Pārdodu Steel zābīšus!
+1
Pārdodu nedaudz valkātus Steel zābakus. Cena 35Ls.
Ja interesē, raksti uz monta@foxracing.lv
Nosūtīšu bildi.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Uij, izmērs 39 :D
+1
Zeķu smaka nāk līdz komplektā?
+11
^ tu kaut kāds fetišists esi, vai? Cik esmu novērojis, tikko kāds andelē zābakus, tad no tavas puses seko šis jautājums. :D
0
Nē! :D Bet zābaki tiešām ir ļoti labā stāvoklī un man kaut kur skapī ir otrs šņoru pāris. :D
+2
Intar - atkodi - smakojoši zābaki mans fetišs! :D
+1
Tāpēc gaidu, kad kāds beidzot andelēs riktīgi fermentētus. :D:D:D
-7
39? Come on....
+1
Kas ir?
+1
39. tak normāls meitiešu izmērs.
+3
Gribēju piemetināt tieši to pašu...
Šniecelei laikam patīk, kad sievišķiem 40+ ?! :D
+7
Šnicelei patīk aizmiegot blakus meitenei sajust, ka viņa kājas var pieglausties 45+ izmēra spalvainām kājām... >:)
0
Man gan liekas, ka, ja vien subjekts nav pēdu fetišists, nav sevišķi lielas starpības, vai dāmai ir 39. vai 42. izmērs. Tāpat jau tie prāvie izmēri negadās tām trauslajām būtnēm.
+5
Bet iedomājies kāds footjob's i no 45. izmēra kārtīgām pēdām vēl ar matiņu mikromasāžu? >:)...
+3
Pēdas ar matiņiem? Tas jau kaut kāds pusaugu grizli lācis tad sanāk.
+1
Nu bet tas taču ir hujova, nu!
+1
Pēdas ar matiņiem - tas tak hobits, ibio. Slava Sauronam m/ bļa !
+2
aizver acis un iztēlojies, ka tev fūtdžobu taisa hobits, bļa... :D
0
Ķip šitāds: www.mymatedave.co.uk/wallpaper/mymatedav...

Nu nezinu, es gan dodu priekšroku Līvai: i182.photobucket.com/albums/x289/Absinth...
+2
BoD, drīkst es arī uz Līvu paraustīšu?
+3
Elfi mums to nepiedos - uzsūtīs spalvainos Hobitus ...
+1
To bildi nevar te parādīt?
+2
Hobita ?
+1
Jā hobita xD. Steel zābaciņus, protams ;)
+4
Ā tu par India solīto bildi ... Pareizi vien ir, lai tik liek savu kailfoto apskatei.
0
^:D:D
+5
India, kaila un savos zābīšos. Būtu ideāla reklāmas kampaņa.
+4
Es tik ceru, ka India ir smuka... savādāk reklāmas kampaņa nebūs laba...
+4
Var jau arī ne pārāk smuku smuki nobildēt, vajag tik mācēt.
0
un ja arī tas nelīdz tad ir taču fotožops!
+1
^^ ķip no apakšas, no augšas vai no muguras ?
+3
Āksti! Es ienāku - skatos kādi 10 jauni komentāri, bet neviens negrib pirkt manus zābīšus! :D Damn.
+2
Kad mēs tevi pavisam nokaitināsim, tu mūs visus vari pasūtīt dirst, bet mēs dirst iesim kopā barā, tā kā nav jēgas īsti :)
0
India tu bildi te vari parādīt?
+5
India laikam nav dzirdējusi šo fabulu:

Skrien pa ielu divi suņi, viens vecs, otrs jauns. Paskrien garām veikala durvīm, redz, uz sliekšņa mētājas kauls. Šie nopriecājas, aprij to divatā. Skrien tālāk. Redz, pie kādām citām durvīm kucīte grozās. Šie sajūsmā, ātri šo izdrāž pārī, skrien tālāk. Bet tālāk - jauns Mersedess ielas malā stāv. Te vecais suns apstājas un saka:
- Dēliņ, tu esi jauns, izveicīgāks. Uzlec, lūdzu, uz pārsega, atstāj tur čupu pēc iespējas pieklājīgāku.
Jaunais uzlec, izdara visu kā teikts, un abi skrien tālāk.
Bet jaunais domā, domā, un teic:
- Tēt, bet es nesapratu - kādēļ vajadzēja uz pārsega rāpties, ķēzīt tur?
Vecais apstājas un pamācoši saka:
- Dēliņ, iegaumē reiz un uz visu dzīvi: ko nevar apēst vai izdrāzt, to noteikti vajag apdirst!
+1
es gribu zābakus ar ūsiņām
+4
Mans kaķis ir tāds pats. Bieži piedirš stūrus, un es viņu slānu, taču man liekas, ka viņš domā, ka es viņu slānu par to, ka viņš maz dirš.
0
+3
Kaķim biežāk smiltiņas jāmaina :p Ja tomēr diršana nav Infestus slinkums (pati esmu pieskatījusi divus dzīvokļa biedru kaķus, jo saimnieks ir iegrimis "bohēmā"), var izmantot veco labo triku ar baldriāna uzpilināšanu sūdam :D
Jāsaka, meiteņu kailbildes ar kerziem izskatās tīri labi ;)
+3
kāda jēga no plikiem zābakiem bez smuki nobildētas Indias tajos?
+2
Tur jau tā lieta, ka kastē mans kaķis nav gājis ne reizi, ber iekšā ko gribi. Vienīgā izeja - palaist uz stundu ārā paskraidīt, par laimi, dzīvoju nomalē, un no pagalma prom viņš arī nekur neiet. Citādi šis principiāli pietaisīs tai kastei blakus, bet iekšā tik un tā nekāps.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas