Nargaroth in baltic state
+6
Baltic tout 29.01-31.01.2010 (Lithuania ,Latvia , Estonia)

nēesmu no tiem lielākajiem nargaroth faniem ,, bet nu obligāti aiziešu.
nemaz nebiju cerējis ko tādu te ieraudzīt
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Jups, es arī apmeklēšu!
0
Būtu interesanti apmeklēt...
+5
Iesildīs Burzum? :)
0
Drīz būs oficiāla infa, pacieties :):):)
+1
jāiegādājas pamperi, citādi, ja tā izrādīsies patiesība, manām biksēm vāks :D
0
Aiziešu...
0
+9
metalmusic.lv jau kārtējo reizi pacenšas uz savu jubilāciju kādu stāru atvilkt. Trūmetāls gan pasīvs uz atzīmēšanu - pat parastu dzerstiņu neuzrīko, kur nu vēl konci... :(
+1
Vo, vo .. Pirms pāris gadiem turklāt, tādu grupu kā Frailty, Seborrhea, Tabestic dalība būtu bezmaz garantēta ... vajadzēs Sievenes pieskaņot Trūmetāla vārdadienām / dzimšansdienām
0
Tabestic jau sen kā citos medību laukos.
0
un njespēlēs wairāk ;(
0
interesanti, kas būs "support"? - Preternatural?
0
BladeOfDarkness, šodien, plkst. 15:43
Vo, vo .. Pirms pāris gadiem turklāt, tādu grupu kā Frailty, Seborrhea, Tabestic dalība būtu bezmaz garantēta ... vajadzēs Sievenes pieskaņot Trūmetāla vārdadienām / dzimšansdienām

^Nākamo mēs varam mūsu jubilācijām pieskaņot. ;)


+4
supports - visdrīzāk urskumug un nycticorax.
+1
^^^ no kurienes tāda infa?
+1
0
infa vēl nav apstiprināta ministru kabīnē, tāpēc avots varētu būt Slobadans Miloševičš vai viņam pietuvinātas persona.
gaidiet pilno un oficiālo versiju.

0
Oh, Urskumug būtu baigi labi, a to iepriekšējo uzstāšanos neatceros ...
0
Nezinu kādēļ, bet es atceros tikai vienu vienīgu labi noskaņotu Urskumug uzstāšanos iekš to MP, kas notika 2007ā gada decembrī. Visas pārējās reizes skaņa bija kā kaut kādā mucā... :( :( Un kaut kādu iemeslu dēļ kas tāds notiek tikai un vienīgi iekš MP.
+2
^ nekā, kas tāds notiek gandriz visur Latvijā; ja neskaita tevis minēto konci, labu skaņu esmu viņiem dzirdējis tikai Brno, Tallinā un laikam KŽ vienreiz. Ja nu vienīgi vēl toreiz angārā pie Brasas tilta, bet zin kā, bij 4 no rīta jau, ko tur daudz var atcerēties.
0
KŽ pagājšgad bija laba skaņa.
0
2008. gada KŽ Urskumugiem tiešām bija viss ļoti jauki, kā arī vienreiz, šķiet, MP jubileja tā bija, kad vēl Valdim šamie kaut kādu dziru dāvināja - tad arī neslikti spēlēja un skanēja arī smuki.
0
tur pie Brasas vispār ir labā vieta, derētu kādu jaunu vietiņu iekārtot.
0
ā pareizi, tajā pasākuma ar to kandžu arī bij ok.
-1
OH MY FUCKING SHIT FACE SHIT BĻE. Šito toč nelaidīšu garām
+2
beidzi? ^^^
+2
Velviens Bleka vakars super :-))

Es noteikti apmeklēšu.Būtu patīkami ja iesildītu šamējos GRONDH un URSKUMUG :-)))
+2
Labāk lai Grondh iesilda, nekā Nycticorax vai Urskumug...
+3
koncis bez šīs dziesmas būs izgāzies :-DD

www.youtube.com/watch?v=hlSG6GUbsuU...
+1
Kaut kāds Kur tu teci, gailīti meldiņš bleka versijā :)
0
^^^
ārprāts, kautko tik jancīgu nav sen nācies dzirdēt :DDD
tas renee tur laikam pilniigi nobliezies
0
hehe ... bet taa nav drummashina tur ????
+1
izklausās pēc tādas, aha. un vsp šitā ir interesantākā dziesma tajā albūmā.
-5
ble drummashina blekaa suukaa neegjera pipeli ..
0
Blekeriem šo dziesmu klausoties vismaz smaids parādas sejās :-DDD
0
Kāda gan tur bungmašīna, gan MA, gan Jahreszeiten skaidri vēstī, ka bungas iespēlē Erebor.

www.nargaroth.de/releases/inhalt_eng...
0
^^^ laikam Ursuķu fani uzdarbojas :D
0
Mja.... kad es 2 mēn atpakaļ pie Bleck'a jaunumiem ar putām uz lūpām postēju un pieminēju Nargaroth jauno albūmu - neviens par nereaģēja, a te, pēkšņi, tāda ažiotāža...
0
Acīmredzot tautai Nargaroth interesē, jauns albums - nē.
0
Manuprāt visai pablāvs tas albums, lai te ar putām uz lūpām ar mestos un to klausītos, atskaitot Sommer, kas kaut kā kārtīgi parāva un iesēdās atmiņā.
0
Nezinu kāpēc pei mums tiek bremzēts ar infu - bet Igauņos jau sen plakāti ir gatavi :) Un zināms, kas ir supports...
Nargaroth šajā Baltijas tūrē supportē 2 Latvijas bands visos 3 končos un + vēl paris lokālās uz vietas Tallinā un Viļņā.

c1.ac-images.myspacecdn.com/images02/147/l_4ce2...
+1
nāāves upēē - dzīvības drupas... >:) urghh! :D:D:D
0
^^^ ko lieto? - padalies!
0
nu it kā neko, pagaidām.
nē, nu vispār gribētos Nycticorax ievērtēt - pāris gabalos, ko esmu dzirdējis, vismaz vārdus var saprast, taču te komplektā nāk hedlainers un vairs nav pa kabatai...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas