Dominanz (No)
0
Baltijas valstu koncerti upcoming soon:
www.myspace.com/dominanzofficial...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+4
negribu būt daunis - bet kas tas ir??? Man kā pensim šī grupa vispār neko neizsaka...
+2
metāla arhīvi arī neatrod tādu grupu
+2
Depeche mode ar ģitāriņu...
0
Bet bez siņķika ?
0
Depeche Mode oriģinālajā sastāvā ir ģitārists ;)
0
...google, ...youtube.com yes ir video
norvēgu industriaļniks
www.youtube.com/watch?v=UDgmtBv3Wng...
0
Man sliņķis iet tajā myspace... koncis šiem LV būs?
0
un kur tur ir industrija???
kautkada popsa, mataino izpildījumā
0
Ja te ir kāds īsts Dominanz fans, lai pasaka ko vairāk. Ja tādu nav šeit šajā forumā, tad kāpēc postēt tāda veida tēmas (autor, neskopojies ar info?!)?
+1
Kaut kāda krūmu grupa, iekš last.fm kopā 95 plays, tie paši no otra, pelekk metal Dominanz'a.
0
Nu jā, nav jau brīnums, viņi vēl albūmu nevienu nav izlaiduši.

"Dominanz recorded during the autumn 2009 (September/October) a ten tracks CD called “As I shine”. And in this case, we want to get in touch with a label that will dedicate themselves to release it sometime even in the first half of 2010."
0
Industrija? Gģe? Ne sūda no tās.
0
kas tas ir - salīdzinoši jauna grupa,kas drīzumā viesosies LV un tuvajos mežos. par cik vēl nav konkrēts datums un info, attiecīgi skops info.
albums nāk un klips top un tā tālāk.

esmu tikpat liels pensionārs, kā Sonne un vēl slinkāks par vienu otru lietotāju, lai bērtu te iekšā pilnu info,bio,utt.
rokas ir - ņem lāpstu un roc, roku nav - gaidi.

visi šitie jaunās skolas norvēģi vai skandināvi vai somu bulciņas man neizsaka tikpat neko un nekādu kulta statusu vai 15ČakaPeņus,26GlobeAward... balvas utt šobrīd nav saņēmuši un nepretendē.

varbūt, ka pavelk fakts, ka viņi ir baigie čomi Helheim un Jorns T. tur spēlē guitare, bet nu arī tas man personīgi neko neizraisa.

Jørn Tunsberg guitarplayer in the black metal band Hades Almighty, and formerly in the bands Immortal, Old Funeral and Amputation.

sen tak jau skaidrs - ka uz uber zvaigzneem un cīsiņiem mīklā jābrauc uz ārpusi, nevis jāgaida gadi 15, lai tos pa 15-60ls skatītu te.
0
^^^ tā arī vajadzēja no paša sākuma! :):):)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
skru
BladeOfDarkness
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas