Kad pie mums beidzot notiks tāpat?
+6
Gruzijā uzspridzināts piemineklis padomju armijai.
www.diena.lv/lat/politics/arzeme...
P.S.
Bērnu gan žēl, protams. :(
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+8
Pie mums drīz, kad Rīgas domes valdošais bļa pārītis tiks pie šprices valstī, cels jaunus
0
starp citu pirms kaada laika meegjinaaja spridzinaat uzvaras pieminekli ... nu to saslieto pipeli ar zvaigzneem ...
tur kkas nojuka ar taam spraagstvielaam un saspridzinaajaas pats spridzinaataajs
+3
Jā, pērkonkrustiešiem, diemžēl toreiz nogāja greizi. Taču Gruzijas gadījumā utaino pieminekli uzspridzināja "oficiāli", Maskava gan traki ārdījās, redzēju krievu ziņās. Būtu laiks arī Pārdaugavas stabu novākt.
0
Video (ne par pašu spridzināšanu), komentāri gan tipiski "atbrīvotāju" garā:
www.dni.ru/polit/2009/12/16/18...
+3
Nu kā tādus cilvēkus (gruzīnus) var necienīt?
+1
Paši gruzīni vēlas, lai mēs lietotu nevis Gruziju (padomju variants), bet gan Džordžija (Georgija, kas ir tās senais nosaukums).
p.s. par lielāko spridzinašanas treģēdiju es uzskatu talibānu "varoņdarbu" uzspridzinot kalnā cirstas budas statujas.
+2
'Kad pie mums beidzot notiks tāpat?' - Un ko tas līdzēs??! Spridzināt vajag nevis pieminekļus, bet to kollaboratīvo iestādi ar iemītniekiem, kas kopīgi rokās sadevušies ņem priekšā visu mūsu tautu.
+2
^ Draņķu simboli arī jānovāc, bet par koloborantiem piekrītu.
+1
par to džordžiju uzreiz atcerējos to joku par el gā televizoru un džunāru. nepārzinu gruzīnu valodas īpatnības, bet man tas vairāk pēc tādas ziepes uz rietumiem izskatās.
+6
Atceros, ka Francijā manu vārdu pasē lasīja - Žuris. :D
+1
Žurī vajadzētu būt pēc izrunas likumiem.
+1
''J'' jau kā ''ž'' šie izrunā. Jāni par Žani (Jean) sauktu.
+2
jā un vitāliju par vitāližu? :D
0
Jānis, ja šie neapmulstu pie garumzīmes, visdrīzāk sanāktu Žanī.
+1
Manuprāt , ir debīli vārdu izrunāt "po svoemu". Ja tur rakstīts Jānis , tad tu esi Jānis , nevis Žans, kas it kā rakstās Jean. Atceros, ka Lielbritānijā manu vārdu lasīja kā - Lainerdz.. :D
0
Jāsaka, ka vārdu "Krišjānis" krieviski izrunā diezgan briesmīgi.
0
krišjaņis?
0
A man zajebal, ka vienmēr mani par Henriju sauc.
0
nu, īstais ir Henriks. It kā nekāda lielā lieta, bet šausmīgi krīt uz nerviem.
+5
Ivans=Jānis=Džons kāda starpība -> alus visur vienāds!
+1
^^^

Vēl jau arī Bavārijas Jans no Oktoberfest.
+4
A kas tur tik debīls - izrunāt vārdu pa savam? Tāds francūzis tak nezin, kā latviski jāizrunā. Es tak saku, ja būs rakstīts Jānis, tad Žans nesanāks, jo to raksta citādi. Anglis vispār padomās, ka tas ir sieviešu vārds - Dženis... Nebūtu tavpoņas, kā, piemēram, angliski vārdus izrunāt, arī johni un charlesi ietu pa gaisu.
+1
Varētu to mūsu nepareizi nodrāzto zīmuli pārdaugavā uzlaist gaisā un viņa vietā uzcelt NARVESEN :D
0
Tas būtu pienācīgi, jā.
+1
Drīzāk jau Swedbanku.
0
"Draņķu simboli arī jānovāc, bet par koloborantiem piekrītu." - kad nonāks līdz tam, ka 90% iedzīvotāju apmetīsies tilšu pilsētiņā pie ministru kabineta, un ārā būs -20, tad nu vairs nevienu īpaši neraustīs, vai kaimiņu teltī ir slāvs vai latvietis... kur nu vēl kaut kāds piemineklis, kas ir 3 publisko toalešu attālumā.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas