SMV 7 "Melnā Advente"
+12
Sievasmātes metalurģija Nr. 7 "Melnā Advente" - 2009. gada 12. decembris. Alus, smaga muzīka un intelektuāla kompānija līdz pēdējam dzīvajam!
Vieta parastā - krogs "Gaiss tīrs, sievasmāte laukos", Valentīna iela 15.

www.draugiem.lv/events/73072/smv-7-...

sievasmatesmetalurgija.blogspot.com/
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-32
Werwolf un sinonims intelegents kops kura laika pardzeries mulaps skaitas intelegents ko vel neizgudrosi ?
Noteikti gramatu neizlasi biezak ka reizi menesi.
Lasi tikai savu kasjauns un juties imba inteligentais :))))
+6
nu tie kas ir joprojām "iekšā politikā" tie apmeklē publiskos ziņu portālus.
+7
Iekšā poliklīnikā!
+4
bobis ir tunelis
+10
"Noteikti gramatu neizlasi biezak ka reizi menesi." - un cik pats bieži ar tām lietām nodarbojies? Un pat ja tu lasi kaut vai 3 grāmatas dienā, tev absolūti neiet labumā.
Iekšā ir, bet ārā nenāk!
+5
bobik, ja tevi interesē par grāmatām - kādas 2 vai 3 izlasu mēnesī. Par pārējo - atnāc, aprunāsimies. :)
+3
Pasākums izklausās interesants, bet par Bobi - ak šausmas viņš tomēr vēl dzīvs. :D
+4
werwolf, tu nesaprati - viņš domāju Grāmatu ! Kuru jālasa vislaik, nevis tikai reizi mēnesī ...

Es šogad 3 grāmatas esmu izlasījis, varat rādīt uz mani ar pirkstu.
+1
^Holī Baibl?
+15
Kas nu kuram grāmatu lasīt. Vienam domu uzķert un "salikt kopā", otram skatīties uz burtiem lielā ātrumā.
+1
Interesanti bobis mēra cilvēka intelekta līmeni - 'cik tu grāmtas mēnesī lasi?' It kā tas būtu kaut kāds rādītājs. Jāpiekrīt, Lash'am. Par cilvēka intelektu liecina tas, kas 'nāk no viņa ārā'.
0
Faun, tu kā parasti visu pasaki daudz īsāk, asāk un kudīī precīzāk :(
+6
No bobika nekas labāks par brūno ārā nenāk.
+2
Žēl ka nevaru uzdskaitīt, cik daudz internetā esmu izlasījis entās figņas par XP, perētājsistēmu, draiveru gļukiem utt. HP konkrēti zajebal ar saviem sūdainajiem draiveriem.
+1
A ja nebūtu pārinstalētas progas un OS, varētu skatīties History failus lol
+2
tik pat labi varēja petiekt, ka izlasa, piemēram, 3 kg grāmatu mēnesī:)
+4
Precīzāk būtu 3 litrus (trešdaļu kuba piem.), jo cietajos vākos sanāk smagākas.
+2
Vispār, kad kārtoju plauktus, grāmatas metros mērīju - tur 6m Latvju daiļliteratūras, 1.5m dzejoļkrājumu utt. :)
+2
jā, par metriem man arī doma bija. bet kg nav ne vainas, jo kvalitatīvāki vāki, jo labāka grāmata taču. vai tad nezini, ka grāmatu vāki jāpieskaņo tapetēm?:)
+4
Staipīšanās ar grāmatām?
+6
Tātad ņemam katrs uz sieveni pāris litru grāmatu līdz?
+2
es kad studēju mēdzu iet uz pabu mācīties, goda vārds, es pat tur tiešām mācījos, reizēm:D
+2
^ Es tik naivs nebiju, tāpēc uz krogu gāju tikai ar vienu domu - dzert. :))
+3
plakāts labu labais, hehe
+2
Ha, ha, tik tagad pievērsu uzmanību, ka tā ir pentaeglīte :D
0
^ Misters Osh tā to arī bija domājis. :))
0
ceru ka kaads sa4iniis to skanju lai buutu daudz maz baudaama
+4
Jau gadu čiņī :D
0
Būs viss chotka ar skaņu. Ir pieaicināta trešā pārtija, kas par to parūpēsies.
-14
Tagad vismaz es zinu ka jus visus draugos atrast muahahahaha :DDDD
Starpcitu kads Ventam ir niks ?
:)))))
+6
Sūkā pimpi bobik! Ceru, ka uz mums drauģeļos ķepā necirtīsi.
-14
Vienkarsi es lidzi sim nesapratu ka areji ir atpazistams BOD tagad pieleca paldies par so pasakumu.
+5
Nabaga BOD, tagad bobis vakaros ar saldsērīgām nopūtām apmeklēs šamā draugiem.lv profilu. :D
+5
Tikai šodien piereģistrējos, tāpēc atvainojos par nezināšanu. Vai man jābaidās, ka augstāk rakstošais Bobiks atpazīst kādu orandžajā portālā? A ja nu mani? Kas būs? I am really scared now!
+5
Bobij, ko tu drauģeļos esi sliktu sadarījis, ka pret tevi tik slikti izturējušies?

"R○berts Gemini Bleks (Renegāts)
Pieteicās grupā: pirms 17 min. Bloķēts no 15 grupām!"
-10
Tikai 15 grupas tu vispar esi paskaitijis cik grupas es esmu ?
+4
hahaha. :D
+4
Tā kā mani biedrs xxx ir bloķējis drauģeļos, tad aptuvenu priekšstatu par bobija grupām ieguvu visiem labi zināmajā resursā bobijblogs.blogspot.com/
+4
hahah! labs!
+3
vispār jau es rēcu par to, kā bobijs pamanījās pats sev skaisti uzdirst, bet "blogs" ar rēcīgs.
+1
bobis ir arī twiterī
twitter.com/trejastis
+3
Eu. Viss. Pietiek. Atkal aizdirsiens aizgāja. Nahuj to xxx.
0
^werwolf 'Sūkā pimpi bobik! Ceru, ka uz mums drauģeļos ķepā necirtīsi.' - nebūs pirmais, nebūs pēdējais:D
+4
Tu to par savu profilu ? Savus kailfoto esi izlikusi ???
+1
:D nē, es esmu kārtīga meitene
+5
^ Vai ta' kārtīga meitene nevar izlikt savus kailfoto? Atceries - labais meitenei jāprot darīt tas pats, kas sliktai, bet tā kā viņa ir laba meitene, jāprot darīt labi. :)
+2
Kā domājiet, uz Black Metal Siege viņš aizies??
-13
Werwolf tas nav mans blogs.
Mans blogs ir uz wordpress.com
Pie tam ta bloga izveidotajs vai nu dabus biete no kada mana drauga vai ari tiks iesudzets tiesa un dabus pantu par siem pekstiniem.
Sobrid man nav laika lai tam pieverstos tikai es to neaizmirsisu un pienaks ari Kristapa Resna laiks kas ir si bloga autors.
Pie tam man pasam ir iespejams dabut par to cilveku tik daudz kompromatu ka tikai turies.
Tikai bus jaizdoma kuru celu iet vai publicet atklatas intervijas ar cilvekiem par Kristapu Resno vai ari sudzet tiesa vai palugt kadam tam mislim iesist lai apdoma dzivi.
-7
Vispar diezgan interesants jautajums tas atkarigs vai Snicele man alu uzsauks esi ar mieru ? :)))
+5
jāizdomā vai palugt kadam tam mislim iesist lai apdoma dzivi -> mammai ?
+4
"Pie tam ta bloga izveidotajs vai nu dabus biete no kada mana drauga" Atkal. :D
+3
Mjā kā saka, viss kas labi iesācies, beidzas ar Bobiju! :D
+2
Bobijs ir gals. :))
+4
Bietē no tava drauga? Pats nevari? Nē, alu neuzsaukšu...
+8
Šis stāsts ir par bobiju. Par 22 gadus vecu 'vīrieti?', kurš joprojām dzīvo pie saviem vecākiem Mežaparkā un iespējams, jau tomēr ar trešo (ceturto?) piegājienu ir pabeidzis 12. klasi. Bet varbūt arī nav... tas jānoskaidro. Viņš pēc vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem iesniegt likumprojektu par vecuma neierobežotību seksuālajās attiecībās tagad, pēc truemetal.lv hronikām, ir beidzot ārā no politikas un pievērsies biznesam. Viņš ir arī pazīstams ar savu slaveno frāzi "Kas ir figņa?" Jāpiebilst, ka šis cilvēks ir arī grāmatu "Veselīgā pedofilija" un "Kā un kur pavedināt mazgadīgas meitenes" autors. Lai būtu kā būdams, viņš ļoti aktīvi cīnās par savu statusu smagās mūzikas piekritēju sabiedrībā, lai gan viņam ir arī daudz citu un ietekmīgu draugu. Patlaban viņš strādā lattelecom un cīnās kā jau mēs visi. Bet viņš ir īpatnējs. Viņam ir savs vieoklis un savi sakari un viņš zin kur kas un kā jādara. Māk 'Bīdīt ģēlas' īsāk sakot. Par to, kādam biznesam viņš ir pievērsies, atliek tikai minēt...

Palūgšu auditorijā applausus Robertam Gemini Blekam par filosofisko un intelektuālo ieguldījumu interneta portālos ankh.id.lv un www.truemetal.lv un par līdzjūtīgiem un pretīmnākošiem padomiem portālā www.meitenem.lv!!!
+3
"šis cilvēks ir arī grāmatu "Veselīgā pedofilija" un "Kā un kur pavedināt mazgadīgas meitenes" autors."

Nu beidz! :) Viņam pat nav stratēģijas. Truli ienākt saitā un sākt dirsties ar visiem, kas nepatīk un tad kaut kur pa vidu ielikt sludinājumu: ja vajag privātkursus masturbācijā, tad atraksti uz epastu tralalā, - tas jau ir lemts neveiksmei.

Tikpat labi var ar pieri skriet braucošā autobusā, cerībā, ka durvis atvērsies.
+4
Tu tikko sagrāvi manu skaisto aprakstu... gejs bļe!
+1
tev patīk truli mētāties ar lamu vārdiem, vai arī esi jau pieradis, ka tev kulaks ieskrien sejā?
+1
tas tak ir pieklājīgs vārds...:(
-2
Ne viens, ne otrs, bet esmu pieradis testēt savu gāzeni uz visvisādiem kulaku cilātājiem :D
+4
^ un ar draugiem draudēt? :D
0
Es to esmu kādreiz darījis?
0
"Ne viens, ne otrs, bet esmu pieradis testēt savu gāzeni uz visvisādiem kulaku cilātājiem :D "

un tu ar to lepojies?
-1
^ un tu lepojies ar to, ka huiņu raksti un no vikipēdijas kopē kaut kādu tur mēslu par Vikernesu?
0
Šnicel, vienkārši bobiks jau te arī virtuāli ar gāzeni vicinājās vienu laiku.
0
ar kulakiem nekad?
+1
1) tu ne reizi neesi spējis argumentēt, kādēļ tas, ko es rakstu, būtu huiņa
2) iemācies atšķirt mēslu no biogrāfiskiem faktiem, ja tu uzskati, ka Vikipēdija un cit iavoti melo, tad pierādi kāpēc
3) kāpēc lai es ar kaut ko lepotos? es pret sevi izturos ar tikpat lielu ironiju kā pret visu pārējo. es nerakstu par to, kāda man kruta meiča, kāds es kruts krievu nīdējs, kāda es kruts ar gāzeni šāvējs, atšķirībā no tevis. ja tev liekas, ka tā rakstu, tad vai nu man ir tiešām ekstra lielas problēmas ar informācijas uzrakstīšanu (jo es pie tā nepiestrādāju), vai arī tev ir ekstra lielas problēmas ar informācijas korektu uztveršanu
+6
Un sākās tēma tik jauki un liriski... a pārvērtās par ko... dipresifff....
0
Tev laikam točna nav nekā labāka ko darīt, kā mēģināt dirsties ar studentu... ierēkt var par tavu stulbumu... viss, zb jāliek universļais bobijķeksis uz tevi...
0
tu jūties baigi kruts, jo esi students?
+3
Ķeksi uz mani? Par ko?
+2
"Tev laikam točna nav nekā labāka ko darīt, kā mēģināt dirsties ar studentu... "

tas bija domāts tā, ka ar studentiem nav jēga dirsties, jo viņi visu zin, vai arī nav jēga dirsties, jo viņi ir pēdējie lohi?
0
"Ķeksi uz mani? Par ko? "

ķeksi uz mani ;)
+8
Ā, uz tevi. Uz tevi nevajag ķeksi, uz tevi vajag banu.
+1
ķeksi uz visiem un miers ;) paši vainīgi.
-2
Bans būtu labi, bet kaut kādu kretīnu tak tomēr vajag, lai uzturētu te atmosfēru...
-3
nu jā, citādi tu nevarētu realizēt savas urliskās tieksmes kādu nosaukt par kretīnu :) pat vispār neatbildot uz viņa jautājumiem.
+8
Schnizzel, šodien, plkst. 22:55
Bans būtu labi, bet kaut kādu kretīnu tak tomēr vajag, lai uzturētu te atmosfēru...

Šnicel, Tev ar bobiju nepietiek? Un vispār, jūs te esat visu manu tēmu par sievenes dzerstiņu izvarojuši, sukas, bļa.
-3
Viņš arī manu tēmu piedirsa ar wikicopypeistiem un beztēmas bazariem
+3
werwolf, Boberts jau izprovocēja šito ķengāšanos, un trūmetālā uz šādām provokācijām pavelkas :)

Bet vispār ir jau arī jautri - "mans draugs tev iedos bietē". Tas ir tā - es aizeju uz ielas, iesperu vienam tēvainim pa dirsu, nosaucu par pidaru un, kad šis grasās mani samalt miltos, pasaku: "Paga, es tūlīt pasaukšu čomu, kurš tev iedos bietē."
Bobij, džeks, kurš uztaisīja blogu, visticamāk pats atbildētu par savu jociņu, savukārt tu pats provocē cilvēkus, vāri sūdus un tad činksti, ka tavi čomi visus atskaldīs.
Būtu izmantojis savu spamam atvēlēto laiku, piemēram, kikboksa treniņos, tad nebūtu jāzīmējas ar savu vareno izsitēju draugu pulku.
+3
Atbildēšu uz mincīša jautājumu šniceles vietā - " ja tu uzskati, ka Vikipēdija un citi avoti melo, tad pierādi kāpēc?' ļoti elementāri, wikipēdija ir vispasaules enciklopēdija, kas pieejama lielākajā daļas pasaules tautu valodās, un tās saturu bez atlīdzības veido vienkārši cilvēki, firmas utt. Katrs, kam ir ko teikt par kādu nozīmīgu faktu, notikumu vai vienkārši jēdzienu tur var veidot aprakstus. Tāpatās tu vari reģistrēties tur un veikt savus labojumus jebkurā rakstā. Vienīgā objektivitāte, ko wikipēdija mēģina nodrošināt ir pieprasīt atsauces uz avotiem, kas izmantoti kāda raksta tapšanā, vai otrs variants, kad kāds no apmeklētājiem pamanīs kļūdu :D Par vispārzināmiem faktiem okei, varētu būt 100% prezīzi dati, bet savukārt pamēģini atrast informāciju par Ziemeļkoreju un ķīnu, lielākoties būs tikai slavinoši partijas, CK un komunisma apraksti. :D

Ar to es negribu teikt, ka wikipedija melo, bet 100% ticību tai veltīt nevajadzētu, tā vispārīgi iepazīties ar faktiem okei, un tad internetā mēģināt sameklēt ko nopietnāku :D
+1
Tāpat kā seriālā Renegads Bobijs tālšavējs parasti pagaidīja kamēr Reno Reines (L. Lamas) atskaldīja kādu čupiņu ar džekiem, lai pēc tam varētu šamos arestēt, tā te Bobijsxxx lietas labāk kārto caur saviem ārpus saprāta vai vēl kaut kā nosaukt drauģeļiem, kas lielākoties izskatās, ka dzīvo viņa iedomu pasaulē, kur meitenes vecākas par 16 nekļūst, kur valda tikai rasu tīrība un pasauli valda true/evil matainie, kas izrēķināsies ar katru, kas sāks klausīties, ko ne tik true, kā liekas Bobikam. :D:D:D:D
+4
Kāds tos draugus vispār ir redzējis?

Kā dzirdēju, savulaik e-bajā par dažām naudiņām varēja iegādāties iedomu draugu un lielākais bonuss bija bezmaksas piegāde. Runā, ka vairs tāds dabūjams neesot. Un man jau sāk likties, ka es pat zinu, kas to ir iepircis...
+3
Mērija Popinsa bija lietussargs...
interesanti, bobijs uz sievasmāti atnāks?:)
0
es zinu, kā tiek veidota vikipēdija :)
iet runa par konkrēto rakstu "en.wikipedia.org/wiki/Varg_Vikernes"... kurā ir diezgan padaudz piezīmes un references.
0
"tā vispārīgi iepazīties ar faktiem okei, un tad internetā mēģināt sameklēt ko nopietnāku :D "

gāja jau arī runa par diezgan vispārīgiem faktiem, turklāt, kā gan tu zini, ka kāds 'nopietno rakstu' autors nemēdz melot? :)
meli ir visur.
+2
man subjektīvs viedoklis par rakstiem netā vispār ir diezgan cinisks. ļoti lielu daļu raksta cilvēki, kas vnk citu neko neprot darīt, viņiem nav ne speciālas zināšanas žurnalistikā, ne tēmās par ko viņi raksta. copy/ paste un nedaudz pārveidots ar saviem vārdiem vēl ir labākais variants.
+7
Zajebala, likšu mīnusu katram, kurš pieminēs Tokurunahnevajagpieminēt
0
Bobij, uz sieveni nāksi? Razgavor jestj. :)
+2
vajag tagad šitā -Tokurunahnevajagpieminēt... uz sieveni nāksi? Razgavor jestj. :)
0
Zis iz bad aidia...
0
Nu vot - tehniskais atbalsts nokārtots, tā kā ar skaņu un video šoreiz nekādām problēmām nevajadzētu būt. :)
0
Video būs caur datoru vai kā?
0
Jawoll, es laptopu paķeršu līdz.
+2
Cerams ka projektoram video kabeli nav padirsuši ... drošības labad varu paķert līdz - man pāris kīlo ir :)
+1
Paķer, katram gadījumam.
+5
galvenais grāmatas neaizmirstiet paķert līdzi;)
+1
ha! nu te diskusija izaugusi pa pāris dienām!

takoj zajebutij lol.
+3
Nevaru vairs atrast grāmatu: ''Kā apmierināt sievieti un panākt, lai viņa lūdz vēl''. Kāds būs nospēris !
+1
^Domā, sievenē Tev to grāmatu vajadzēs? :)
0
eu - es to grāmatu labprāt palasītu - savadām mājās ir tikai "Bro code" :D
+4
a ja nu Tokurunahnevajagpieminēt atnāk:) /lai var taisīt tematisko pieredzes apmaiņu dainītim vismaz jāpalasa, lai ar tādu guru būtu ko parunāt:D
0
:D:D::D:D:D:D:D:D:D
+2
Taskurunahnevajagpiemineet

Sak ko grib bet tas te drīz būs episks sugasvārds :) Jums apspriešanā ir vēl kāda laba gramata?! :D
+3
Nu ko - šovakar metam?
0
protams ... tur variantu nav !
a cikos pirmie purni plaano paraadiities ?
0
Es būšu no 17- iem, muzjakas aparāti jāsaslēdz.
+1
Bija labs. Kā parasti.
+3
labrīt;)
+4
nu a gondons Bobijs bija?
+2
Labrīt gan :D Nē, nebija :D
+1
es būtu labprāt aizdevies, bet man čoms iespieda saujā biļeti uz "Vadoni", pa velti, kauns būtu neaiziet. vispār izrāde laba. vieta par žīdiem, haha... jā, iesak aiziet.
+1
kur lai iehostee taas bildes ?
0
Kaut vai failiem.lv.
+8
taaks rekur ir bildes

foto.inbox.lv/lauritis666/svm...
+2
Pizdēc ... es savējās kādu brīdi nemaz nečekošu ...
+2
Man bail iedomāties, ko es būšu tur safilmējis...
0
Bļē, es vēl normālā komā :))
0
Ivam paldies par bilžiem.
+3
man arī bail, ko deathpers ir safilmējis:D es man liekas brīžiem normāli izpildījos:D sodien visu dienu tāda vārga esmu:D
+1
Bļa, mārrutka kāts - ja kāds atzīst "Vadoni" par citiem iesakāmu izrādi... es nez, vai nu todien, kad es to apmeklēju, visi aktieri bija paģiraini, vai varbūt Ziga mūzika likās nesakarīga tikai tāpēc, ka nebiju savu ieguldījumu bufetē atstājis...

Es jau nu gan neieteiktu to izrādi apmeklēt. Ja biļeti kāds pa velti piespēlē un nekā lābāk nav ko darīt, tad var.

P.S. Un ne jau pa vēsturisko - skaidrs, ka tas ir teatralizēts priekšnesums, kam saistība ar realitāti ne tikai nav obligāta, bet pat apzināti simboliski pārspīlējama. Starp citu - horeogrāfija gan tai izrādē bija laba. Danči spārdīja. Pārējais viss - klaviatūru deldēt nav vērts.
+2
Un vispār, kāda mārrutka pēc ar kaut kadu neveiksmīgu mūziklu tiek piedirsts kārtīgs temats? A?

M?
+1
gygygy, neredzamā kija, nejūtmā siena, alternatīvi paralēlais galds
foto2.inbox.lv/lauritis666/svm/PC1...
0
Manējais galds ir redzams tikai pēc pietiekoša daudzuma alus izdzeršanas. :D
0
A ko visi tik vārgi, ka āfterpārtijā negribēja piedalīties ?
+1
Aha, kad paņēmu mobilo un ieraudzīju "trebuju prodolzhenija banketa", pirmā doma bija "rīt tak pirmdiena" :D
+3
Tev jāattīsta pozitīvā domāša - ''pirmdiena ir tikai rīt'' :)
+1
es vēl šodien jūtu sestdienas atraugas...
+2
Es pat nemaz nez kura pasākuma atraugas vēl jūtu, kā ceturtdien tika sākts pie Frailty, tā vakar tik Intara rīkotajā banketā tika nobeigts. Un ar visu to vēl 2 leišmalē iegādāti aliņi ledskapī dzesējas.
0
Tikai divi ?

Man drausmīgi nāk miegs šodien. Pagājšnedēļ ne vienu dienu tā īsti neizgulējos.
0
^Nu Dainīti, mēs jau neņēmām tik daudz kā Tu — manā somā diemžēl kaste alus ietilpties nespēj!
0
A āfterpārtijs pie Intara bija jauks — dabūjām mājas vīnu pabaudīt!
+1
Man bija drausmīgas pohas vakar, kuras ārstēšanas procesā pārgajā komā. :))
+3
Sievenes Dačuks pie visa vainīgs - biju paredzējis Sievenei iet garām un nemaz i uz to pusi neskatīties, a šī ņēma un ievilināja...
+1
^ Kā tad šamā Tevi vilināja? :))
+3
И Даце в красных труселях - всё манет и манет. :D
+2
Требуем продолжения банкета !
+2
29. janvāris.
+3
ir jau rezervēts ;)
+2
Es tik grib atgādināt, ka 30ajā koncerts!
+2
^ Kam piš koncis, ja sievenē jābuhā (arī mana un BoD jubilācija jāatzīmē (tā nu sanācis, ka mums vienā dienā tie šūpuļsvētki))? :)
0
Man. Un pat ļoti. Bet es domāju, ka Metalurģija netraucēs koncertam, 40grādīgos netaisos dzert tok tagad kādu laiciņu... :D
+2
Gribu redzēt, kā Deathperado pēc 4-5 alus kausiem teiks nē tam, kurš Sievenē viņam uzliks 100 g kaut kā 40% grādīga :D
0
nu nezinu, es kaut kā māku arī sievenē nepielieties.
p.s labi, ka pabrīdināji, ka divi prezenti jāgatavo:)
+1
Jā jā, tas bija mans plāns - paziņot, ka 40grādīgos nedzeršu, lai tagad visi man uzbāztos ar šņabi un viskiju... muahahahahaha!
0
Viens no manis :P Tīri tādēļ, lai plāns nebūtu izgāzies :D
+1
Ja labi grib, gan jau ka var ... šitajā sievenē tik 5 alus izdzēru - biju izlēmis beidzot atcerēties, kā esmu mājās braucis. Nu atcerējos - normāli minu pa parasto maršrutu, nekā ievērības cienīga ...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas