veca jaunā alus tēma
0
Ceru ka šeit ir zinātaji, kas apstiprinās, ka sarkanais tērvetnieks (ar mazo burtu) ir kļuvis nebaudāms. diemžēl...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Pēdējo reizi, kad dzēru, bija tīri baudāms. Mož tev vecs pagadījās? :)
0
maximā pirks pa 0.57ls (jauna partija 05.01.2010).
0
Arī piefiškoju ko tādu nesen, kad tur pirku. Arī zaļais man vienmēr ir licies pārāk cenā uzskrūvēts attiecībā pret garšu, taču katra jau savs.
Bet tumšais cēsinieks ar 6,2 āmuru koeficientu gan ir ok jaunums, tikai vairāk par divām pudelēm īpaši nelien iekšā.
0
zaļais tagad maksā lētāk sk. www.tervete.lv/
Rimi pudele iet 0.55ls
:-)
0
WTF??? kādā ziņā nebaudāms??? tu te mani nebiedē, tā ir mana iecienītākā alus marka. pēdējo reizi, kad to dzēru - pirms kādām 2 nedēļām - bija baigi ok.
+1
Zaļais jau labu laiku piemājas Maximā tiek izdalīts pa 55 kapeikām, sarkanajam akcija tagad uz svētkiem laikam.

Vakar kā reiz 2 sarkanos izrāvu, nebij ne vainas, kaut arī likās tāds sarkanajam neraksturīgs, neteiktu, ka sūdīgs, bet savādāks un ne tik smeķīgs, termiņus gan neatminu, bet varēj būt kaut kur līdz Salaveča atnākšanai derīgs. Kaut mošk pirms šiem izdzertais Aldara Ziemassvētku, kas bij provej paņemts, to garšu biš pabojāja, kaut nu labāks pa visu Aldara produkciju gan, atskaitot Porteri, kurš gan kādu gadu atpakaļ pēdīgo reizi dzerts.
+2
Man arī šobrīd alus numur 1. Dzēru vēl, hmm.. 18. novembrī. Tik pat garšīgs kā vienmēr. Ar vienu gan aizmigu pusē, nu, jā no rīta vairs nebija baudāms. Pie tam, kad te nedēļu, vai divas atpakaļ bija Tērvetes oriģinālais vienā Tabakas namā pa 50 santīmiem, bet nu termiņš termiņš... bija tiešām sūdīgs. Ā, un zaļais (Senču) Rimčikā ap padsmitajiem datumiem maksāja 56 santīmus, nez kā tagad, un bij zaibītis. Var piekrist par to cenu... tas būtu tikai normāli, viņam biš atlaist. Jo, ja man jāizvelas vai pa 70 santīmiem nopirkt "ok" alu, vai arī pa 80 "bled, ku labs" alu, tad nu pardona mē.
+1
Sarkanais sen nav provēts, bet nebrīnītos, ja tam kvalitāte ar būtu kļuvusi tikpat neprognozējama kā zaļajam pēdējā laikā - kā kurš laidiens - cits ir zaibis, cits tāds nekāds.
0
dzert jau sarkano tērvetnieku var (viegli sit puši Mītavnieku un Valmiermuižu imho), bet tāds bezgaršīgs palicis. Bet tā ir gaumes lieta.
p.s. Piebalgas Jubilejniekam cepuri nost da best :-)
0
Mednieku un Jubilejas laikam visvairāk dzeru. Kautgan Mednieku liekas ka ūdeņaināks palicis. Ar tērveti veicies neiegrābties, kautgan Oriģinālais pāris reizes savai cenai toč neatbilda.

Bet kā jau otrā tēmā minēju, Aldara Jubilejas tiešām labs, kā resnais teica tik nedaudz no Portera atpaliek. Vispār švaki mums ar tiem tumšajiem. Agrāk 2x vairāk šķirņu. Tagad sanāk 2gab. Aldarim, 1 Cēsu (pirmie pāris malki ok, bet tad to skābumu sāk sist cauri), 1 Piebalgas, 1 Bauskas, 1 Brūvera, 1 Brāļa (PET), 1 Užavas (kvasiņš), ta vēl 1 Rubenis - 9 gab.
0
Ne reizi neesmu uzrāvies uz sūdīgu Tērvetnieku. Uz tādu jocīgu salkani-neizrūgušu Piebalgas gaišo gan ir sanācis.
0
Būs man vien jāpiekrīt par to garšīguma zušanu. Ar jau kādu brīdi atpakaļ man tuvējā veicī Tērvetes Oriģinālais un Bauskas gaišais tā ūdeņaini sāka garšot. Ar termiņiem viss kārtībā. Kā alternatīvu es izvēlējos Piebalgas alu.
0
Vai ta no plastmasniekiem nav vairāk? Sen jau neesmu tam sortimentam vērību piegriezis, bet agrāk tak tur bija visvisādi brīnumi.
0
^ tumšie
+1
Bauskas Senču visai liels ūdens, kautgan tik 1x dzēru. Saskābušā Brūvera kvassā (2l) gan šonedēļ iegrābos. Bet tas savā ziņā ir kvalitātes apliecinājums ;)

P.S. Tēmu vajadzētu pārsaukt par ''Sūdīgā Latvju alus tēmu'' :D
+1
^^ Izņemot Rubeni, nakas nenāk prātā. Vispār PETeņniekus ar sen neesmu pircis, bet liekas ka mazāk šo kļuvis.
0
dzert jau sarkano tērvetnieku var (viegli sit puši Mītavnieku un Valmiermuižu imho), bet tāds bezgaršīgs palicis. Bet tā ir gaumes lieta.

^un dēļ šitik primitīva secinājuma tu gandrīz man sirdstrieku piebiedēt gribēji?? god damn it! >:@
0
un, valmiermuiža ir apm. vienā līmenī ar sarkano Tērveti, imho.
+2
Man šķiet, ka sākumā bija garšīgāks. Pagad labāk Pilsmuižas pa 30s iemaucu. Cik dzirdēju, Valmiermuižas būs cits vai arī jauns alus, kautkāds Pilzenes tipa. Vismaz ~ tā man bāzē teica, jo Valmiermuižas šiem nebija un teica ka nebūs vairs. Bodēs ar izpārdošasnas.
0
viss labais beidzas...
+2
Mītavas alu kā etalonu pielietot gan roka neceļas... manuprāt, gluži prasts "tehniskais" alus.
0
Miestiņā Tērvetnieks ir čābīgāks par izlejamo. Moš tādu sākuši pudelēs pildīt ;)

Mītavas sākumā likās OK, bet otrā pudele jau par skābu ... Sen nav dzerts. Tāpat kā pārējie Cēsdara / Līvpļēša ražojumi. Nav pat vairs vēļēšanās 1x gadā iečekot - ja nu kas uz labo pusi mainījies, jo iepriekšreiz tik secināju, ka iet viss dirsā ...
+1
Mītavas vienreiz tik esmu pagaršojis, bet tāds apmēram arī likās, kā lash izteicās.
+4
BoD jau šļupstēt sāk? Piektdiena klāt? :D
+3
Par to Valmiermuižas iespējamo aiziešanu aizsaulē, un reikarnāciju citā veidolā, it kā liela sāpe nav, bet ja tā, būs jāpaķer vēl kāda pudele. Tā jau vienmēr šķitis, ka alus garša ne gluži atbilst tai visai augstajai cenai, vismaz, kas bij lielākajos veikalos ~1 latiņš, cik atceros.
+1
lai emocijas mazliet norimstas piedāvaja katram iadzert savu miļako alu un nomierinaties... :-)
-1
labs alus vienmēr bija, ir un būs!
+3
Garāmejot ievilkos Maksjimkā un pa atlaižu cenām paķēru vienu Sarkano un vienu Mītavnieku (kautkāda jauna etiņete ar bārdainu pidaru). Ta jau redzēs.
-3
Esmu norobežojies ar tumšo brenguli, sarkano ingveri un pārējais viss ir mēsls...! Nu izņemto sūdīgās dienās, kad nau naudas, CUBA der...
+4
normāla kvalitātes amplitūda - no Brenguļiem līdz kubai! :D
es šovakar nomierināšos rijot brandavu!
+4
"No visiem vīniem man visvairāk tīk degvīns" :)
+2
Man blakus darbam veikalā garšīgais Valmiermuižas ir, pa 65 saņiem.
RocknRigā lietoju Pilsmuižas izlejamo, Ļeņingradā dzeru gaišo Brenguli.
Visur citur... kas patrāpās :D Pēc ilgiem laikiem atkal pagaršoju Bauskas alu pudelē - tas laikam ir labākais, ko var Elektrā dabūt no aliem.
+3
Oh, Elektra iet uz augšu ...
+2
Eh scuki, sakārdinājāt. iegriezos bodē un iegādājos pārīti Piebalgas Lux, pārīti Valmiermuižas (scuki Dominas Prismā jau līdz 85 saņiem atkal pacēluši cenu), un tad vēl tīri dažādībai paķēru Brūveŗa Rīgas gaišo, Paulaner gaišo un Žyviec :P
+3
vislabākais ir brenguļu pa taisno no alusdarītavas. Dzēriens, ko var baudīt nepārtraukti, veldzējot izkaltušo rīkli :))
+3
Nepārtraukti jau gan nevarēs - kadā brīdī jau tomēr atslēgsies :D Un visdrīzāk ātrāk, nekā vairumu citu alu dzerot ;)
0
dzert kamēr ir ko dzert, un kamēr vēl var fiziski padzert..:)
protams, kādā brīdī iestāsies lūzuma punkts, bet tas jau pašsaprotami :)
+2
Ja pēc katra alus izvemjas, tad jau droši vien varētu turēt visai ilgi. Bet tā jau būtu zaimošana, šitā mantu izķērnāt.
+2
Bet tu taču iesūc cigaretes dūmus un izpūt. Tā nav tabakas zaimošana ? Svarīgs process vai ne ?
Tāpat ar alu. Svarīgs dzeršanas process, neviss cik tagad uzsūcas zarnās, pēc tam tiek izfiltrēts caur nierēm kkur krūmos
:D:D
p.s. var jau no šāda skata punkta ar uz to vērsties.
+1
vakars vēl nav sācies te jau dažs cīnās...ar... ...alus ir dižciltīgs dzēriens...cienīsim to! :-)
+3
"Apnicis būt starpniekam", kā teica vīrs, kurš pasūtīja alu un izlēja tualetē...
+2
Tagad šļupstinu iekšā Tērvetes Sarkano - nav ne vainas, vabūt pirms gada bija labāks. HVZ. Izlejamais tai pat Salmu Sētkrogā bišķu labāks (ui ku sen tur nav būts ...). Jādabeidz pudža un jāvelk uz Fabriku - tur Užavas pa Ls1.25 (vai Ls1.30) baigi ņammīgais.
+1
BoD,yop! Salmu krogā tērvetnieks da best. sen nav būts.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
Lācis
Oi
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas