iesakiet
+1
video.google.com/videoplay?docid=175...

karoč, man prasās kaut ko kā Skuldom, vēlems kaudzes ar klipiem, riktīgu, asu, brutālu dezņiku/graindu, lai ir viss, brutalitāte, vardarbība, asinis, kailie ķermeņi. bļad, kā prasās kaut ko tādu. laižu uz riņķi Sculdom, Scumfuck, Abysmal Torment un šo to vēl, bet te arī manas zināšanas aprobežojas. un vizuālo materiālu arī sirsniņa tīko.

nu, faun un peteņu malēj, vieta jūsu izpausmēm.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Bloodbath?
0
Lividity?
+2
Lord Gore?

Jig-Ai?

Aborted (tieshi albuums "Engineering The Dead", imho ideaali atbilst aprakstam/prasiibaam)

Vizuaalais materiaals - rlv.zcache.com/zombies_shoes-p1678...

:|
+8
kas jūs lasīt nemākat? te tak tikai Fauns un Malējs var rakstīt.
0
Nav no tiem interesantaakajiem, bet galu galaa - tas pats vecais ultra-burkshkjis Mortician. Samplu un brutalitaates tur ir paarpaareem.
+3
Un, pirms to pasaka mans daargais acuraugs Fauns, - XXX maniak. Arii tieshi atbilst aprakstam.
Un tagad visi kopaa - "Is it the first time you're gonna fuck a dead girl?"
0
Okei, pačekošu. :>
0
Harvesting the cunt nectar albis ir vismaz vinereiz dzīvē jānoklausās, tas gan :D
+3
sadistu pulciņš "Maigumiņš"
0
kaa es šos čaļus mīlu ^_^

www.youtube.com/watch?v=-OMkL87U1VM...

0
Ja vajag kailus ķermeņus un asinis, te uzgāju vienu klipiņu, kas varētu atbilst prasītajam; muzons gan ir diezgan neinteresants IMHO, bet pupi un asinis ir. (man personīgi arī klips nesimpatizē, bet nu...) Grupa saucās Lithuria, gabals, ja pareizi atceros, ir Dead Embryo Vomit (no Youtubes ir izvākts, iespējams, cenzūra). Pagūglē, gan atradīsi.

0
Laikam domāji šo video? kaut kā atsit necrophagia video ripuļus :D
www.vimeo.com/7582618
0
pa vadiem nāk lejā daudz kas no ieteiktā... skatīsimies, kas būs. :>
+1
Es reiz nejauši uzgāju vienu lapu, kur tāpat uz riņķi iet klipi, dahuja, visi kaut kādi kreisie grindi no malu malām. Nevienu nosaukumu nebiju dzirdējis. TUr arī tādas, kur 14. gadīgi džeki garāžā sevi safilmējuši, kā močī utt... un.. un.. nezinu, kas ta par lapu. :) Nebiju tik gudrs, lai linku piečekotu.
0
Klausos pašlaik to Autopsy blakusprojektu, Abscess. Tas ir pilnīgs čau! Jei bogu, nekas labāks šai žanrā nekad nav bijis un nebūs. Tāds vēlīnais Darkthrone no death metal, ja nu pats vēl saprotu, ko saku...
0
uz klipiem hz ko ieteikt, bet ja gribas satricināt kaut ko, tad parasti nāk talkā Anaal Nathrakh, un ja gribas konkrēti brutalitāti tad no svaigākiem vajag Human Rejection.
+1
zomg, tas Lithuria klips ir tik booring, samākslots un debīls. nahuj kaut ko tik primitīvu jātaisa? pat mūzika par klipu (nedaudz) labāka (ja pieņemam, ka var salīdzināt audio ar video)
+1
džeki varēja vismaz pacensties to kakla griešanas ainu kaut cik ticamu uztaisīt, bet pat tas tiek kompensēts ar kameras tricināšanu, lai grūtāk būtu redzēt un saprast, lol. ģeniāli.
+3
te nu būs apokaliptisks vēstījums visiem šī žanra cienītājiem:)
www.youtube.com/watch?v=yG0tyGivkIc...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas