0
nu nez, prasts bleks tāpat pēc burzum un dark throne īsti vairs nekas nav sakarīgs šajā jomā uzrazots.

lsai gan gaumes lieta protams
0
Ņehuj dirst, pēc Venom un Bathory nekas jēdzīgs Blekkā vairs nav bijis ...
+2
^amen, ibio!
+3
Jāpiezvana bārdainajam Ivaram, jāpajautā vai "smagajā rokkā" pēc Black Sabbath un Deep Puprle vispār jebkas jēdzīgs ir bijis.
Man vajag numuru ... Kur ir pans Kleksis?
0
nu bļin nesalīdzini visu rokmūziku kā tādu ar vienu no tās mazītiņajiem atzariem!
tas pats kas salīdzināt pimpi ar zīmuli!
0
Nu, bet, taisns, ar strupu galu ....
+1
Hallo! Godmaņa k-gs? Atvainojiet ka tik vēlu... Kā jums šķiet - metāls ir pimpis vai zīmulis?

Ak tā... nē nē, nav apgraizīts... man liekas.

Nē, runa nav par mani. Tīri teorētiska interese.

Nu, redziet, gadījās tā - pateicu ka man vispār ne pārāk patīk vecu onkuļu uzskati par metālu un man sāka dot kaut kādus jocīgus mājienus, pieminot rakstāmlietas un dzimumorgānus...

Nu ja, labi labi... Paldies! Vēlreiz atvainojos. Arlabunakti.
+1
Starp citu, ko nozīmē PĒC Burzum un Darkthrone? Darkthrone vēl pērn savu jaunāko albumu izdeva, Vikernes jau arī vēstīja, ka materiāls jaunam albumam jua gatavs - tātad nekāds "pēc" nav vēl nemaz iestājies.

0
skaidrs, pimpis ar zīmuli kā pemērs ir pārāk sarežģīts...
+2
Vēl jau nav skaidrs, kas dotajā gadījumā ir pimpis, kas zīmulis.
-4
Darkthrone gadījumā nebija tas sūdainais nepilngadīgo salašņu bleķis no Rīgas??
0
oj, sajaucu bišķiņ... tie tomēr bija/ir Dark Triumph.

www.myspace.com/darktriumphlatvia...
+1
Vēl tik trūka ar Dark Kirchensteuer salīdzināt.
+4
Atvainojos par savu necilo viedokli. Bet manuprāt DOWN ir viena rihtīga superbanda no stāriem saveidota.

p.s. un vēl vīru koris "Glaudi Ānus ":D:D:D
0
Glaudi Ānus... <- āāāāāāāaaaaa
0
nav nemaz tik sudigs tas helss, bet vaij uz jauna vilna statusu predende, nez nez gan..
0
^^^Intar, es tikko pārnācu mājās no Damnation Festa. Tur kāreiz spēlēja LOCK UP. Zajebis komanda :)) tas tik bija ko vērts.
0
man nebij ne mazākās jausmas, ka Lock Up atkal močī, goda vārds. Tu, ķēms tāds, atgriez ticību cilvēcībai.
0
ausis šodien sāp no 10 stundu mūzikas nonstopā :)
www.damnationfestival.co.uk/
0
Tur bija viena ļoti kruta komanda, kas totāli norāva jumtu... bāā, šito (saucās: AS I WATCH YOU FROM AFAR) es gribētu redzēt vēlreiz: www.myspace.com/andsoiwatchyoufroma...
0
"
p.s. un vēl vīru koris "Glaudi Ānus ":D:D:D " - labāka versija ir Gaudo Ānuss.
0
Es neuzticos nevienai grupai, kas savu nosaukumu nespēj satilpināt 3, nu izņēmumma variantā 4 vārdos.
0
Vairāk pa 4 - grindkore.
+1
nekuja, 100 punkti kaut kāds crabcore vai kas tamlīdzīgs
0
Nez kāpēc gudri dirst šodien ir stilīgāk nekā noklausīties un tad gudri dirst.
+3
Ne tikai šodien - tā ir vienmēr :P
0
Hm, no 4 vārdu grupām (neskaitot visādus anglenes liekvārdus) vienīgā labā ir Timo Rautiainen & Trio Niskalaukaus. No 3 vārdu kādas 5-7 labas. Pārējie toč visādui ''As I Lay Crying'' ..

Bet tas Skats no Tāluma kārtējais instrumentālais Post-Stoner-Sludge. Iespējams dzīvajā normāli aizietu.
+1
Lai komentētu nosaukumu, nav nepieciešams dzirdēt grupas mūziku. Par muzonu es neviena vārda neteicu.
0
Tikko nokačāju! Ir normāls, bet nav nekā tāda īpaša/oriģināla. Vēl visas dziesmas nav noklausītas, bet ir klausāms... pagaidām...
0
+2
Kakiji māļčiki !
0
opā, torentos mētājās. Jāpaklausās bišķ.
0
Likās samērā garlaicīgs.
0
Kinga rokraksts zimpātisks. Bet par vokālu Fauns visu pateica... Kas še pamatīgi pietrūkst, ir Gaahl līdzīgs histērisks spiedziens.
Ek, māk tomēr tie jobnutie geji ar purslām strādāt.
+2
Uzrennētas mutes (un rīkles) ...
0
eh, kā nevaru tā nevaru šitos saprast.. necepī
un logo viņiem nav no chimaira nosperts?

www.nightspirit.no/wp-content/uploads/...

un

www.nihilistamag.com/assets/images/chima...
0
Meh, 2x noklausījos šodien, bet nekas vairāk par atskārsmu "Your average DimmuRoth" neradās. Tiesa, paķēra viens gabals: Acts Of Sin. Senatnīga, pirmatnēja pieskaņa, kas arī veido šīs dziesmas labumu man.
+1
T.i., pārāk maz tur kā ārpus šo zināmo mūziķu rokraksta, lai OV Hell uztvertu par ko jaunu, kur nu vēl kĀ jaunu nodaļu NO bleķī. Izklausās tā, it kā Shagrath būtu vienkārši uzaicināts uz Gorgoroth pamaut.
+1
tāds "bezdvēselisks" pasākums jebšu zupa bez garšas
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas