Live kickass performance - dzīvie spārdoņi
+5
Ir grupas, kuras spārda, ir tādas, kuras albumos īpaši nespārda, bet dzīvā spārda, ir grupas kuras ... bet par tām šoreiz nē.

Tēma dzīvajiem spārdekļiem.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+9
Skatoties AIRBORNE DVD (kuru novilku, jo atmiņā bija iespiedusies šo uzstāšanās no WOA 2008 DVD), ienāca prātā ši tēma. Vokālists ir pilnīgs čau. Orangutans, bļa. Nepacietīgie var no 3:00 sākt skatīties:

www.youtube.com/watch?v=4mmu_YhVyZs...
+3
Tyr dzīvajā spārda.
0
Man šie pa ļubomu spārda.

THUNDERTALE, vo tas ir dzīvs spēks m/
0
bļa, tas Airborne... āpāc. Šitā vajag rukāt! un vokālists tiešām pilnīgs crazy, tas kā viņš tur lēkā un rāpjās... awesome. pārējie čaļi jau arī normāli trako. :D super!
+1
Šis ir labs no Ikauņiem:
www.youtube.com/watch?v=eqX4OcsWgqc...

Vairs jau dzīvajā tik labu neredzēt, tagad ir jauns vokālists- tas šiem nav piemērots. Nepatīk :(
0
Chariot
spele kautkadu amorfu hc bet koncha atdeve pa 1000%
0
COLLIDE un TORTURE SQUAD dzīvājā konkrēti visu samaļ. Vispār to var teikt par lielāko daļu tresītāju: EXODUS, TESTAMENT, OVERKILL utt., mazākpazīstamos, kā HORRORSCOPE vai GAMA BOMB ieskaitot.
0
aha COLLIDE atspaarda dziivajaa dirsu nepajokam
0
Pirms pāris gadiem HORRICANE MP nonesa kārtīgi jumtu. Albums gan visai garlaicīgs izrādījās, bez tās zvērīgās enerģijas. Tagad arī dzīvajā kļuviši modernāki (lasi ''koriskāki'') un čābīgāki.
+4
Runājot par live performancem, man vienmēr šitais ataust atmiņā

www.youtube.com/watch?v=-aoD2cXM3Dc...

+6
FIMOZ!
0
^^^ ej tu nost!
+2
Tabestic Enteron!
0
Negligent Collateral Collapse.. Bez pārspīlētas zlobas, bez liekas iztaisīšanās. Vnk nogāza tā, ka āāā. Laikam numur 1 koncis ever.
0
un Exploited, bet tas jau cits stāsts...
-2
Faunam +10. Fimoz vél dzívi?
+1
Kas attiecas uz Herald, jaunais vokālists ir labāks par iepriekšējo.

Tā atsaucot atmiņā - Death Angel iekš WOA '04 kapāja zvērā. Destruction arī allaž, cik redzēts, ir bijis jumtrāvis. Par TYR un Thundertale es arī piekrītu, tāpat par trešeriem kā vispār caurmērā spārdošiem dzīvajā.

Iron Maiden pieminēt, vai tas tāpat skaidrs, ka aksioma? ;)

Ir jau vēl daudzi, kas uz sitiena tā neināca prātā.
+1
zinat, it kā jau neslikti ir neskaitāmie ārzemju muzikālie grupējumi, bet...

www.youtube.com/watch?v=qMqNW3F4K9Y...

kickass live performance
+2
Nu, bet pavej, kā cenšas.
+4
man patīk tās vietas kur viņš netiek līdzi vai steidzas pa priekšu fonogrammai!
+4
Da nē, tas vienkārši viņiem aparatūra bremzē.
-1
"Destruction arī allaž, cik redzēts, ir bijis jumtrāvis."

- nu beidz, es viņus redzēju Damnation Festā kopā ar Lock UP, Anathema un Rotting Christ. Tā bija viena no top10 garlaicīgākajām grupām, kuru jebkad ir nācies redzēt.
0
Nu Iron Maiden tak, saprotams! :)
+1
Fuck yeah, šito konci gan būtu gribējies redzēt (žēl ka ierakstam skaņa pasūdīga):

www.youtube.com/watch?v=Q287tc1FHKY...
0
Nu, šitais tāds riktīgs koncertugārs ir:
www.youtube.com/watch?v=PFZLXZdHpDg...
0
^^ tas tur ņemas kā gorilla krātiņā, pēc iron Maiden konča skatīšanās :D
0
Ka reiz prātā nāk S.O.D. koncertnieks - (Live At Budokan)

www.youtube.com/watch?v=zbP4R_FbkNs...
+1
Gribētos šito labā kvalitātē dabūt:

VENOM - The Evil One

www.youtube.com/watch?v=Pk-zWOTICFo...
0
^^ Billijs ir traks - iepist masā no 3m augstuma ...
+5
man visu laiku ūber ir licies šamais Kreators... šis koncis man kādreiz bija uz oriģinālās VHS, kas laika gaitā tika reāli nolietota :)

www.youtube.com/watch?v=shWhFlbfwIo...
0
grozies kā gribi, reāli uzticamas bandas tai ziņā, ka koncertā jumtu noplēsīs, ir Iron Maiden un Overkill. Varbūt arī Krisiun un Moonspell var pievienot sarakstam.
0
STILL CELEBRATED invaded
-1
+ Sanctimony
0
Labākie, aizraujošākie koncerti kādi pieredzēti:

Overkill - Rīgā, "MP"
Carcass - Brutal Assault 2008, Čehijā
SkyForger - LMA Studentu klubā kaut kad ap 2000.g.
Destruction - Kino studijā Šmerlī. 2001.g.
Dillinger Escape Plan - Metal Mania 2008, Polijā.
Megadeth - Slovākijā, šogad jūlija sākumā
Immolation - "MP"
Napalm Death - "MP"
King Crimson - Kongresu namā, Rīgā
un arī Pērkons Dzintaru koncertzālē, bla!

Nav redzēti, bet pēc koncertu video un audio radies iespaids, ka būtu augstākajā mērā spēcīgi:

Children of Bodom (tagad gan bik notizlojušies un Laiho sācis pārāk zem amerikāņu tetovētajiem "Vaildiem" pavilkties un nesamērīgi un uzspēlēti lamāties, bet video no 1999.g. koncerta Tokijā bija spožs dzīvā metāla paraugs)

Iron Maiden ("we shall fight in the fields and in the streets, we shall fight in the hills; we shall never surrender!")

Monstrosity, Watain, Candlemass

un DARKTHRONE, bet tas ir jau pavisam citāds stāsts.
0
Candlemass ir super dzīvajā. Markolins baigi stampā pa skatuvi. Tagad varēšu ar Lovu salīdzināt.
0
Ja runā par dzīvo performanci, tad vai kāds atcerās 2008 gadu Blomē, kā nospēlēja somu Dead Shape Figure? Manuprāt čaļi diezgan atraktīvi tur ņēmās...Žēl, ka video nav..:(
0
CoB jau lamājās un spļaudījās arī iekš WOA '04. Tā jau rukāja it kā ok, bet nekas tāds ūber. Ar Destruction, Misery Index, Hypocrisy un Death Angel sniegumu tai pat festā ne tuvu nesalīdzināt.

Watain ir redzēts reizes trīs, šķiet. Ir labs, bet neteikšu, ka kaut kas sevišķi sensacionāls. Monstrosity arī redzēts, bija ļoti labs.

Kaut kā neviens nav Amorphis pieminējis; 2 no 3 redzētiem viņu koncertiem bija 10/10, pilnīgs kosmoss. WOA '07 bišķi pietrūka, kaut kā tur ar visu to pažaru un tam sekojošo steigu kaut kā nebija tas. Varbūt arī tas, ka gaismā dienas vidū spēlēja.

Ā, Enslaved tak arī ir varen labs dzīvajā. Un Negura Bunget @ MP arī transam līdzīgā stāvoklī spēja novest.

Ah jā, vēl jau tās dažas dziesmas, ko sanāca redzēt no Dies Irae (poļu) iekš Metalmania laikam 2005. gadā bija perfektas.
0
Ā, un kā ta bez Immortal - crabcore tētiem :D

Un aizmirst Suffocation arī būtu nepieklājīgi, tie jau nu mauc ārkārtīgi masīvi.
0
Pie Suffocation pat es paku kratīja.

Runājot par Amorphis - šie man arī pēc albumiem ir TOP3 banda, tā ka to īpašo iespārdes efektu tā neizjūtu - t.i. ugārs ir superīgs, bet neko citu jau negaidu. Par WOA piekrītu - nebija tās izjūtas un arī sākumu dēļ pažara nereszēju, bet abi konči Igaunijā bija super. Cerams WOA ar labi aizies. ielikti gan pirmie, jo labāk - mazāk spaidīsies tauta.
0
"Watain ir redzēts reizes trīs, šķiet. Ir labs, bet neteikšu, ka kaut kas sevišķi sensacionāls."

Nu labi, labi. Cik tad vispār ir to "sevišķi sensacionālo" grupu? Un ko tas vispār nozīmē? (ja jau reiz pie šīm tēmām esam nonākuši)

Ne Death Angel, ne Misery Index, ne Hypocrisy gan nekad nav īpaši piesaistījuši muzikāli, tāpēc nevaru iedomāties kas un kā viņiem būtu jāspēlē koncertā, lai man tas liktos kaut kas īpašs.
Rīgā Exodus stipri vairāk par Hipokrīzi patika, bet arī tas nebija no "visu laiku labākajiem".

Suffocation laikam gan būtu kādreiz jāpacenšas noķert dzīvajā. Tīri tā iemesla dēļ, ka patīk albūmi. Par konci kā tādu nezinu, bet ticu ka švaks jau nebūtu. Man vispār vairāk visi tie ugāri un citi labumi iet tad, kad labi pazīstu un (ilgāku laiku) cienu grupas mūziku. Nezinu kā būtu visam jānotiek, lai grupa, kuru nezinu vai neesmu ievērojis, mani ļoti aizrautu ar savu koncertu un ielauztos kaut kādā labāko sarakstā.
Piem. Blind Guardian man ir ļoti mīļi jau daudzus gadus un viņu koncertā es noteikti būtu laimīgs no A līdz Z, bet kā jau droši vien ne viens vien ir ievērojis akut kur youtube vai citur, viņi nav grupa, kas kaut kā īpaši izskatās vai uzvedās uz skatuves un dara visādas "atraktīvās" lietas. Nav no tiem, kas ļoti dedzīgi rāda publikai kā viņiem jauzvedas un kurā vietā jākrata galviņas. Tā ka nez kā to lai vērtē, bet es zinu, ka man viņu koncerts būtu pilnīga bauda. Kaut kas līdzīgs būtu ar Cynic.

Vispār jau ir liela atšķirība starp koncertiem un koncertiem. Piem. Ensalved vai King Crimson īstenībā droši vien būtu jāatrodas citā "topā", nevis kopā ar Destruction vai Slayer.

Vēl atcerējos vienu, kas ļoti iespaidoja un iedvesmoja - Impaled Nazarene, Blomē.
0
Tām labākajām grupām nav jābļauj ''Rise your fukin fists'', ''Support undergraund'' vai jābaksta ar pirkstu, cik liels mošpits šiem vajadzīgs. Pie tām, viss notiek pats no sevis, vajag tik nedaudz pakoordinēt masas.

Dzīvajā Aklie Pavadoņi bija zvērīgi labi.

No tādiem pozitīviem pārsteigumiem ienācā prātā PAIN - pirmajā Bruķika apmeklējumā īpaši daudz man nebija ko skatīties, tāpēc nolēmu ievērtēt, kautgan neviens albums tā īsti nepatīk (atsevišķas dziesmas gan spārda). Juška bija pavisam cita nekā ierakstos - daudz smagāka, kārtīgs draivs un blieziens. Ne sliktāk par Hypacrisy, ja ne labāk. Cerams, ka tie kurus Blomē skubināju Pain ievērtēt nevīlās.
0
"Rīgā Exodus stipri vairāk par Hipokrīzi patika, bet arī tas nebija no "visu laiku labākajiem"."

Man bija tieši tāpat, bet toreiz WOA Hypo bija baigi labs. Varbūt pat tikpat labs kā iekš "Hypocrisy Destroys Wacken" (1998).
0
Nu šito nevarēju te neielikt. Nevermore spārda!
www.youtube.com/watch?v=rPmO56jmN_c...
0
Laiks ir ķerties klāt pie saknēm...Reku uzraku vienu no pirmajām Alice Cooper performancēm no tālā 1969 gada, bet tamdēļ ne mazāk iespaidīgs live šovs!!!
www.youtube.com/watch?v=LZvdJGfYEsw...
0
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas