metalforum.dum.su
-15
Mūsu jauns METAL forums, ko domājat?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
Konkurenti, bļa? :)
+4
A kas tur ko domāt - tur tak nekā nav ...
-5
kādi konkurenti...paskatieties uz foruma statistiku...
+3
Ghavno.
-1
paldies
+2
A kāpēc utaino nevalodā?
-3
nesapratis...?
+2
Ble, kāpēc tur krieviski?
+5
Bleids pareizi pateica !!
Un kam tādu forumu vajag , kur nu krievu valodā ?
Man nav nekādas baigās antipātijas pret krievu valodu , bet tādā gadījumā es labāk apmeklēju metalarea.org , kas ir ļoti smuki uztaisīts un pastāv arī pietiekami ilgi.
+1
kad piereģistrējies tur var viņu samainīt
-5
metalarea.org, mūsu Latvijas saits?
+4
Tieši tā, ja es gribu kādus jaunumus krievu valodā iečekot - es apmeklēju forumus Krievijā un Ukrainā...

Nē, nu oki, kāds te ar kautko jaunu gribēja saveidot - bet... tas viss ir pārāk primitīvi un bez nākotmes, jo nedomāju, ka tur būs lielāka atsauksme par Lintras taisīto metalmusic.lv
+3
"Parunāt par visu uz gaismas" :)
-3
kā pareizi būs? samainīsim nav nekādu problēmu
+2
ja godīgi, tad baigā putra izskatās. Domēns kaut kāds kreiss, sākumlapā kaut kas angliski, kaut kas krieviski a forumā vēl kaut kas latviski pavīd? WTF!

Nav skaidrs kam tad īsti tas viss (2 dienās uzrautais) ir domāts.
+4
Parunāt par visu uz Svetas? :D
+3
^ Pohu stojaks? :D
+6
labi, neiznācis tā neiznācis
+2
^ ummmm... what???
0
:D
+5
tā viš pie mums i - uzrakstītu slāviski nodirstu, mēģināja latviksi, tā pat nodirsa..., un pēc tam brīnamies, no kurienes tāda attieksme pret mums... bet tas jau ir cits stāsts...
-8
Palieku mūžam uzticīgs truemetal.lv un metalsucks.net...

un toč, kādā jēgā taisīt okupantu valodā kaut kādu trulu forumu? ķip lai lahastie slāvi varētu tur apspriesties pr to cik kruta ir ARJA vai KOROĻ I ŠUT? :D
0
kautkas.SU noteikti nozīmē, ka lapa ir Sudānā. Nē, nu varēja ta vismaz LV domēnu uzlikt, savādāk ir galīgi nepraktiski. Tikpat labi var iet kkādā ahūnā portugāles lapā, lai lasītu par kkādu ahūnu pasākumu japānā.
+5
.SU = Soviet Union, ja kāds nezināja
0
Es kaukā biju sapratis, ka dažus gadus apakaļ to .su terminēja...
0
0
Tāda vēlme laikam bija, bet krievi nepiekrita. Vēl ar vien dzīvs ir arī .yu, bet dēļ citiem iemesliem.
-2
I picked this domain because that it is free... I changed everything on the site, take a look at him now ...
+7
klau, raksti labāk šeit krieviski, Tava ENG ir aptuveni tik pat sūdīga kā LV :D
-2
I do not care...
+4
wī vil kam tugezer end send jū tu...
+3
tas forums ir pilnigs sviests,lai pohaas pec koncha tur rakstiitu man vajadzetu veel litru aniivej kaada 40 gradiigaa XD
-6
tātad cilvēks, kas interesējas par metālu, uztaisa forumu, un par to tiek nodirsts šeit. apsveicami!
-4
"Palieku mūžam uzticīgs truemetal.lv un metalsucks.net...

un toč, kādā jēgā taisīt okupantu valodā kaut kādu trulu forumu? ķip lai lahastie slāvi varētu tur apspriesties pr to cik kruta ir ARJA vai KOROĻ I ŠUT? :D"

protams, nevar jau zināt, vai šis ir joks, bet šķiet, ka nopietni. tātad - krievu valoda ir krievu valoda, šajā valodā runā krietni vairāk cilvēku nekā, piemēram latviešu vai urugvaju valodā, ja nu nezināji. kā arī - neviens tevi pašlaik nav okupējis. diezgan jocīgi gan, jo aptuveni ceturtdaļu tavu postu sastāda tevis pieminētā "okupantu valoda" lol.

+1
bet laikam jau, ka krievu valodu pārvaldi vien rupjību līmenī, kas arī probably ir tava iracionālā naida izraisītājs.
+10
Nav tādas urugvaju valodas.
+4
man arī nav racionālu iemeslu nepatikai pret krievu mēli, bet kkāda dzirkstele vienmēr aizsviļas tur iekšā. un ko lai dara, ne jau visu var argumentēt un paskaidrot.

apsveicami ir, ka cilvēks, ignorējot šādas lietas no savas puses, par savu veikumu ir paziņojis šeit, pat cenšoties runāt latviski. prieks par to!

sūkā .su domēns, kas gan šķiet racionāli nīstams no latvieša puses, kā arī izpildījumā kvalitāte. arī kkādas unikālas iezīmes tam forumam, kuras jau nenodrošinātu kāds cits vietējais resurss, neredzeu.

tā lieta šķiet lemta nāvei vai interneta putekļiem.
-5
"Nav tādas urugvaju valodas. "

tu tiešām domā, ka es to nezinu?
+2
HVZ
+3
SU var arī būt Samahodnaja ustanovka.. :D
+4
Man gan nekas nav pret krievu valodu. Bagāta un krāšņa valoda, ka prieks reizēm.

XIX век. Россия. Поезд Москва - Петербург. Вагон. Купе. На третьей полке дрыхнет денщик. На первой - боевой генерал, весь в медалях, на второй - поп,напротив -попадья с дочкой. Грохот, треск. Сверзается вниз денщик:
- Господин генерал, разрешите поссать.
Кряхтя, спускается поп.
- Ну, как ему не стыдно! Вот вы, боевой генерал, грудь медалями украшена,кров
+4
...,кровь за родину проливали, а он при вас - поссать. Я, святой отец, за дела ваши грешные молюся, лысину учением нажил, а он при мне - поссать. Жена моя, честная женщина, девушкой за меня вышла, не изменяла ни разу, дочь родила, а он при ней - поссать. Дочь моя, голубица непорочная, греха не знающая, а он при ней поссать.
- Ну, успокойся, папаша, внушение сделаю.
Грохот, треск. Врывается денщик.
- Господин генерал, разрешите доложить - поссал!
Генерал, со строгим видом:
- Ах, ты, еб твою мать, пиздоглазое мудоебище! я тебе кто, боевой генерал, или хер собачий? Кровь за Родину проливал, грудь медалями расхуячена, а ты при мне - поссать. Это тебе что, конская залупа на солнце блестит, или лысина отца святого за дела наши блядские лоб расшибшего? А ты при нем что - поссать. Это тебе кто,блядь подзаборная, или жена отца святого, п%%%у соседу не дававшая, дочь невесть как породившая, а ты при ей поссать... Это, по твоему, кто, потаскуха малолетняя или дочь отца святого, греха не знающая, х%я во рту не державшая, а ты при ей что -поссать ! . .
Марш на третью полку и не ссать до самого Петербурга!
0
^ Šitas i baisi labs.
+3
Klasika.
0
krievu valoda ir bagāta mātes valoda...
+1
man problēma ir atrisināta automātiski:) darba apgraizītais nets truemetal.lv ver vaļā bet šo te nē:)
0
Man rāda baltu lapu - arī laikam censored cuntent, lai gan krievu valodu atzīstu par ļoti labu esam, tāpat arī cilvēkus.ru - krievu tautība pasē nereti nozīmē tikai attiecīgas emocionalitātes nastu krieva pasē.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
PeterisP
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
Viskas