Oceano
-2
Ne visi melnie ir reperi. Stilíga desa ar négeri prieksgalá. Káds klausás?

www.youtube.com/watch?v=aGS8vvQKg14...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
Šitas jau Deathcore. Slikts nav, bet man nepatīk, īpaši vokāls.
+1
scheisse!
0
veca ziņa! :D vasarā kadu nedēļu pagriezu pa apli šausmīgi ātri apnika... + tie nēģerēna skrīmi... ar viņiem ir tā_jo vairāk klausies, jo viarāk sāk tracināt! patika tā dziesma albī, kura ir instrumentāla :D kad nēģerēns klusē!

Anyway pagājušo nedēļ uzgāju sakarīgu suprastīna grupu, re ku pameklē mysapce šitādus - 80 000 Dead (jā grupas nosaukums smagi sukājošs, bet muzons drūms, masīvs gičas ar atlaistām stīgām-viss kā vajag, vienīgi buņierim prasītos ātrākus blastus!) bet nu Impending Doom tāpat nepārspēt 8)

0
Impending Doom - vācu vai amerikāņu? :)
0
šķiet ka amerikāņu - kristieši metaļugas :D lol
+1
Njā, šo skatoties kārtējo reizi secinu, ka desu kori es nekad nesapratīšu
+2
Nahuj viš kustās tāpat kā tas tur no sepultura?
+1
moš šitas ir tam tur no sepelatura brālēns? :D
+3
vai viens par otru fano
+9
Tā jau vokāls it kā ir ok, bet atkal - ne ar ko neizceļas uz pārējās deathcore ainas (kaut gan grūti man spriest - es jau diezgan minimāli esmu deskoru klausījies). Muzikāli arī deskors kā jau deskors - džeki māk rukāt, džigi džigi un trr trr ir, bet nav nekāda āķīša, kas paķertu dvēselīti, liktu ar kājām pa grīdu imitēt basbočku un ar sāpīgi saviebtu seju uz air-guitar spēlēt līdzi soliņus. :)

Btw, es pirms pāris dienām sporta hallē basketbola laukumā redzēju melno, kurš ar padumju mici galvā sēdēja uz grīdas atspiedies pret sienu un ar ļoti domīgu sejas izteiksmi nesteidzīgi gremoja banānu. Bija diezgan līdzīgs šitam džekam!
0
šiza kautkāda
+2
A nigām ko ? Matineaug ? :D:D:D
+2
Un huļi balta maika ? Kontrastam ? Navrespekta pret kultūru, nav :(
+3
Tas, ko man grūti saprast - kāpēc ļoti melnie čuvaki (ne tie gaiši brūnie) tetovējas ar parasto tumšo tinti? Kāda jēga? Knapi var redzēt, ka tur kaut kas ir, bet kas tieši - tas paliek noslēpums. :D
+1
Aha, un melnajām sievietēm vajadzētu krāsot baltas skropstas un zaļas lūpas...vismaz efektīgāk ;)
+4
Melnais blakmetāls - izmanto repertuārā tikai balto korpsepaintu :D
+4
Hmm, vienīgā man zināmā black metal banda, kur kāds moris figurē, ir kanādiešu Blasphemy. Bet gan jau ir vēl. Ja par desīgākām štellēm - rekur itin cienījama detūha iz Botsvanas:

www.youtube.com/watch?v=hzEUdZz4RhU...
0
Eu, bet tas Crackdust taču ir riktīgi zolīds. Tiešām labāks par lielu daļu pēdējā laikā dzirdētā DM. Tāds kontrolētā haosa variants, nepārspīlē ar blāstošanu. Labs vokāls arī.
-2
ne ar ko iipashu tie crackdust neizceljas ! vokaals diezgan speeciigi iesuukaa
0
:D
re kā KK:( paslavēja un Textures uzreiz nolamājās lol!
+2
Vokāls ir kārtīgs oldskūls.
+5
Textures,
viennozīmīgi Slipknot labāks.
+3
nu kaartiigs oldskuuls, vokaala zinja, man naak praata Obituary, Autopsy..
+3
50 cent noteikti vairs neko nesaprot šito redzēdams :D
+3
kādreiz viņš ir arī kaut ko sapratis?
0
Da nē, 50 cent gan jau speciāli aizmauca uz etnisko dzimteni virtuālo pačku iekratīt:

www.youtube.com/watch?v=0BUz9UKEN9Y...
0
Nu nezinu, kas jums tur patīk. Textures pilnīga taisnība. I pa muzonu, i pa vokālu. Bet nu, mazums, ko jūs tur sadzirdējāt.
0
Reku dziesma no jaunā ripuļa:

www.youtube.com/watch?v=Mlsdx_IDhwQ...

Pirmais albūms tā neko sev, ir daži diezgan inčīgi momenti. Var just, ka džeki cenšas.

Un kas vokālam vainas? Tur jau nākamās paaudzes Luijs Ārmstrongs iznāk vai kā viņu tur, bļe->

www.youtube.com/watch?v=V9bNKGsBwwc...
0
0
jūs tak neko nerubījat

WHAT THESE BITCHES WANT FROM A NIGGA?

www.youtube.com/watch?v=zVa_qvBjVb4...
0
Ha ha ha Nezinu kāpēc, bet man jāsmejas. Skatīties melnīšus spēlējam metālu ir tā pat kā skatīties melnīšus spēlējam hokeju :D Liekas pavisam nepareizi.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas