Super Mario Bros. Death Metal
+4
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+4
1. /forum/102975/?hl=klipi

2. alu_puika 2009. gada 16. novembrī, plkst. 21:19

0
hehe
+4
Bik iesāku kodēt, lai pirms komentēšanas pārbaudītu video duplikātus. Vēl top.
0
Oh, tas būtu šiki. Kautkā tāda fīča neienāca prātā, bet būtībā tāds autosearch vien sanāk. Tomēr būtu labi atsākt rakstīt klāt arī video nosaukumus, kā agrāk darījām, jo pēc linka ne vienmēr atradīs - arī šajā gadījumā atrod tikai Exorcista video, jo cita YouTube adrese.
+2
Aha, linkus nemeklē - tikai tekstu. Tāpēc arī ir tas "Pliks links bla bla". Slinkums nafig uzrakstīt nosaukumu vai pirmo rindkopu, par ko tajā linkā rakstīts vai skatāms???
+1
Pats jau arī linkus neesmu meklējis - kautgan reizēm bija aizdoma, ka kas līdzīgs postēts. Me bad :(
0
Ja meklē tikai tekstu, tad dižas jēgas nav. Youtubes stopkadrā tak parasti parādās klipa nosaukums, kāda jēga to vēl klāt rakstīt? Un ja arī kāds raksta, pietiek tak nepareizi uzrakstīt, lai neatrastu.

+2
Po par nosaukumu, galvenais, lai vismaz dažos vārdos par to, kas linkā...
+5
To jau arī var visādi uzrakstīt - ierakstīs tev "četri resni onkas baigi zvetē" :D
+2
un tagad mini, vai 4 onkas zvetē nāves metālu, čigānu vai viens otru! :D
+2
Intars - kaut vai. Man jau nav vajadzīgs precīzs kaut-kā nosaukums. Besī ārā, kad redzi linku, bet nav skaidrs, kas tur ir.
0
i like it
+1
Es mēģināju tēmas nosaukumā ievietot tik ļoti kāroto infu (video nosaukuma kopiju), bet tā vietā trūmetāls man brēca virsū par tizlu tēmas nosaukumu, par ko es dabūšot mīnusus :)
0
^ no tā jau var izdarīt secinājumus - trūmetāls to uzskata par tizlu video :D
0
:D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
TurboHobo (jauniņais)
Viskas